Mergi la conţinut
Doru BMW

Porcii De Olandezi Si Porcii De Francezi

Recommended Posts

Porcii de olandezi:

dupa ce ne-au pus bete in roate la tot si la orice, anunta pe sest ca le-ar putea scadea subit vigilenta si spiritul civic european pana acolo incat sa recomande intrarea noastra in schengen pentru un pret - portul constanta.

http://www.cotidianu...chengen-193840/

Porcii de francezi:

dupa ce s-au dat de ceasul mortii cat de nemernici suntem si cat de mult discriminam tiganii, acum tiganii le put rau de tot. ii vor afara de la ei din tarisoara. condusi sau fortati. sa mori tu! l-ati auzit pe ala aseara? translatorul se blocase, ramasese mut. da' dacia nu va pute? da brd'u'? cumva cimentul ala de lafarge face cam mult praf? va intoxica? numai ala face peste 50 mil profit/an cu o marja de de cca 40%. nicaieri in lume cred ca nu exista asa ceva. monopolul si cartelul nu va put? nu, desigur. va dati cu chanel.

nesimtitilor!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Suntem o colonie şi toate astea sunt lucruri normale. Zidul Berlinului a fost dărâmat de vestici şi nu au făcut-o de dragul nostru ci din motive economice.

Link la postare

Porcii de olandezi:

dupa ce ne-au pus bete in roate la tot si la orice, anunta pe sest ca le-ar putea scadea subit vigilenta si spiritul civic european pana acolo incat sa recomande intrarea noastra in schengen pentru un pret - portul constanta.

http://www.cotidianu...chengen-193840/

Porcii de francezi:

dupa ce s-au dat de ceasul mortii cat de nemernici suntem si cat de mult discriminam tiganii, acum tiganii le put rau de tot. ii vor afara de la ei din tarisoara. condusi sau fortati. sa mori tu! l-ati auzit pe ala aseara? translatorul se blocase, ramasese mut. da' dacia nu va pute? da brd'u? cumva cimentul ala de la lafarge face cam mult praf? va intoxica? numai ala face peste 50 mil profit/an cu o marja de de cca 40%. nicaieri in lume cred ca nu exista asa ceva. monopolul si cartelul nu va put? nu, desigur. va dati cu chanel.

nesimtitilor!

lasa friend, sustinatorul national al statelor unite ale europei ne va scoate din rahat si de data asta... in mod evident, sunt doua felul de state unite, cele care te unesc si cele care sunt unite... pe noi ne unesc aia la marea masa a fericitelor colonii europene... fiti fericiti cu conducatorul mult iubit

Link la postare

Eu nu pot sa cred asa ceva. Cred ca e o greseala. "Aliații și prietenii noștri nu au motive să respingă intrarea în Schengen" 4 septembrie 2012. Si ne sprijina si Lituania, deci nu e posibil ca olandezii sa ne bage bete in roate. Doar ne sunt prieteni si aliati!

Link la postare

Pe vremea cind EU dadeam mue la UE , toti spalatii pe creier ma faceau taran , cocalar , tiganoi neintegrat si alte alea. Un fel de cih cu care e bine sa nu te afisezi in inalta societate. Acuma , cind s-au dat cartile pe fata , lumea ia foc , e oripilata , are spasme nationaliste , UE nu mai e salvarea venita de la Zei , e un martalog de Imperiu eftin. Ahaaaa , asa deci , UE e naspa ? Bravo , fratii mei , da' nu e cam tirziu pentru desteptarea Nationala ?

Link la postare

hai mah nu mai jubilati pe aici ca nu-s de vina nici tiganii si nici olandezii.

de vina sunt carpele care ne conduc si care se vand pe bani la cine da mai mult... si ghici cine a castigat la poker recent?.. tatucul Putin... asa ca nu trebuie sa va mire ca ne scarbim la UE si pupan p(u)oala la rusi.

si nu mai te rotunji lil ca pe vremea cand dadeai tu mue la UE erai la fel de aiurea plasat ca si acum. da bine sa dai mue da nu la cine iti vrea binele.

pastreaza muea pentru rusi care ne-au tinut 50 de ani in buzunarul lor saraci si cinstiti :D

Link la postare

UE pupa poala rusilor pentru gaze(si nu numai) Noi ne cacaram pe rusi, ca suntem mai dastepti si, in compensatie, puparam poala UE. Rusii ne dadura sictir. UE ne dadu sictir. Orice om normal are si inamici, si amici. Dar noi nu suntem normali!

Link la postare

si ce sugerezi tu Zoli?

iata-ne in postura ingrata de a suge de la 2 surse.

una ne-at dat la m... de sute de ani cealalta e speranta noastra... nu am auzit pe nimeni sa emigreze in Rusia apropo.

una peste alta UE ne-a salvat de puciul lui cacarau si mickey mouse. slava domnului ca avem un presedinte ales si nu unul pus de o clica de pucisti.

Link la postare

Ne-a salvat , dar cu ce interes ??????????

Am si eu o rugaminte la toti romanii , daca se poate , incercati sa nu sugeti phula 2-3 zile , sa vedeti ce bine este , ce stapini pe voi va simtiti , cum creste respectu' .

DACA e sa ne salveze cineva , aia sintem noi , daca nu , nu , UE are INTERESE , ca si restul dealtfel.

Link la postare

bun... ideea ar fi ca orice curva desteapta sa o zugem de la cine ne mai si da ceva si nu degeaba cum am zupt de la vecinii rusi. deci daca vretzi sa o zugeti aiurea ca sa capatati experienta vecinii rusi va vor da mooie ba mai mult va vor mai cere si bani sa va dea cu pwola pe la bot... am zis. :tongue:

si da... hai sa ne salvam noi! :biggrin:

jocul se cheama sa-ti furi caciula singur hahahaha...

p.s. 1 - ce faci tu lil este sa vezi numai o parte a problemei. adica vezi doamne ar trebui sa stam drepti in fata UE. sunt cateva aspecte:

-cine sa stea drept?... (nu avem OM in "elita" care sa stea drept si aiba ceva de spus, numai curve si porci)

-cum stai drept in fata unuia care te imprumuta cu bani?... si tu iti cam bati joc de ei.

-cum e sa te milogesti dupa bani si dupa aia sa faci pe nuca tare?

si ma mai gandesc ca sunt sigur mai multe de adaugat///

Link la postare
slava domnului ca avem un presedinte ales si nu unul pus de o clica de pucisti.

Aveti, sa-l folositi sanatosi! Sa vedem la ce va foloseste. Cred ca, in stilul caracteristic, swastik are dreptate. Capul plecat sabia nu-l taie, da' il calca toti in picioare. Ba ocazional unii se si usureaza pe el. De exemplu niste "diplomati": ba americani, ba rusi ... Si intre timp ne injura bulgarii ca ii tinem pe loc.

nu avem OM in "elita" care sa stea drept si aiba ceva de spus, numai curve si porci

Vai de mine! Si presedintele providential? Numai ce te bucurai ca Dumnezeu si UE ni l-a pastrat, si acum vorbesti asa urat de el?

Link la postare

Vai de mine! Si presedintele providential? Numai ce te bucurai ca Dumnezeu si UE ni l-a pastrat, si acum vorbesti asa urat de el?

pai sa stii ca e singurul... :P

Link la postare

QED! Orice tara isi are conducatorul pe care-l merita. Cum e clar ca ai presedintele viselor tale, inseamna ca traiesti in tara pe care ti-ai dorit-o. Fericitule, e pacat sa iti amarasti viata citind topicuri de astea unde posteaza oameni suparati.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.