Mergi la conţinut

Fizz si-a tras un CBR 600RR


vale|46

Recommended Posts

@ coxanelu dacii erau cei mai viteji si mai drepti dintre traci, cam asa ai raspuns tu cu postul de deasupra ..

nu stiu ce zic alti dar mie imi e lene sa mai postez in topicul asta .. pe bune ... treaca de la mine si recunosc eu ca nu mai am suficienta inspiratie sa iti dau replica aici, ca m-ai dominat, aproape ca vreu un mar, asa ca daca nu vine ceva foarte interesant nu mai am chef de topicul asta .. offf.. sau poate sunt extrem de plictisit in momentul asta .. ..

si tot nu mi-ai raspuns ce vroiai de la o dicutie live ... inca astept sa imi zici .. bafta la calaritul bolizilor .. cu curbele ma descurc cred ... totul e perseverenta, o cazatura doua si e bine .. invat din mers, la propriu ..astept sa imi zici ce vroiai

axe_grandel pe messneger, sunt mai mereu logat chiar daca "arat" invizibil .. aici sau pe messneger astept sa imi zici ce asteptai de la discutie .. numai bine

si vorbind de sfaturi .. nu ziceai tu ca se poate incepe si pe r1 in niste posturi ? se poate sa ma insele memoria .. dar e vineri seara, vin sambata si duminica, si e destul de frumos afara ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

" pe tine te mai duce capu' la o gluma dar pe bokciu nu il vad sa scoata ceva bun din el...."

Coxanele , daca te chinui putin si ai rabdare am sa scot ceva bun si gustos din mine......dar trebuie sa fii rabdator si ai sa primesti ..... asa cum primesc fetitele cuminti!

Bunicule , ma bag si eu la o discutie live : bc69bok pe messenger, dar nu vad ce ar fi schimbat? Nu esti tot tu acela cu care voi vorbi? Pe forum sau pe messenger tot aceleasi idei si acelasi figuri le vei avea ....... presupun......

Daca vrei putem juca un joc on-line........ ce zici de .....popa-prostu'

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coxane, de ce voiai discutie live, "fata in fata" cu Gaxel? Pai tu ai nevoie de stralucire, de show-off, de glamour, de spectacol. Cine iti poate urmari sclipirile nemuritoare intr-o discutie privata? Cine iti poate aprecia modul in care-ti etalezi averea, resursele, motocicletele, componentele scumpe si dracoase? Ramai fara public, fara aplaudaci. Esti gata sa faci pasul acesta?

Think about it, man, it might be the end of your world!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxanelu eu ti-am scirs pe messneger dar nu raspunzi ..asta e .. ce sa fac .. o sa incerc sa nu plang inainte de culcare ca m-ai ignorat .. sper sa nu am cosmaruri si sa sfarsesc prin a ma sinucide ca nu imi raspunzi . viata e dura... mai bine mi-l faceam idol pe fizz ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coxatule, ma surprinzi!

Intr-un final chiar ti-ai dat seama ca ceea ce se intampla aici este un circ ...... iar tu esti bufonul principal!

Da colegu', noi facem misto de tine ! Si nu suntem primii!! A mai facut natura inaintea nostra o gluma proasta cu tine! Dar lasa-ne si pe noi sa ne distram putin pe seama ta! Nu ne lua jucaria!

Si in plus de asta , daca nu voi fi on-line cu tine data viitoare cand ai sa-ti iei vreo scula ultimul racnet si nu voi afla despre herghelia ta de cai ,de filtre ,de bujii ,etc.?

Eu spun ca trebuie continuat aici , pe forum, ca se mai distreaza si altii pe seama giumbluscurilor tale ! Si cum spunea si Zoltan, nu va mai vedea Romania ce tare esti tu si ..... nu cred ca ti-ar place, right?

Te-am pupat pe portofelul tau ala plin .... si ne auzim!

:beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bok, la ce lipsa de umor si simt al umorului ai ma intreb ce a gandit subconstientul tau cand a ales avatarul ala. Parerea mea e sa iei o pauza si sa nu mai faci umbra forumului dejaba ca m-am plictisit sa tot citesc la mesaje insipide cu subiec unic "cox e showoff". Mai, nu-i mai dati apa la moara lu' asta micu'. Bok, ia povesteste-ne cum a fost ultima oara cand ai mers cu motorul. Apropos, mi-am luat in sfarsit casca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salahhe, de ce esti rautacioasa? Il palesti pe Bok cu ultimul mers cu motorul cand stii bine ca omul are topic cu accidentul lui care l-a cam tintuit la sol. Iar avatarul lui chiar imi place :) Imi aduce aminte de un topic de pe aici, care ar fi putut sa-i declanseze fanteziile descrise in poza aceea. :) Nu ai sentiment de deja vu? :jump:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ce al dracului sunt astia din Petrosani. Mai un pic si ne fac concurenta. I bow to thee. Ziceam de motor ca nu am fost atenta la topicul cu accidentul si bok vorbeste ca unul care n-ar avea motor. Mi-as retrage fraza aia dar nu sunt genul care-si editeaza mesajele. Trebuie sa fiu mai atenta ca e scarbos sa atingi pe cineva cum am facut-o eu, chiar si din greseala. Las ca ii dau o bere si-i trece.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gaxel, esti asteptat pe mess daca ai vreo intrebare legata de motorism

bok, banuiesc ca avatarul tau este cea mai mare perversiune la care te-ai putut gandi vreodata

ala mare cu spatele la ecran....impingi aeru' degeaba pe aici

blue eyed kitten....ramane la tm? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cox :) Habar n-ai ce vorbesti. :) "Ala mare"? M-ai facut fericit, esti primul care mi-a zis vreodata ca-s mare. Te las in pacatele tale si ma duc sa imping aerul in continuare :jump: Iti las si tie niste aer sub forma de vanturi, sa-ti mai risipeasca aerele. Apropo, daca tie avatarul lu' Bok iti pare perversiune, sa stii ca in ciuda a a ceea ce ti-au zis parintii, copiii nu sunt adusi de barza si nici povestea cu "birds and bees"nu e adevarata.

