Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mihai_fzr

vand Se Poate Sterge

Recommended Posts

Salut, daca esti interesat de schimburi, iti pot oferi un Audi 100 primul model de A6, 2000cmc, automata din 1994+o Honda Dominator din 1993. radu_moto@yahoo.com

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Care e chestia cu Marchesini ca vad ca are originale?

Link la postare

Ai ocolit raspunsul la intrebarea cu jantele Marchesini.Desi moto arata bine pentru varsta ei(culoarea e discutabila si depinde de gusturi,dar mie mi se pare raportat la ce masini sunt acum in tara vopsite cameleon o mare tiganeala) ascunzi o chestie importanta,deci anuntul este dubios.Recent fratele meu si-a luat jante Marchesini pt r1 2008 si au costat 9000 ron noi.Asa ca stiu ce inseamna janta italiana usoara.Am pus o intrebare si asteptam un raspuns.Faptul ca ne ignori inseamna seriozitate.Faptul ca motoreta nu are vopseaua originala inseamna deasemenea altceva.Inca astept raspuns deoarece un amic de-al meu vrea acest motor si daca ai dau eu verde mie imi da jantele Marchesini ca sa pun la balena mea sandale de pluta!

Link la postare

Si tu ai o problema cu limba romana!La noi nu se prea baga lumea la motoare personalizate.Prietenul meu ofera la schimb pe busa ta o Skoda din 2003,motor 1,8 turbo 4*4.Gasesti anuntul la vanzari in caz ca te hotarasti.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.