Mergi la conţinut

B'estfest Tunari 6-8 Iulie


Spirit of Motions

Recommended Posts

Cu amabilitatea Primariei Tunari si a organizatorilor B'ESTEFEST 2012 prin Clubul Motoveranilor am obtinut pentru pasionatii detinatori de motociclete 100 de abonamente gratuite pt toate cele 3 zile de concerte.

Link-ul catre site-ul B'ESTFEST. (program concerte, localizare etc).

Rugamintea din partea Primariei Tunari si a organizatorilor este de a organiza o parada moto prin Tunari (2-3 km) in jurul orei 14.30 vineri 06 iulie la care sa participe cat mai multi motociclisti.

Stim ca e vineri, ora este cam nepotrivita, dar tinand cont de programul concertelor si de ce nu - tariful abonamentelor pt 3 zile (285ron/pers) consideram ca se merita.

Participarea la parada nu este o conditie care nu va califica pentru un abonament gratuit la B'ESTFEST, dar prioritate vor avea cei care vin la parada.

Pentru o transparenta totala toti cei care doresc sa participe sa trimita mesaj aici, NU PM, cu mentiunea "PARADA" (adica vin si la parada) sau "BESTFEST" (vin numai la concerte).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu stiu, trebuie sa-l intreb pe sefu' (motorist si el :biggrin:), si poate venim impreuna. Pana cand trebuie sa-ti spunem daca venim la parada?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o invitatie (2 persoane) Sulu Marius, Brasov. Din pacate 14.30 este prea devreme (anul trecut a fost la 17)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin, din pacate nu pot veni la parada. Probabil voi veni sambata dimineata.

Te rog, numai daca este posibil, sa-mi opresti doua invitatii (eu si Roxana), repet, numai daca mai este posibil!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vania ai 2 bilete.

@gabi's la fel 2 "bucati"

Intalnirea pt parada este la ora 13.45 vineri 06 iulie in parcarea din fata de la piata presei libere!

Multumesc! o sa fiu acolo!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane,laudabil efortul tau da nu se poate vedea.Oricum multam.

Uite aici filmuletul:

Multumim pentru invitatii, poze si filmari! Am fost vineri la parada si sera la concerte, sambata am misunat prin camp si azi voi fi din nou prezent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...