Mergi la conţinut

Prins Din Zbor !


djsunshine

Recommended Posts

Viteza cu care decoleaza mata...Saraciile dreaq!!Cand ii aud asa crispati si dramatizand la extrem mor!!243...wow..nu mai putin de 243!!! Mai avea gaz zic io :))) Nu imi dau seama cum dreaq a oprit? Si de ce ? Ma duceam blana!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pacatuiesc cu viteze din astea. Dar asta nu inseamna ca ce facem noi e normal, e mult mai normal ca societatea sa se scandalizeze la cifrele astea.

Daca ar fi sa o luam logic, atata timp cat viteza maxima in tara e 130, daca in afara de Germania unde mai au locurile alea cu autorstrazi unde se poate merge nelimitat in restul tarilor tot 130 e limita, eu as face masinile limitate la 130km/h.

De ce sa ai 500 de cai si sa poti atinge 300km/h cand stim ca limita e 130 si de acolo incep pedepsele? De ce sa nu limitam utilajul de la inceput?

Stiu si raspunsul, ca sa ne ia banii aia multi si dintr-o parte si dintr-alta. Adica ia tu masina de sute de mii de euro dar mergi cu 130 cum ai putea merge si cu un Logan, apoi daca gresesti iti mai luam inca o data banii pentru ca ai vrut sa te joci cu cei 500 de cai.

Ca deobicei pe planeta totul e ipocrizie!Destertaciunea desertaciunuilor, cum zicea Ecleziastul! :beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viteza cu care decoleaza mata...Saraciile dreaq!!Cand ii aud asa crispati si dramatizand la extrem mor!!243...wow..nu mai putin de 243!!! Mai avea gaz zic io :))) Nu imi dau seama cum dreaq a oprit? Si de ce ? Ma duceam blana!!

:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara nicio suparare, dar viteza expusa mai sus e deja criminala in trafic, vedem mereu rezultatele, iar acum sa-mi spun si eu parerea, in romania inca te poti juca pe strada cu viteza asta, pedeapsa maxima este ca poti ramane fara permis, dar incercati si prin alte tari sa vedeti cum ajungeti la mititica, si eu am mai alergat dar pe autostrada noaptea pentru cateva secunde, pe strada sa fim seriosi( mai ales in ro unde o alergi de cele mai multe ori pe un drum national sau chiar in localitate) e mult prea mult....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viteza cu care decoleaza mata...Saraciile dreaq!!Cand ii aud asa crispati si dramatizand la extrem mor!!243...wow..nu mai putin de 243!!! Mai avea gaz zic io :))) Nu imi dau seama cum dreaq a oprit? Si de ce ? Ma duceam blana!!

Te duceai, a? Acu daca ai sabie noua...si de foc...:D

I-au dat pe unii la stiri ca circulau pe autostrada cu 169.

Asta a fost senzatie. Sunt sigur ca a oprit ca sa ajunga la stiri. Acum e vedeta la bloc :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt adeptul...nici cu masina.care este realizarea?pariu ca poate face asta oricine care stie sa schimbe vitezele?da,as lua lectii daca ar aborda o curba in alunecare,sau daca stie sa mearga pe o roata 'spe mii de km,da,daca as avea ce sa invat :)dar asa...cum am mai spus-o,este treaba de ce iti doresti...daca vrei sa uiti de tot,sa te simti liber,fara trecut sau viitor,doar clipa nu trebuie sa alergi.am reusit sa imi duc una din pasiuni pana la acel nivel,sper sa o fructific si p'asta la fel de bine :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te duceai, a? Acu daca ai sabie noua...si de foc... :biggrin:

I-au dat pe unii la stiri ca circulau pe autostrada cu 169.

Asta a fost senzatie. Sunt sigur ca a oprit ca sa ajunga la stiri. Acum e vedeta la bloc :biggrin:

Frate in mom in care esti oprit pe mobra este clar ca esti ars cu ceva..Ca astia din start nu se prea omoara dupa opritul mobrelor pt ca stiu ca-si varsa shaorma la wc si e pacat de gogosile de le strica cand pleaca dupa tine...Si daca tot iei mai mult intr-a 1-a decat cotetzele alea intr-a 14-a :)) de ce reaq sa te opresti? Cu sigurantza ca aia rad si se mira in sinea lor cand reusesc sa opreasca o mobra...I fuckin' hate their guts !!!! hATE THEM!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate in mom in care esti oprit pe mobra este clar ca esti ars cu ceva..Ca astia din start nu se prea omoara dupa opritul mobrelor pt ca stiu ca-si varsa shaorma la wc si e pacat de gogosile de le strica cand pleaca dupa tine...Si daca tot iei mai mult intr-a 1-a decat cotetzele alea intr-a 14-a :)) de ce reaq sa te opresti? Cu sigurantza ca aia rad si se mira in sinea lor cand reusesc sa opreasca o mobra...I fuckin' hate their guts !!!! hATE THEM!!!

:biggrin:
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Tanarul de 21 ani"

Viteza de decolare a unui avion de pasageri variaza, in general, intre 180 si 320 km/h.

Si media ceor 2 este viteza mea de croaziera la drum intins...No jokes here :X:X

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...