Mergi la conţinut

B' E S T F E S T Summer Camp 2012 - Tunari


Cesar

Recommended Posts

Primaria Tunari are placerea sa va invite la festivalul B'ESTFEST 2012 care va avea loc la Tunari, in perioada 6-8 Iulie.

Pentru motociclistii si membrii Pro-Bike, organizatorii impreuna cu Primaria Tunari, au pregatit o surpriza. un numar de 30 de bilete de o zi, la festival.

Doritorii se pot inscrie pe topic iar biletele vor putea fi ridicate de la mine, in momentul cand si eu le voi avea.

post-3250-0-01529700-1340108526_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut!

Am sa fac o lista cu cei inscrisi deja. Fara sa vreau sa jignesc pe cineva, nu am sa iau in considerare utilizatori inscrisi azi sau ieri care au o singura postare pe forum, fix in acest topic.

Multumesc pt intelegere!

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

P.S.

Cei care vor sa se inscrie - copiati lista in post-ul vostru adaugandu-va in continuarea numerotarii facute de mine, ca sa nu mai fac eu centralizare.

pushu - si tu ce/cate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru motociclistii si membrii Pro-Bike, organizatorii impreuna cu Primaria Tunari, au pregatit o surpriza.

asta DA surpriza! frumos gest.

cum vad ca lista inscrisilor pentru bilete gratuite creste rapid, vin si io cu o completare mica: aici este lista artistilor ce vor performa la b`estfest: http://www.bestfest.ro/editia2012/ro/artisti

personal nu am sa merg la b`est fest, intrucat nici un nume din lista nu e pe placul meu. poate Garbage. distraXie frumoasa!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa intiativa, ne abonam si noi ptr +2 :yahoo: :yahoo:

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 'Pikaso'

18 19 Pushu

20 21 UNK669.

Mercii!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa intiativa, ne abonam si noi ptr +2 :yahoo: :yahoo:

nu mi se pare ok atitudinea ta. hai sa nu ne napustim la mocangeala, ce zici? poate sunt oameni de pe acest forum ce vor sa mearga la aceste concerte - vad lista impanzita cu necunoscuti. ce-ar fi ca tu si altii de teapa ta sa stati mai deoparte? tu te-ai inscris pe pro-bike fix ca sa profiti de biletul gratuit.

aceasta e prima ta postare pe pro-bike.

Pikaso

  • photo-thumb-38387.jpg
  • Membri
  • 1 postari

  • Gen:Masculin
  • Tara:Romania
  • Oras:Bucuresti
  • Motocicleta:Yamaha Fazer FZ6

  • Timp Online: 19m 18s

Inregistrat: 20 minute in urma

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Update lista:

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

18,19 - UNK669

fara sa vreau sa jignesc, va rog, citit postarea mea de mai sus:

Cu parere de rau, observ si eu ca in lista sunt aproape numai utilizatori pe care nu-i vad niciodata postand :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau, observ si eu ca in lista sunt aproape numai utilizatori pe care nu-i vad niciodata postand :sad:

Cesar, sunt perfect de acord cu tine. Nu e in regula sa nu participi pe forum dar brusc sa te inscrii la biletele gratis.

Eu unul as revizui lista, e pacat sa profite de acest gest generos si frumos oameni care posteaza doar anunturi de vanzare, sau cei inactivi de ani de zile pe forum - si care brusc au redescoperit pro bike - sau indivizi care s-au inscris pe forum chiar acum, precum exemplul anterior, tocmai pentru a profita de asta. Fireste, nu ma refer la acei membri ok ai forumului care se afla pe lista, toata cinstea pentru acestia.

Sunt poate membri ai forumului care poate ar vrea sa mearga la aceste concerte dar inca nu au vazut acest topic. Sa le acordam acest ragaz.

Iar profitorii sa stea mai deoparte, ca asa e frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viespare, da, cine se stie ca nu posteaza, poate sa actualizeze lista cu ei out, daca am inteles eu bine? :biggrin: Tu ai dreptate, dar lucrurile alea or sa se intample in Romania cand unu ca Victor Ponta o sa-si dea demisia si n-o sa-si caute scuze penibile :wink:

Ma rog, hai ca nu e concurs de corectitudine si poate ca nu sunt foarte multi interesati de festival :wink: Daca ati vazut lista de trupe care va fi prezenta, n-aveti cum sa nu gasiti ceva care sa va placa. Eu vreau foarte tare sa vad Royksopp si Pulp dar sigur vor fi concerte tari si la celelate trupe pe care nu le prea stiu.

Eu zic ca facem ce putem, poate reusesc o suplimentare a numarului de bilete.

Inca o precizare - mi-ar placea foarte mult ca motociclistii carora le vom da biletele, sa mearga la festival pe motociclete. Va exista o parcare dedicata moto, imprejmuita cu gard si pazita (anul trecut securitatea a fost asigurata de BGS - probabil cea mai serioasa firma de protectie, paza si securitate din Romania), deci nu veti avea de ce sa va faceti griji in privinta fiarelor pe care le calariti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La comparatia cu Ponta m-am simtit extrem de jignit , asa ca ma voi taia de pe lista. Multumesc oricum. :).

1,2 - Lupul Gri

3,4 - mishutheking

5 - idd

6,7 - adipop

8,9 - ma2ol

10,11 -2oo

12,13 - roshcata

14,15 - Cesar

16,17 - Pushu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...