Mergi la conţinut
Toni

moldova I.t.p. Pentru Motociclete

Recommended Posts

Incepand cu luna mai a.c. se va putea face din nou ITP la motociclete la Intertrans S.A. Galati. Am achizitionat standul de verificare a franelor si urmeaza sa-l montam si avizam.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de azi, se poate face ITP la motociclete la Intertrans (unde e si poligonul de examen pentru A).

Pret promotional in perioada 01.06-30.06.2012 = 50 lei+tva.

program = 7,30 - 16,00

acte necesare: certificat inmatriculare, carte de identitate, rca valabil.

Link la postare

Salutare!

Revin si eu cu aceeasi intrebare. Se mai poate face itp-ul la Intertrans si daca da, care mai este pretul?

Multumesc anticipat!

Link la postare

Am facut astazi ITP-ul la Sherr, pe Basarabiei. 60 lei , se merge fara programare, am stat cam 30 min la rand si cam 15 min a durat verificarea + intocmirea actelor. Sa ai la tine:

- carte de identitate vehicul (CIV)

- certificat inmatriculare

- asigurare valabila

- carte de identitate (buletin) - pentru persoana care o prezinta la ITP

Link la postare

De cele mai multe ori scriem pe forum doar pentru a ne arata nemultumirea fata de: service-uri (de la preturi la atitudinea angajatilor), de dealeri (mai multa sau mai putin seriosi), de furnizori, etc. Mai rar ne amintim sa postam cate ceva si atunci cand suntem multumiti de un anumit serviciu (din pacate a devenit o raritate in loc sa fie un lucru firesc).

Deci, sa ma laud: ieri am facut ITP-ul la motocicleta aici: http://www.intertrans.ro/en/contactul/: rapid (chiar daca mai erau alte masini la verificat), fara programari nerespectate, ieftin (55 lei), corect, profesionist. Si la fel au procedat si atunci cand am avut nevoie de suport tehnic; incepatoare fiind si lipsita de cunostinte de mecanica am avut destule evenimente "neplacute".

Asa ca, fara sa se vrea a fi o reclama la adresa firmei respective, indraznesc sa v-o recomand cu toata increderea!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.