Mergi la conţinut

Seawolves Bike Fest V - Mamaia 2012


Recommended Posts

Intrunirea moto de pe litoral revine cu ce-a de-a V-a editie:

SEAWOLVES BIKE FEST V

Mamaia 2012

In weekendul 8 - 10 Iunie va asteptam in aceeasi locatie cu care v-am obisnuit in ultimii 4 ani, campingul “Tabara Turist” - situat la marginea statiunii Mamaia, un camping decent, cu un ambient foarte placut si cu conditii de campare excelente (plaja proprie, umbra, toalete curate si dusuri cu apa calda non-stop, restaurant autoservire, parcare moto si auto).

Cei care ne-au mai onorat cu prezenta la festivalul nostru cunosc deja standardele noastre de distractie si confort, iar cei care o vor face pentru prima data speram sa aiba parte de o placuta surpriza. Nu vor lipsi berea ieftina, romul de intampinare, concursurile pe mare si pe uscat, concertele rock pe o scena adevarata de 50.0000 de wati, folkul live si cantarile haiducesti in jurul focului de tabara, parada moto, late night show'ul interzis minorilor si inimilor slabe sau artificiile.

In fiecare an am incercat sa imbinam festivalul moto cu un mini-festival de muzica, asa ca vor urca pentru voi pe scena urmatoarele formatii:

Vineri, 8 Iunie

OLD NO 7

(cu un proiect exceptional tribut Creedence Clearwater Revival!)

ZIUA LIBERA

THE TAKEOFFS

WORDS ON SAND

Sambata, 9 Iunie

... in plus, in fiecare seara, dupa show'ul de striptease si - ca sa respectam obiceiul de la ultima editie - probabil pana la rasarit , va avea loc la foc de tabara (si departe de zona de odihna :wink: )deja traditional

cu
care anul acesta va fi acompaniat si de un set de tobe!

Master of Ceremony la evenimentul nostru va fi din nou Cristian HRUBARU de la Rock FM!

Ca si anii trecuti, motoarele sau masinile vor fi parcate separat de locurile de campare, intr-un spatiu special amenajat si supravegheat non-stop (in interiorul campingului, bineinteles).

Pretul de intrare la fest pe perioada celor 2 zile va fi de 30 Ron, ca si anul trecut.

Cazarea se poate face fie la cort - gratuit bineinteles - (cum am spus mai sus, conditiile in camping sunt excelente, toalete foarte curate ...si multe, iar la dusuri este apa calda non stop), fie la hotelurile din apropierea campingului - despre care vom reveni cat de curand cu detalii.

O prima oferta in acest sens avem la un hotel de 4 stele, hotel Palas**** din Mamaia, la care va puteti rezerva camere de super calitate la pretul de doar 25 Eur pe noapte (!) - trebuie doar sa precizati ca veniti la Festivalul Moto de la Mamaia si ulterior va trebui sa aratati bratara de intrare - tel.: 0726 377 977

Cei care ne-au onorat cu prezenta la editiile precedente stiu ca ne dam toata silinta ca invitatii nostri sa se simta excelent. Iar anul acesta, cum e si firesc, v-am pregatit si mai mult si mai bine decat in anii trecuti.

Gasiti niste poze de la editia precedenta aici.

Filmulete de la editia din 2011:

Atasam posterul evenimentului si o harta cu indicatii asupra locatiei (dealtfel este foarte usor de gasit - campingul din dreptul ultimului sens giratoriu din Mamaia).

Acestea fiind zise, va asteptam pe toti la mare cu bratele deschise, vreme buna, multa distractie si bere rece!

swbf2012_small.jpg

post-30169-0-01063300-1336260489_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ati mai lasa cantaretii matoli sa cante pe scena mare la 3-4am(cum s-a intamplat in trecut) ar fii ok.Din acest motiv(galagie tolerata si incurajata de organizatori,nu am mai mers la intalniri moto).

