Mergi la conţinut

Cum Sa Iti Tii Si Masina Si Motorul In Garaj


Noni

Recommended Posts

Materiale sunt la dedeman, un sudor cred ca ai noroc sa te impiedici de el, doar schita trebuie facuta de tine. Nu vad rostul celor 800euro, cand se poate face pana in 100 euro. Aluminiul e cel mai scump, dar se poate inlocui . Oricum conditia esentiala e ca la iesirea din garaj sa ai turnata o suprafata cat mai rigida s plana pentru ca daca ai cratere nici macar originalul nu face fata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garajul meu e cam la fel de mare, se deschide la fel si al meu, am tot Fiat Punto ... in schimb mi-as dori eu sa am prima motocicleta :) . Se poate parca foarte usor motocicleta in spatele masinii, intri in lateral si cu roata fata te duci cat mai aproape de roate din stanga spate a masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut o situatie de genul...

Cu greu reuseam sa bag moto in pozie similara. Problema s-a marit cand am mai luat o moto...

Punctul slab pe care il vad eu este pozitionarea sistemului de moto care iese in afara garajului. Iarna poate sa fie foarte complicat sa impingi placa aia pe role daca e putina zapada sau gheata...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punctul slab pe care il vad eu este pozitionarea sistemului de moto care iese in afara garajului. Iarna poate sa fie foarte complicat sa impingi placa aia pe role daca e putina zapada sau gheata...

Nu poti multumi pe toata lumea, :photo: insa pentru 8-9 luni pe an cred e foarte util.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garajul meu e cam la fel de mare, se deschide la fel si al meu, am tot Fiat Punto ... in schimb mi-as dori eu sa am prima motocicleta :) . Se poate parca foarte usor motocicleta in spatele masinii, intri in lateral si cu roata fata te duci cat mai aproape de roate din stanga spate a masinii.

Tie ti-e usor sa bagi/scoti motorul, dar daca traiesti cu o domnisoara care nu e cat un elefant ca sa mute fierul de colo colo, chiar ar ajuta sistemul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...