Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bila

inmatriculare

Recommended Posts

anul acesta am reusit sa imi cumpar si eu motorul la care visam de mult.yamaha virago 535,fabricata in 87 dar din pacate este inmatriculat in strainatate.din cite am inteles pt. a fii inmatriculata trebuie sa platesc cam 1100 de euro.destul de mult pt. mine.dar nici la motor nu as vrea sa renunt.are cineva idee de alta modalitate de a o inmatricula cu nr. ro dar ceva mai ieftin?cu vreo firma de leasing?chiar atit de mult trebuie platit la vama?

orice sfat e apreciat.

multumesc :help:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am uizit ceva de genu k daca reusesti sa aduci o masina sau o motocicleta in Romania printr-o fundatie scapi de ceva taxe vamale. Problema este k sunt foarte putine care s-ar baga sa te ajute dar sunt cativa care se ocupa si de astea. :read:

Link la postare
am uizit ceva de genu k daca reusesti sa aduci o masina sau o motocicleta in Romania printr-o fundatie scapi de ceva taxe vamale. Problema este k sunt foarte putine care s-ar baga sa te ajute dar sunt cativa care se ocupa si de astea. :read:

<{POST_SNAPBACK}>

ok.dar cine sunt acele persoane?eu nu stiu pe nimeni.am mai auzit ceva dar nu stiu daca e adevarat ca cei de la euro-leasing medias ar putea.contra unei sume,bineinteles.are cineva cunostinta despre asta?

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.