@ salahhe - sa nu mi-o iei in nume de rau, ca nu obisnuiesc sa fac poante nesarate, da' daca tot ai servit mingea si mi-a venit asa de bine la fileu a trebuit sa marchez punctul :) Salutari de la Petrosani :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa, deci esti un pitic? lauda fotografului atunci.....povestea cu barza ar trebui sa i-o spui lui bok mai bine caci el este cel care viseaza la avatarul lui noaptea crezand ca este un maximum perversum :D

inca incerc sa gasesc ceva reply-uri de-ale voastre care sa aduca o nota constructiva pe aici pe forum si dau numa' de apa la moara

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am schimbat avatarul temporar , in special pt salahhe ........ I HATE CATS!

Ultima oara am mers pe motocicleta acum 2 luni , din pacate , am avut un accident care m-a tinut imobilizat la pat.......acum merg cu carjele.......

Sa stii ca atunci cand voi putea sa pasesc pe picioarele mele din nou ,JUR ca am sa mananc din nou asfaltul!

Dar tu ? Cand ai mers ultima oara pe motocicleta? Dar prima oara?

Asta mica, te rog, lasa-ma in pace sa ma distrez pe seama lui cox, contrar asteptarilor , mi-e chiar simpatic!!...

Daca te plictisesc , schimba topicul...... uite: intra pe www.pussy.com

Cox, nu te lua dupa astia rai , posteaza in continuare...... U R COOL, MAN, U MAKE ME FEEL GOOD !

P.S.- Pt cine nu intelegea avatarul meu , poate sa ma intrebe si am sa-i raspund un PM.....Come on! e super cool! De ce nu va placea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu bok nu poate sa iti aduca ... cel putin nu eu ... si daca ai sani la fel de mari ca cei cu care vreau eu poze (salahee stie de ce) cred ca nu imi doresc sa te cunosc :))

insanatosire grabnica . asa un mar nelegat de contextul de mai sus meriti

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am schimbat avatarul temporar , in special pt salahhe ........ I HATE CATS!

Ultima oara am mers pe motocicleta acum 2 luni , din pacate , am avut un accident care m-a tinut imobilizat la pat.......acum merg cu carjele.......

Sa stii ca atunci cand voi putea sa pasesc pe picioarele mele din nou ,JUR ca am sa mananc din nou asfaltul!

Dar tu ? Cand ai mers ultima oara pe motocicleta? Dar prima oara?

Asta mica, te rog, lasa-ma in pace sa ma distrez pe seama lui cox, contrar asteptarilor , mi-e chiar simpatic!!...

Daca te plictisesc , schimba topicul...... uite: intra pe www.pussy.com

Cox, nu te lua dupa astia rai , posteaza in continuare...... U R COOL, MAN, U MAKE ME FEEL GOOD !

P.S.- Pt cine nu intelegea avatarul meu , poate sa ma intrebe si am sa-i raspund un PM.....Come on! e super cool! De  ce nu va placea?

:blahblah1::thumbdown:

nu asa se vb cu o femeie indiferent de interesele ei :nono:

si in rest...cam mult :blahblah1::blahblah1:

Sal :flex:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@reverse - Si adica daca e femeie, ce? Ce inseamna discriminarea asta sexuala? Vrea sa fie in rand cu bikerii, sa fie! Dar din toate punctele de vedere....

Atunci cand ajunge o femeie sa ma intrebe pe mine despre motocicleta, scuza-ma , dar nu pot sa stau cuminte si sa-i sarut mana! Nu ele-si doreau egalitate cu barbatii? Sau egalitate da, dar nu intre catei?

PS- si daca-s putin misogin, ce? Oricum nu cred ca dreptul femeii va fi vreodata egal cu dreptul barbatului........eu pot 43 la dreptul.....

SI LOCUL FEMEII PE MOTOCICLETA ESTE IN SPATE, SA FIM CORECTI! Destul ma stresez cu soferitele posesoare ilegal de categ.B , sa nu incurajam un fenomen negativ , cum ar fi dobandirea a din ce in ce mai multe femei de categ.A. Cine o sa ne mai faca mancare sau o sa ne spele gecile ??

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse, multam fain dar inca mai pot sa vb si singura in numele meu.

Nu o sa ii replic lui bok, inca mai astept sa imi primeasca scuzele.

Adevarul este ca locul meu acuma este pe saua din spate. Dar inca nu am cunoscut barbatul care sa stea pe sa in fata mea. Asa ca o sa imi castig locul pe saua din fata cu timpul si cu kilometrii... Recunosc ca nu mi-ar displace o femeie in spate atunci cand o sa pot ridica cricul cum trebuie, si poate ca o sa stie sa si gateasca. Daca nu, o sa o duc la restaurant. Cat despre geaca, se spala la masina.

Zoltan, camaradul e cartela, eu in primul rand raman femeie. Si nu mi-ar displace nici barbatul care sa poata sta in fata mea pe sa. Nu ca as fi eu mama zmeilor dar am o personalitate cel putin la fel de puternica cum e cea a pisicii mele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...