Mergi la conţinut

Fizz si-a tras un CBR 600RR


vale|46

Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine e fizz?

Da ... buna intrebare ... l-am vaz't si io la teve ... unu muritor de foame care si-a vandut garsoniera sa-si ia blana si sa inchirieze neshe fufe trei la 10 euro si una pe gratis. Cica canta :D .(adic' incearca cu disperare)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii acela care acuma un an era un nimeni in televiziune,si acuma a ajuns si el pe unghia mare de la piciorul lui stang,da el intr-un videoclipavea haina de blana intr-o masina straina nu shtiu precis care dar atata stiu ca era cev gip super,....pai masina aia nu are incalzire sau era el racit,cic masina aia e al lui,daca ii sa aiba noroc,nu ii vreau raul dar pur si simplu am boala pe el......etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cum erea de asteptat in ultimul video-clip apare si rr 600.Cam timida plecarea din final dar asta este.Melodia se numeste daca retin bine "AM NEVOIE ..........DE O FEMEIE SA STIE MESERIE"Oare asta sa fie motivul pentru care si-a luat Honda?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un muist cacacios care ori si-a luat o mare teapa, ori minte de ingheata apele, ori a primit bijuteria sponsorizare de undeva. RR-ul ala costa max 12500 de euroi. Pana la 15000 cat zice el sunt cam multi bani (poate o motoreta pt cei incepatori care-si doresc asa ceva si poate ca niciodata nu vor avea). Oricum pt ultimul videoclip a dus-o la mare pe platforma ca daca se ducea pe el poate isi strica face-ul pana la Constnta. Sau poate pana la Cernica pe autostrada asta noua. Cacat pe oamenii cu bani FIZZosi. :lol::lol::lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A FOST DECLARAT OFICIAL DE CATE CREATORII DE MODA ROMANI CUM CA BLANA LUI FIZZ ESTE DE DAMA

cand l-ati mai vazut ultima oara cu ea?

Personal putea sa-si ia si hayabusa,pe mine nu ma afecteaza,lasati-l sa existe,eu ma bucur sa vad oameni mai prosti ca mine :D:D:D

...mai si canta pe deasupra!!! :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca FIZZ si-a luat cbr 600 inseamna ca si l-a luat de figuri?Citi din utilizatorii acestui forum nu si-ar fi luat cbr,daca ar fi avut banii necesari? Dar incepatori care s-au urcat din prima pe una de 600 si nu au avut nici o problema(ca sa nu imi aduc aminte de cei care s-au urcat pe hayabusa) au mai existat si vor mai fi asa ca hai sa nu mai facem pe lupul moralist. Mie unul nici nu imi place si nici nu imi displace muzica lui,dar nu fac misto de el si muzica lui(e si asta o meserie ,iar voua nu v-ar placea sa rida cineva de munca voastra,nu?)Asa a aparut el imbracat in videoclip,e problema lui... Daca ar aparea pe strada in plina vara imbracat cu haina de blana, m-as gindi ca nu e zdravan la cap ,si....l-as lasa in pace.Eu ii urez asfalt uscat si numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da si eu ii urez la fel, dar din cate vad eu acum, motocicleta mai nou, MAI ALES ANUL ACESTA, este considerata mai mult o fitza.

Nu prea cred ca o sa-l vedem noi pe Fizz la intruniri etc. Cat despre hainele lui de blana tocmai bine, nu-i mai trebe costum cu protectzii! :ph34r:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(e si asta o meserie ,iar voua  nu v-ar placea sa rida cineva de munca voastra,nu?)

Auzi frate atata vreme cat mie imi merge bine bine lasa-i sa rada !!! crezi ca pe el il doare undeva ca radem noi de el ? nu prea cred !!! si in plus de atat crezi ca el face bani din muzica ? te inseli amarnic - banii ii castiga din groapa/gropile de gunoi pe care o/le are !!! de acolo a facut banii !!! muzica este ca si motocicleta un MOFT de copil cu bani !!! FUCK HIM !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi frate atata vreme cat mie imi merge bine bine lasa-i sa rada !!! crezi ca pe el il doare undeva ca radem noi de el ? nu prea cred !!! si in plus de atat crezi ca el face bani din muzica ? te inseli amarnic - banii ii castiga din groapa/gropile de gunoi pe care o/le are !!! de acolo a facut banii !!! muzica este ca si motocicleta un MOFT de copil cu bani !!! FUCK HIM !!!

Bravo lui ca stie sa faca bani...putea sa vanda si caca daca gaseste prosti sa-l cumpere ...bravo lui...cu masini,motoare si fete beton,omul traieste cum ai place...toti am fi facut la fel...hai,fara prosteala...recunoaste-ti barfitorilor... :P:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-mi tai p... si mi-o arunc la ratze decat sa fiu in locul lui. :banana:

Ma simt bine in pielea mea,cu CREIERUL meu mai ales si cu ce am,ca banii se fac,il pupati in cur atata...

SI CANTA VARZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo lui ca stie sa faca bani...putea sa vanda si caca daca gaseste prosti sa-l cumpere ...bravo lui...cu masini,motoare si fete beton,omul traieste cum ai place...toti am fi facut la fel...hai,fara prosteala...recunoaste-ti barfitorilor... :P:D

Stai putin maR1 ca aici era vorba de muzica lui , care e de kkt !!! Nu am ras ca traieste din "gunoaie", ci doar de felul in care canta, e penibil !!! In rest bravo lui si tot respectul pentru el !!!

PS : Oricum e plin de figuri !!! :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-mi tai p... si mi-o arunc la ratze decat sa fiu in locul lui. :banana:

Ma simt bine in pielea mea,cu CREIERUL meu mai ales si cu ce am,ca banii se fac,il pupati in cur atata...

SI CANTA VARZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wacko:

eu zic sa-ti tai p.... si sa o arunci deja...oricum creier nu prea ai sau cel putin nu asa cum te lauzi...nu cred ca l-am pupat in cur pe asta..mi-am spus simplu parerea mea...omul stie sa faca bani...are cap...cat despre muzica nu ma intereseaza genul asta...vb. strict de banii care ia facut si cum ia facut.. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai putin maR1 ca aici era vorba de muzica lui , care e de kkt !!! Nu am ras ca traieste din "gunoaie", ci doar de felul in care canta, e penibil !!! In rest bravo lui si tot respectul pentru el !!!

PS : Oricum e plin de figuri !!! :angry:

de acord cu voi despre muzica...unii scriau ca si-a luat aia si-a luat aia...nu conteaza frate...are bani ,deci se distreaza omul...nu-mi e frate,var,cumnat da-l in cacat..nu am treaba cu el dar il apreciez din punctul asta de vedere...si gata... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...