Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

supapa_jr

vand Fireblade 929 3500E Negociabil

Recommended Posts

Pretul l-am trecut si in subtitlu pentru ca nu vreau sa aud comentatorii pe topicul asta.

Motocicleta se prezinta in stare perfecta tehnic si stare ok ca si look...are toate consumabilele schimbate si destule modificari care nu merita mentionate pe forum...prefer sa pastrez surprizele pentru intalniri in trafic.

Toate actele in regula, pe numele meu, revizii facute numai in service de cand e la mine...xenoane, briz brizuri...toti nebunii.

post-6057-0-59839700-1341506669_thumb.jpg

post-6057-0-72417700-1341506688_thumb.jpg

post-6057-0-23086500-1341506681_thumb.jpg

PRET 3500E negociabil

Schimburi accept cu motociclete accidentate fara sa le fi fost afectat cadrul (juguri) dupa 2005 sau daca exista doritori...Supermoto in stare exceptionale nu cu pahare de furca sparte sau alte rahaturi.

Persoana de contact: Supapa

Telefon: 0760353690

Marca: Honda

Model: CBR 900RR

An de fabricatie: 2000

Rulaj: 27000

Putere: destula

Cilindree: 929

Tara: Romania

Oras: Bucuresti

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

O bucata de fier care merge pe 13 ani la scorul asta e ''super oferta''.Altul care nu cunoaste valoarea banului.

Anul trecut in august prin rubrica cumparari ai luat moto cu 49000km si 2000si ceva de euro si o vinzi un an mai tarziu cu 1000e in plus si cu 22000km in minus. :giljotiini:

Link la postare

Si zici tu ca stii mobra si te-ai gandit ca daca oricum nu-ti permiti ceva mai mare sa bagi repede niste comentarii proaste nu?

Vezi prietene ca esti penibil si pe langa asta am scris si in prima parte a anuntului ca mi se rupe de bagatori de seama saraci.

Apropo...pot sa cer 10000 de euro pe ea...e bunul meu si stiu care-i treaba cu el... cine vine sa o vada se convinge ca se prezinta exact ca in anunt...acum du-te si mai repara ceva in fata blocului la mini RR-ul ala

Link la postare

chestia cu cerutul mi se pare ok,este fierul tau,ceri cat vrei.dar la fel de ok mi se pare ca cineva sa intervina si sa zica ca este mult pentru MODELUL SI ANUL ACELA,PENTRU CEEA CE AI EUNUMEART TU CA ARE.

cu respect,

styuk

Link la postare

Nu ma oftic pretenash deloc...dar tu din 21 de postari n-ai nici macar una la obiect...in toate critici cate ceva...sunt sigur ca ai 18 sau 55 de ani, nu ai o prietena...si ti-ai dori si tu sa ai o motocicleta mai fatoasa...ca 600 rr sigur n-ai...te-as fi cunoscut...sau invers.

@Stiuca...nu pot sa ma apuc sa enumar toate nebuniile pe care le are. Pretul am mentionat ca e negociabil...si eu sincer nu cred ca e mare pentru o motocicleta cu carenele originale nerevopsite...si pentru care se pot demonstra reviziile in service.

Link la postare

Reviziile in service din ultimul an de zile de cand o ai tu, dar inainte... motoreta intradevar a fost de vanzare anu' trecut, si eu unu in afara de o toba care te-ai laudat peste tot ca a costat 1300ron, sh o gasesti cu 150e maxim, nu vad altceva, nu mai ridica in slavi motoreta ca nu e cine stie ce deloc, de nr de km nu mai zic nimic ca e total irelevant, carenele pot fi ele de la mama lor originale, dar tot julite sunt, nu te mai lua de altii ca iti critica pretul, pana acu 1 an de zile aveai un zzr amarat, in loc sa formulezi anuntul cu cea mai mare superioritate posibila, ca si cum nimeni nu a mai avut un 929, puteai sa zici ba nene... asta e pretul meu, o pun aici la vanzare sa vada lumea ce acaret am eu, ca din avatar nu prea se vede. Eu iti zic sa nu mai fi asa cu nasu pe sus, atat aici cat si pe motociclism.ro ca pur si simplu nu ai de ce. Numai bine!

Link la postare

nu vrei sa vi un pic la alergat prin Bucuresti? sa vedem ce stie un 29 amarat? ca dupa zzr se tineau cu greu 900-le...

Nu vand nimic...doar ma laud...si anuntul e pus la pretul asta pentru ca am vazut ce-si cumpara lumea la 3000E...altfel o vindeam si eu pe 2000E ca sa-mi iau sh-uri lovite si sa le repar dupa care sa le pun pe net cu 4000E ca-s 2005 bos.

