Mergi la conţinut

Recommended Posts

Tocmai m-am intors de la a doua plimbare cu moto inchiriat de la datecumotoru.ro. Recomand! am fost cu doua modele (cb 500 si bandit 600). Motociclete robuste si proprietar super amabil si ii multumesc pentru increderea acordata.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai m-am intors de la a doua plimbare cu moto inchiriat de la datecumotoru.ro. Recomand! am fost cu doua modele (cb 500 si bandit 600). Motociclete robuste si proprietar super amabil si ii multumesc pentru increderea acordata.

Multumesc. Am observat ca te-ai inregistrat cu 9minute inainte de a posta aici.

Presupun ca tu esti bunul samaritean care a luat mobrele lui domnul la teste si in loc sa te bucuri de viata ai fugit acasa sa iti faci cont pe pro-bike.ro ca sa il recomanzi!. :o

Sper sa te vedem activ si la alte subiecte ,preferabil unde nu e vorba de reclame! :D

Link la postare

mi-am facut cont sa postez feedback in locul de unde i-am gasit 'mobrele lui domnul': bravo Sherlock.

Nu cred c-o sa am placerea sa postez printre pasivi-agresivi ca tine. Numai bine!

Link la postare

Bă.

Io n-am nimic impotriva ta. Sunt doar putin mai javra de fel.

Si-au facut reclama aici. Daca tot aici si-au facut reclama,tot aici puteau sa-mi raspunda si mie.

Deci,in opinia mea de javra pasiv-agresiva,tu esti un scammer. Pt ca totul se contrazice reclamei lor. :o

Link la postare

Bă.

Io n-am nimic impotriva ta. Sunt doar putin mai javra de fel.

Si-au facut reclama aici. Daca tot aici si-au facut reclama,tot aici puteau sa-mi raspunda si mie.

Deci,in opinia mea de javra pasiv-agresiva,tu esti un scammer. Pt ca totul se contrazice reclamei lor. :ohmy:

:good:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.