Mergi la conţinut

Avertisment pentru B-47776


renegade

Recommended Posts

Stimate coleg cu scuter rosu B-47776!

Poti considera ca azi te-ai nascut pentru a doua oara pentru ca eu am frinat violent pentru a te evita cind tu mi-ai taiat fata. Eu din fericire eram cu masina noua ca altfel erai varza cu carne. Asa ca de azi inainte cind mai vrei sa faci acrobatii d-astea sa te gindesti ca s-ar putea sa nu fiu eu (sau altcineva) la fel de precaut si sa sfirsesti in cel mai bun caz la spital.

Baga-ti mintile in cap ca nu vreau sa ajung sa-ti aduc portocale la spital sau sa dau cu subsemnatul pentru inconstienta ta!

Multumesc pentru atentie si aviz amatorilor care fac ghidusii de acest fel, inclusiv cu alt tip de motoare!!! Asta de la un motociclist !

Pentru administratori: am incercat sa pun un link catre celalalt site al motociclistilor dar nu a fost acceptat. E vreo problema? :help:

Se pare ca aveti un filtru pus care nu accepta linkul respectiv. Sa fie oare de "dragul" asa-zisei concurente? Foarte interesant!!! Am incercat cu un site oarecare iar acela functioneaza. Daca va pasa de soarta noastra ar trebui sa lasati orgoliile deoparte. Sper totusi sa fie o greseala de sistem :flex:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...