Link la postare

Degeaba te superi si te agiti, eu doar imi dadeam cu parerea, si ti-am sugerat ceva(a fost in primul rand cu spirit de gluma si un pic de tachineala), nu vin nicaieri la alergat cu motoreta decat pe pista, mai ales prin Bucuresti, dar nici acolo nu s-ar evidentia nimic pentru ca avem motorete TOTAL diferite ca sa nu ma exprim altfel. Motoreta o folosesc in Bucuresti doar sa ma duc la munca, si poate seara un pic de plimbare, daca tu crezi ca prin 1-a frana, 1-a frana demonstrezi ceva atunci... naspa pentru tine! Asculta ce zice lumea totusi, daca 9 din 10 zic un lucru, atunci asa e dao in colo de treaba. Oricum 929 a fost un fel de Dacia Nova a Hondelor, stii la ce ma refer pentru ca te stiu dupa 4tuning(aceeasi atitudine o aveai si acolo), nici cal nici magar, o trecere nu foarte reusita de la 900(motoreta foarte reusita) la 954(alta motoreta foarte reusita), dar asta e subiect de alte discutii. Eu iti urez bafta in continuare la vanzarea motoretei si numai bine!

Link la postare

Mai supapa rasuflata ,tu nu ai cum sa ma cunosti pe mine deoarece cand ma dadeam pe curbe tu mancai seminte la Victoriei si te laudai cu junghiul tau de 3500e :boxing: .

Link la postare

Pai si acum mananc seminte la victoriei...ma gasesti acolo cand mai ai ceva de comentat...acum du-te si plictiseste alta lume te rog. Cand mai faci rost de niste bani mai baga in benzina ca de la atata forum orbesti.

@ andrei ... mobra e foarte reusita daca lucrezi un pic cu ea...intradevar nu e o motocicleta cu un top speed de invidiat dar e foarte buna pe frane si ciclistica, chiar si cu suspensii stock...da-o dracu de dacie nova ca aia era o trecere nefericita facuta dintr-o copie nefericita si dupa ea s-a trecut la tot felul de alte masini nefericite :)

Link la postare

Prietene supapa, din niste posturi mai vechi aveam impresia ca ai ceva in cap, dar mi s'a parut... cu atatea basini si dexteritate n'o sa vinzi motoru' ala nici intr'o mie de ani. Iar 3500 pe un 929? Suntem in 2012... in caz ca ai uitat :P pe asta cu "stiu ce vand" las'o mai usoara, ca din cate vad cumperi motorete avariate...deci cel mai probabil carenele alea cu "vopsea originala" sunt de pe alta motoreta :rofl:

iar asta cu "n'ai bani de ceva mai mare" m'a facut sa flatulez de ras :rofl:

acuma pe bune... esti suparat pe viata, ok... dar n'o sa vinzi o motoreta asa :drunk:

Link la postare

Motoreta asta e intreaga...am zis ca schimb cu avariate pentru ca nu imi permit sa mai pun 3000E peste a mea pt un 2006 perfect cu vreo 20000km...fiecare intelege ce vrea, oricum asta nu e motocicleta de vandut pe net, e pur si simplu de vandut in anturaj sau cuiva care o cunoaste, nu pot sa o vand unui neavizat pentru care toate motocicletele dintr-un an sunt la fel :P

Link la postare

plus valoarea sentimentala (cred ca ai uitat sa o treci) :lol2: :lol2:

acum sa nu exageram........ e fierul omului ....... cere cat vrea pe el....... daca chiar o sa vrea sa il vanda o sa scada pretu ........ e simplu.

Link la postare

Eu am vazut mobra in Victoriei unde da,mancam semintze, alaturi de Supapa :)) Si arata ok la anii ei ....929 este intradevar o tranzitie dubioasa de la 919 la 954 insa doar la aspect ATAT...Franele sunt monstruoase iar ciclistica este dementiala...Si pozitia de pe ea este fantastic de lejera fata de SS-uri mai noi!! Insa este urata cu draci ce-i drept...:))) Cat despre pretz: intotdeauna o sa aiba cineva ceva de obiectat,atras atentia etc ;)

Link la postare

Mersi pentru reviewul rapid...maine dau carenele la vopsit si pe saptamana viitoare ajung si stickerele originale.

Oricum asta e pret de forum...n-a zis nimeni ca e batut in cuie.

Link la postare

credeam ca pentru asta pastrezi 600ereru ala pe care l-ai visat cand ai facut userul asta pe forum...penibil mic ce esti ! la peste ce te mai duci si tu...sa nu se prinda lumea ca de fapt ala e mirosul tau natural.

Link la postare

Mai sluga mica care esti tu RR-ul ala care crezi tu ca-l visez eu este achizitionat de nou nout tocmai de la KAWAMOTORS in noiembrie 2006,acolo unde dai tu cu sapaliga.Considera postul acesta un UP.

Link la postare

Dupa cum zicea si nae...pot sa consider postul un UP...

Restul pot considera topicul inchis...mai bag niste km cu motoreta pt ca nu am de ce sa o dau la 2500Euro cat s-a oferit pana acum in medie pe ea...nu ma droghez...nu am probleme cu banii...etc.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.