Eu am dormit 2 ore in noaptea dinaintea plecarii.Sambata la 5am ieseam pe autostrada,nu mai stiu la ce ora am ajuns.Dupa amiaza au fost trupe care cantau pe scena mare si nu am reusit sa recuperez orele de somn pierdute cu pregatirea de drum(Nimic de reprosat).Mi-am spus ca o sa dorm la noapte

Dupa oboseala acumulata de orele nedormite si drumul lung,am rezistat precum iepurasul duracell cu gandul la somnul din noaptea ce urma

Am stat la ulitimul concert(superb de altfel),stripareala ma ma mai tenta ca imi picau ochii-n gura de somn.S-a terminat si cu ultimul Show pe scema mare(nu am reusit sa adorm)...si...liniste.....vreo ora

Un r... matol pentru nu stiu ce public,s-a apucat sa sustina un recital(nu erea trecut in program si nici ora) pe scena mare in fata corturilor,pe la un 3am cu boxele data LA MAXIM(smecherile manelista).Pe la 4am l-a doborat oboseala din cauza publicului numeros ce a asistat la minunatul recital(sustinut pe unu beat).Pe la 5 am dupa ce m-am saturat sa ma perpelesc in cort,am iesit pe plaja la plimbare.Nu va imaginati cat e de cool sa te plimbi pe plaja la 5am ...ca un somnambul

E si uite asa am dormit eu in 48h 3,5 ore

Asa mi-a pierit cheful de intalniri moto mie si inca unui amic cu care am fost

Da,e distractie,e de betivanit.Dati dovada e un gram de logica si nu lasati nebunii sa behaie in boxele de langa zona de campare.Vin dar dupa o zi si juma de noapte de distractie,am nevoie si de odihna sa rezist pe motor 200km la intoarcere catre casa

Imi amintesc ca ultimi 10km de autostrada i-am parcurs cu 80km/h(pur si simplu nu puteam sa merg mai tare).Da la salajan s-a taiat filmul si nu imi mai amintesc cum am ajuns in militari.Am baut doar cola duminica aia cand m-am intors

Vreo saptamana am lost leguma pana mi-am recapatat tonusul

Admosfera si oamenii a fost foarte ok.Noi aveam langa cort 3 perechi de cizme moto,vecinul avea o pereche de de cizme care costau 400e.Nu s-a furat nimic.concertul de la 4am a anulat toata stradania unei organizari ok

Daca luati postul asta ca o sugestie o sa fiu multumit pentru cei care or sa aiba parte de odihna

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai putut sa dormi inseamna ca nu te-ai distrat corespunzator.

Daca esti sensibil, ia-ti niste doape de orechi. Nu stiu la cate intruniri obisnuiesti sa te duci asa, in general, insa daca spui ca din cauza galagiei nu-ti mai place, poate trebuie sa te gandesti ca nu-i pt toata lumea si intalnirile astea, e golani acolo care bea si face scandal dom'le.

Acum ca sa fiu pe subiect, calitatea organizarii la Seawolves este ireprosabila, restu' sunt doar carcoteli si fite de fetite alintate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa vad ultima lor intrunire...ca sigur nu mai sint multe de organizat...

Personal,ptr mine seawolves sint niste huligani alintati...mari batausi care au vizionat filme cu Lorenzo Lamas...frustrati atunci cind ai o alta parere decit a lor... http://www.danube-re....php?f=18&t=364

Ca fapt divers...doar citeva exempalre din Tulcea care-i pupa-n fund (lupii de balta) participa la "Marea Intrunire".

Un calcul simplu,arata clar cit se incaseaza la intrare...si sa nu mai vorbim de berea ieftina si de mancare...de unde nu se scoate nimic altceva...decit lovele...deci afacere pe banii celor care participa...este drept ca nu-i obliga nimeni sa participe....succes total!

Daca chiar erau tari...asa cum pretind...nu ar mai trebui sa ceara cei 30 lei ptr intrare...ca sincer...nu-i justifica!Sint curios ce taxe se platesc la stat din banii incasati...si cum...dar asta este o alta poveste...cu mad max...astia sint oamenii si cu astia defilam...

Referitor la cea scris sandu 07,il inteleg si ii dau dreptate...dupa parere mea nu sint fite...omul si-a spus parerea,a platit ptr distarctie...nu ptr chin!

