Mergi la conţinut
  • 0

Se pot inchiria motoare de undeva ?


Tiberiu

Întrebare

Salutare, si felicitari celor care se ocupa de acest site.

Chestia aia cu manualul de condus motocicleta este un lucru bestial, mai ales ca p'aci pe pe la noi la scoala de soferi nu-ti zice nimic, te'nvarti ca bou' si faci opturi pana-ti sar ochii si cand iesi pe strada parastas scrie pe tine.

Io sunt la inceput s-as vrea sa stiu daca exista pe undeva de inchiriat motoare ca sa vad si eu care-mi vine mai bine inainte sa-mi iau. Io as vrea un chopper da' nu stiu daca gasesc.

Toate cele bune

Tiberiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

  • 0

Pe mine, nu ma intereseaza ceva puternic ca sa-mi rup gatu' cu ea si sa-i mai fiu si bun de plata.

Io as vrea ceva mai mic, un 250cc (ca am 100 si ceva de kile), ca sa'nvat si eu cum tre' sa stai pe ea cum raspunde la comenzi.

E clar ca instinctul de conservare imi spune sa nu-i dau gaz daca nu stiu, da' nici nu vreau sa dau banii pe una mica si s-o schimb dupa 3 luni (numa cat alergi dupa acte iti vine sa-ti ...).

Am gasit gasit un site www.carpathianwolf.com unde niste baieti de prin Harghita organizeaza un fel de excursii da' nu sunt sigur ca inchiriaza motoare. Le-am dat un mail da' inca nu mi-au raspuns.

Daca afli ceva da si la alti de stire.

Sanatate

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...