Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ady72s

vand Domenii De Internet

Recommended Posts

Doua domenii de internet pentru alegerile din toamna www.alegeriuninominale2012.ro si www.uninominale2012.ro Domeniile se dau impreuna sau separat. Schimb de preferinta cu moto enduro, choper sau remorca moto.

Persoana de contact: Ady

Telefon: 0722215119

post-3974-0-58209900-1339052335_thumb.jp

post-3974-0-40443700-1339052379_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Chestia este serioasa, cineva care are timp, poate creea cate un site pentru fiecare domeniu, unde sa puna candidatii la alegerile parlamentare de anul acesta (bineinteles contra cost). Sau daca cineva este doritor sa candideze isi pune poza si programul, iar in momentul in care cineva cauta uninominale 2012, apare minunata lui fata si datele despre ce are de gand sa faca!

Link la postare

scuze ady72s, si eu cred ca e serioasa... :dirol:

nu cred insa ca-mi pot imagina candidatul politic care sa puna botul la schimbul tau tzac-pac doar de dragul unui domeniu de cativa euro, pe premisa ca marea masa de alegatori isi cauta pe net cu cine sa voteze...

...propunerea e la fel de dezechilibrata ca promisiunea electorala de transport public gratuit in capitala.

Link la postare

2oo, campania electorala se desfasoara pe toate planurile, incepand de la punga din plastic pana la scris numele cu fum! Sunt de acord cu tine, marea majoritate a alegatorilor nu isi cauta informatile pe net, dar sunt unii care o fac si le comunica si celorlalti care nu au acces sau timp sa o faca! Am fost cotactat si intrebat daca nu am domenii pentru alegerile locale... Eu am pus anuntul aici, deoarece cu banii obtinuti vreu sa-mi mai iau un motor sau o remorca.

Link la postare

lipton, poti concretiza si exprima alegerile de anul acesta intr-un domeniu de 3 caractere? Ai numarat cate caractere are domeniul tau? Euro nu mai am, poate niste ruble si drahme grecesti.

Link la postare

Eu nu vand publicitate la mine pe site, ci piese de performanta pentru motociclete....

Ai achizitionat 2 domenii care pot fi folosite numai in acest an si care au nume foarte lungi.

Ori ai strategia gresita, ori ii consideri pe astia din politica atat de prosti incat sa nu bage in bara de cautare cuvintele "alegeri" sau "uninominale" inainte sa arunce cu banii.

Iau eu maine "www.alegeomul.ro" si am sanse de 100 de ori mai mari sa il vand. Politicienilor, firmelor de resurse umane, celor care isi cauta un partener, celor care organizeaza concursuri, etc.

Ar trebui sa te destinzi putin, criticile te ajuta sa evoluezi daca le privesti intr-un mod constructiv. :thumbup:

Link la postare

Unicitatea da valoarea, daca luam un domeniu general cum ai spus tu, putem alege si un politician si un zilier... Apreciez parerile altora, dar lasa-ma sa fac ceea ce vreau cu bunurile mele! Cu stima.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.