In cele din urma salutari lupisorilor si tot ce-mi doresc ei mie sa li se intimple lor! :smile:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai citit si eu diverse cu Danube Rebels.. tot felul de aberatii si smardoieli ale ego-ului si sincer, poate nu cunosc eu, insa la Tulcea inafara de baetasii care o ard pe Isaccei cu 125-u cu nr de primarie mai sunt doar niste persoane care vin cu motorul in fata la Istru ca sa vaza lumea cool ca e si motoare adevarate.

Nu sunt fan al clubului Seawolves, insa imi place ca baietii reusesc an de an sa organizeze un eveniment foarte bine pus la punct . Alte aspecte organizatorice sau de eticheta a clubului, personal nu ma intereseaza.

Imi face placere sa vin la intrunirea lor, beau, ma distrez si plec acasa si imi vad de viata.

Omul si-a spus parerea, insa nu prea are sens, adica da-o in fasole de treaba, ce vina are organizatorul ca tu ai dormit doar 2 ore inainte sa vii la el la intrunire. Mai mult, te duci la intrunire cu gandul sa recuperezi ore de somn, sa fim seriosi, daca vrei sa dormi te duci la spital la Eforie.

SI de aici pana sa spui ca nu mai mergi la intruniri moto ca acolo nu te lasa lumea sa dormi, sa-mi fie iertat, insa vericule ar fi bine sa te apuci de crosetat la viteza turbo sau altceva.

Nu trebuie sa se inflameze nimeni, sunt doar pareri exprimate liber, daca nu sunteti de acord, va rog sa argumentati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai citit si eu diverse cu Danube Rebels.. tot felul de aberatii si smardoieli ale ego-ului si sincer, poate nu cunosc eu, insa la Tulcea inafara de baetasii care o ard pe Isaccei cu 125-u cu nr de primarie mai sunt doar niste persoane care vin cu motorul in fata la Istru ca sa vaza lumea cool ca e si motoare adevarate.

Nu sunt fan al clubului Seawolves, insa imi place ca baietii reusesc an de an sa organizeze un eveniment foarte bine pus la punct. Alte aspecte organizatorice sau de eticheta a clubului, personal nu ma intereseaza.

Imi face placere sa vin la intrunirea lor, beau, ma distrez si plec acasa si imi vad de viata.

Apreciez cele scrise de tine!...dar...chiar nu ai vazut nimic in Tulcea daca ai o asa parere...

In primul rind,noi ceilalti fara nr de primarie...nu ne plimbam pe Isacciei si nici nu mergem la Istru sa ne expunem motoarele...de aici trag congluzia ca esti unul din ei de stii asa de bine cine se da pe Isacciei si cine vine la Istru...noi mai mult calatorim...prin Europa deocamdata...

Apreciez faptul ca te simti bine la evenimentele organizate de lupisori si nu te contrazic...insa iti cer sa iei in considerare si parerea mea sau a altora...si ei au dreptul la cuvint...in rest...toate bune!

A...nu uita sa citesti definitia....este faina... http://www.seawolves.ro/index.php?id=12

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez cele scrise de tine!...dar...chiar nu ai vazut nimic in Tulcea daca ai o asa parere...

In primul rind,noi ceilalti fara nr de primarie...nu ne plimbam pe Isacciei si nici nu mergem la Istru sa ne expunem motoarele...de aici trag congluzia ca esti unul din ei de stii asa de bine cine se da pe Isacciei si cine vine la Istru...noi mai mult calatorim...prin Europa deocamdata...

Hai sa nu dam cu mucii in fasole din prima. Am specificat ca e posibil sa ma insel, insa cum necaz sa va stiu eu pe voi astia adevaratii, daca voi o ardeti prin Europa la greu si nu mai aveti benzina sa trageti o tura prin resedinta de judet.

Trebuie sa intelegi ca si eu in fabuloasele mele calatorii motociclistice, care nu se rezuma decat la vechiul continent, nu am avut timp sa stau prea mult in Aegyssus si am vazut asa, doar ce mi-a iesit in cale.

