Mergi la conţinut

Caut Loc Ca Si Ucenic Mecanic Motociclete Oradea


Recommended Posts

Buna sunt nou in comunitatea motociclistilor proprietar recent honda cbr 600 f4 an 2001 neinmatriculat nam permis de nici un fel , experienta in domeniul securitate agent de paza , agent de interventie cu atestat , liceu terminat ca si tehnician electronist am si atestat electrician electronist auto dar fara experienta , fitness/culturism 6 ani practicant al sportului ca si amator si antrenor personal pe perioade de 1-6 luni necalificat , experienta in marketing si lucrul cu oamenii 2 ani si jumatate ,experienta si cu animale exotice in special serpi, soparle, tarantule si alte animale de companie , si sunt student anul 3 la stiinte administrative cu specialitate in politie la universitatea agora . Stiu ca cele de mai sus nu ma califica pentru postul care il caut dar ca sa stiti cate ceva despre mine ca persoana . Caut loc ca si ucenic full time dar platit sau part time si vin fara plata dar in timpul meu liber pe langa alt job momentan sunt somer . Invat repede am pasiune pentru 2 roti de cand eram copil si sunt o persoana responsabila , adica nu imi conduc motoru pana nu imi fac permis si pana nu ii schimb ce are nevoie pe el si il inmatriculez am cumparat motorul pentru ca am strans bani pentru el si am muncit mult ca sa il am asa ca va rog frumos nu ma criticati . Am 22 de ani inaltime 1,85 kg : 84 aspect fizic placut .contact : 0751 364 624 Ym : p_wyrus15. Mail : p_wyrus15@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...