Mergi la conţinut

Dum 7 Oct - Masa La Sinaia La Cutitul De Argint


Recommended Posts

e o carciuma in care ti se aduc pe o frigare mare 8 feluri de carne fripta - carnat, pui, vita, oaie.... mananci cat poti pt un tarif unic de 50 ron. garnituri f bune la discretie incluse - chips, fasole scazuta, salata de varza alba. am fost si ieri dar cu masina, ma duc si azi cu motorul, plecarea ora 11, daca merge careva scrieti aici, cred ca o iau pe autostrada.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am facut, o iei prin sinaia nu pe varianta, dupa peco se face la cca 200m o strada mai larga la stanga, e drumul care duce la peles. o iei pe acolo, la 50 m pe stanga e o parcare mare, lasi atelajul acolo, mergi cat poti de adanc si e o casa alba, ala este. inauntru e cu lemne ca la taverna sarbului. cica sunt acolo de 7 ani, eu habar n-aveam. oricum nu mai dau curand pe acolo, ma bagasem la slabit, insa la aia nu te poti opri din mancat. toate carnurile sunt tinute la bait inainte de a fi bagate in frigare, au un gust foarte bun. puteam face poze cu telefonul, dar mi se pare indecent sa postezi numai mancaruri. asa despre drum ce sa spui cand toti l-au facut de mii de ori?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok carciuma, daca erai schior ai fi stiut de ea de acum 7 ani ! problema este exact ce ai scris mai devreme - mananci ca porcu ! sunt f. bune si nu rezisti, dar cu o gasca mai mare si cu o rezerva mare de timp e mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...