Eu am cam fost acolo, la Seawolves si am o parere formata, ascult si eu ce spune si unu si altu, insa deocamdata nu pot sa imi schimb parerea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar tu stii unde gresesti si unde nu... dar pentru ca insisti:

inceteaza cu insultele si cu insinuarile... sau fa cum crezi tu ca-ti e cel mai bine si scrie ce crezi tu ca te reprezinta cel mai bine. asfalt uscat.

mai sintetic.

Multumesc ptr sfat...apreciez...numai bine! :smile:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai putut sa dormi inseamna ca nu te-ai distrat corespunzator.

Daca esti sensibil, ia-ti niste doape de orechi. Nu stiu la cate intruniri obisnuiesti sa te duci asa, in general, insa daca spui ca din cauza galagiei nu-ti mai place, poate trebuie sa te gandesti ca nu-i pt toata lumea si intalnirile astea, e golani acolo care bea si face scandal dom'le.

Acum ca sa fiu pe subiect, calitatea organizarii la Seawolves este ireprosabila, restu' sunt doar carcoteli si fite de fetite alintate.

Daca te referi la faqptul ca nu am baut sa cad lat,da sunt de acord cu tine.Nu m-am distrat corespunzator

Aia a fost prima si ultima intalnire moto la care am fost

Nu stiu cat de sensibil sunt,dar inclin sa cred ca dupa 2ore de somn,un drum de 200km cu un cort si 3 saci de dormit in rucsac si mers cu 130-150 pe autostrada si bantuit toata ziua prin camping si statiune.....cu toate fizic aveam nevoie de odihna nu am reusit sa mai dorm de la 3 am cand s-au trezit la viata cativa zeci de mii de wati.Nici doapele in urechi nu ma mai ajutau

Daca citeati tot postul am scris despre admosfera(hadica de acei golani pusi pe scandal...cum spui tu).participantii au fost de nota 20.Mi-au placut oamenii de acolo,cu toate ca nu am socializat decat cu vecini de cort

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la faqptul ca nu am baut sa cad lat,da sunt de acord cu tine.Nu m-am distrat corespunzator

Aia a fost prima si ultima intalnire moto la care am fost

Eu zic ca e pacat sa renunti, mai ales daca a fost prima experienta. In general daca nu iti plac lucrurile noi, e bine sa le incerci de mai multe ori. ;)

Stai ca acum mi-a picat fisa, tu esti vedeta cu K3-u cu jenti de aur. Te-ai scos, ai vazut cu cat a crescut gramul?

Sper sa nu te superi, ca daca te superi, te superi singur.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul si-a spus parerea, insa nu prea are sens, adica da-o in fasole de treaba, ce vina are organizatorul ca tu ai dormit doar 2 ore inainte sa vii la el la intrunire. Mai mult, te duci la intrunire cu gandul sa recuperezi ore de somn, sa fim seriosi, daca vrei sa dormi te duci la spital la Eforie.

SI de aici pana sa spui ca nu mai mergi la intruniri moto ca acolo nu te lasa lumea sa dormi, sa-mi fie iertat, insa vericule ar fi bine sa te apuci de crosetat la viteza turbo sau altceva.

Nu trebuie sa se inflameze nimeni, sunt doar pareri exprimate liber, daca nu sunteti de acord, va rog sa argumentati.

Organizatorul nu e de vina ca am dormit eu 2ore in noaptea dinainte plecarii,ci pentru ca mi-a privat 3-4ore de somn foarte importante

Partea haioasa e ca amicul cu care am fost ne-a cerut mie si iubitei lui sa inchiriem o cabanuta de langa camping.Dar eu si prietena lui am refuzat(batman batman),sa fim in trend cu celalti participanti,a fost una dintre cele mai stupide decizii

Vericule nu doar eu m-am lecuit de intalniri moto,ci si ceilalti doi cu care am dormit in cort

Imi cer iertare daca nu am baut ca porcu sa dorm lemn pe zgomotul a cativa zeci de mii de wati,da eu nu pot sa duc mai mult de 5beri

