Mergi la conţinut
  • 0

Ce Moto?


azent_aeon

Întrebare

13 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

  • 0

iti recomand cu caldura sa iti iei din Romania.

Un pret mic nu inseamna ca ai ceva de calitate iar in Italia cum le verifici. In Romania poti sa o vezi.

Suzuki GS 500 sau din punctul meu de vedere mai bun GSF Bandit 400 iar pe ultimul loc dupa mine Honda CB 500 - de strada.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

@ Ice:

Nu stiu de ce o pun pe ultimul loc.E probabil chestie de gust cu 4 in linie fata de 2 . Si apoi cati cai are in plus? :D Crezi ca se simt. Vorbim de CB 500 nu de CBF 600 da?

@raducanescovan: de ce fiabila, ca e Honda?

PS: ce buget ai?

PPS: nu cred ca CBR 125 o sa iti satisfaca gusturile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

hhaha, da cum sa nu, de la 8000 trage f bine

stii cand intra pe rosu? la 10 500 din cate imi amintesc eu (nu are turometru de 2 ani)

iti bati joc de aia cu 600 pe curbe cu un amarat de cb 500 , testat!

adevarul este ca honda cb 500 e blanda si iertatoare ca o vaca si trage ca un catar!

in linie dreapta o iei cu un bandit de 600 dar pe curbe are cuplu mai bun si face un motor de 600.

nu zic ca banditul de 400/600 nu e fiabil. face toti banii! dar honda cb 500 e deja legenda de fiabilitate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

pe Honda CB 500 se pot monta carene de pe alta moto in service? r6 / 600rr / cbr 125 2008 whatever it mai may be ... nu are importanta care este doar ca nu-mi plac decarenatele.Cat despre streetfightere... stiu prea putina tehnica (plus money issue) ca sa mesteresc la ea.Cand voi sti sa sudez si sa lucrez cu fibra voi lua in calcul perspectiva asta.Deocamdata nu.

@ R1der : "PPS: nu cred ca CBR 125 o sa iti satisfaca gusturile." - de ce crezi asta? la scoala moto este tot un cbr 125 -> imi pare cam slabuta recunosc dar ok pt inceput . daca ma plictisesc de ea o dau in toamna eventual.

Multumesc tuturor pt. raspunsuri sunt realmente de folos!

later edit : nu vreau sa devin reduntant dar poate stiti si alte site-uri de moto second in afara de tocmai / bikeshop . inca caut

ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...