Ma mai amuz cu tovarasul de cort si gagica-sa si ne propunem sa mergem la intalniri moto,cand vrem sa facem caterinca

Chiar ca mi-am amintit,maine il sun sa vad daca vrea sa mai merem la intalnirea moto de la mamaia.Credeti ca accepta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Sandule... ai impartasit aceeasi impresie si acum doi ani si ti s-a mai explicat, cu scuzele de rigoare, ca a fost intr-adevar o greseala de pozitionare a momentului de folk la foc de tabara. Nu ne imaginam ca va avea atata succes si ca va dura atat de mult. Pur si simplu lumea nu ne-a lasat sa inchidem momentul atunci cand il programasem. Daca ai fi fost anul trecut ai fi descoperit ca doleanta ta a fost luata in considerare si focul de tabara a fost mutat in capatul opus zonei de odihna astfel incat nu a mai fost nimeni deranjat de la odihna. Iar de data asta s'a stat pana pe la 6-7 dimineata cu cantari si hore.

Iar respectiva galagie nu era facuta de un "matol", ci de un artist folk - Silviu Covaci (http://www.adevarul...._257974267.html ...

...momentul nu se desfasura pe scena ci in jurul unui foc de tabara ... iar restul betivilor care cantau impreuna cu el erau majoritatea din camping:

- nu stiu ce sanse avea cineva sa ii convinga ca ar trebui incheiat momentul si vorbit in soapta sau mers la somn.

Oricum, cum spuneam, aceasta problema s-a rezolvat de anul trecut... cantarile la folk de tabara nu vor mai deranja zona de odihna fiind pozitionate diametral opus, langa mare, la circa 200 de metri.

Va asteptam cu placere pe toti!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Experienta din 2010 a fost mult prea traumatizanta pentru mine si ai mei amici.....nu am mai mers la nici o intalnire moto de atunci(nici unul dintre noi)

Ideea e ca nu toti motociclisti sunt rokeri satanisti violatori de babe,care vin sa bea pana se termina bautura si dorm acolo unde cad lati dupa ce pilotul automat pierde semnalul gps.Mai sunt si dalde mine care sunt o leaca mai sensibili atunci cand nu se imbata

Asa ca o paranteza,cu toate ca ma durea capul de la zgomotul facut de recital si orele nedormite....un tip care bause cat pentru noi 3 si pentru motorul lui nu a mai pus decat capul in cort(sa nu faca dimineata insolatie) si dormea rupt de beat,am zambit cand l-am vazut pe om

Daca m-ati injurat pe mine dar nu mai lasati concerte sau volumul dat maxim langa zona de campare,sunteti pe drumul cel bun si aveti puterea sa invatati din greseli

Nu am avut nimic de reprosat cu exceptia concertului de la 3 am,in rest(repet),a fost ok

NU,nu am mai recenit in 2011,asa cum nu m-am riscat sa merg la o alta adunare moto

O sa urmaresc poze si filmulete ca sa ma convingi ca ati mutat petrecerea nocturna departe de zona corturilor

Cat despre folkist,ii doresc toate organele erecte de la 15cm + din lume.am fost leguma o saptamana pana mi-am recapatat tonusul

Observ ca uni comenteaza ca niste oameni batrani care le stiu pe toate.Stiti vorba aia,om batran si minte.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sandu07 iar ai inceput cu certurile si alea alea ? Ai facut ochi ? In alta parte pe unde ai fost/campat nu a fost muzica/galagie noaptea ? Eu am mai gasit si la cheile bicazului, dar a oprit noaptea tarziu, la transfagarasan in 2010 de Lepsa numai zic... Si la scooter party la Brasov a fost muzica noaptea, dar nu ma prea deranjat, ori te distrezi ori vrei sa dormi... Tu de revelion dormi mai sanducule? :lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Multumim seawolves ptr faptul ca ati reusit sa separati cele douo zone...de campare si de spectacol..nu vreau sa fiu circotas..dar sandu07 are si el dreptatea lui..e firesc sa ne dezlantuim la un festival moto..e firesc sa urle muzica in fiecare noapte pina la ziua dar mi se pare nefiresc si o lipsa de respect ptr cei care au venit de departe sa NU se poata odihni in ultima noapte macar citeva ore.Am vazut multi viteji ca cei care fac misto mai sus..de ce zice omul asta..si ii inteleg intr-un fel..sint genul de oameni care dorm in baltoaca dupa o nopate de chef ,carora poti sa le turezi in blana un motor fara site in timpan si nu sesizeaza nimik in "somnul" lor..insa nu toti sintem asa.. e vba de respect..sa nu mai spun ca te poti trezi cu vreun imbecil care isi tureaza frustrat motorul in orele diminetii doar ca asa vrea el.Astfel ptr cei care locuiesc aproape poate parea o gluma un astfel de scandal matinal insa ptr cel care are de facut citeva sute de km pina acasa nu este tocmai o placere..ci un potential risc. Mi se pare normal ca un organizator sa tina cont de acest aspect daca doreste participare..si poate as veni si eu daca as avea garantia ca pot dormi citeva ore in ultima noapte.Nu vreau sa dau lectii nimanui dar in mod sigur intrunirile ar putea redeveni ce-au fost odata.

multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

AMR 3 zile.

Au fost puse la punct toate detaliile, vremea se anunta splendida, apa marii s-a incalzit si e deja numai buna de baie, se stropeste chiar si pentru capuse ca sa fim in ton cu isteria nationala, asa ca SWBF 5 este gata sa isi deschida portile. Vom avea printre alte surprize si o tombola cu premii cum ar fi abonamente la OST Fest (http://www.ostfest.ro/) oferite de Rock FM.

Iata si un program orientativ al festivalului:

Vineri, 8 Iunie:

12.00:

Deschiderea oficiala

12.00-19.00:

- Primirea participantilor si camparea

- Program liber de relaxare la terasele instalate in camping. Muzica, bere si distractie la diverse jocuri instalate in camping.

19.30:

- Concerte live. Pe scena vor urca in urmatoarea ordine trupele:

• Words on Sand (Rock)

• The TakeOffs (Rock, Funk)

• Ziua Libera (Rock)

• Sukar Nation (Balcan Gipsy Folk, Etno-Rock)

• Old No 7 (tribut Creedence Clearwater Revival)

12.30:

- Late Night Show (show erotic, interzis minorilor si inimilor slabe)

1.00:

- recital folk Silviu Covaci (chitara, voce) & Cosmin Muja (tobe), la foc de tabara

Sambata, 9 Iunie:

13.00:

- Parada moto pana in centrul orasului Constanta si retur

15.00:

- Concursuri cu premii prezentate de Cristian Hrubaru:

• Stafeta de bere

• Trasul sforii

• Body Curling

• The Strongest Man/Woman (cel mai tare brat / cel mai tare pumn)

• Tricouri ude

• Airsoft challenge: tras la tinta cu arma

18.00:

- Elibereaza tensiunea acumulata in trafic: distrugerea a doua masini.

19.00:

- Concerte live. Pe scena vor urca in urmatoarea ordine trupele:

• Blind Spirits (heavy metal)

• Steelborn (free rock alternativ)

• Trooper (heavy metal)

• Zdob si Zdub (etno-rock)

12.30:

- Foc de artificii

12.45:

- Late Night Show

1.15:

- recital folk Silviu Covaci (chitara, voce) & Cosmin Muja (tobe), la foc de tabara

Precizare: recitalul folk se va desfasura la suficienta distanta de zona de corturi astfel incat sa nu ii deranjeze pe cei care vor sa se odihneasca. Deasemeni, nu vor fi tolerate dupa ora 1.00 noaptea manifestarile zgomotoase in zona de campare. Exista suficient spatiu amenajat in camping pentru petrecut si distrat pana tarziu in noapte sau pana dimineata. Cu alte cuvine garantam atat distractia pana in zori pentru petrecareti, cat si odihna intre ore rezonabile pentru ceilalti.

Acestea fiind spuse, va uram drum bun (ca asfalt uscat va fi!) si va asteptam cu traditionalul rom la poarta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...