Mergi la conţinut
  • 0
Autentifica-te  
Sima7x

Fericitt... am luat A1 din primaa

Întrebare

salutareee...... tocmai am venit de la politie... am luat sala... si poligonu. :D :))) fac cinste la totiiii..... acum asteptam plasticu :D, si dupa aia gata, sunt scuterist cu acte in regula :)) :beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

9 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0
salutareee...... tocmai am venit de la politie... am luat sala... si poligonu. :D :))) fac cinste la totiiii..... acum asteptam plasticu :D, si dupa aia gata, sunt scuterist cu acte in regula :)) :beer:

BRAVO!!!!!!!!!! pe 6 sau 7 sept sper sa pot posta si eu aicea asa k tine :).....ai grija cum conduci acuma :P...

PS de unde esti k sa stim dak faci cinste? :yahoo::scooter:

Link la postare
  • 0

Felicitari si toate cele bune,sa fie cu noroc...:thumbup:,vroiam sa te intreb daca se dau examene in fiecare marti?? cik pe 5 sept e unul,imi doresc f mult carnetul cam de vreo 2 ani asa...doamne sper sa il iau :D:clapping:

Link la postare
  • 0

mc mc ...

acum sa asteptam plasticul... si sa cautam scuter, am 1300 euro si pana acum nu am gasit nimic in firea lui care sa-mi placa.. :((, sper sa am noroc

Link la postare
  • 0

Salutare !!! As Vrea sa stiu si io cum este treaba cu A1 Si A . . . Nu ma lamurit nimeni cati cmc ai voie la A1 si ce sa`mi iau de 50 cmc dak e asa SCUTER. .. ??? :scooter: Vreau ceva Frumos sa arate a motor .PLzzz ajutati-ma !!!

handler.php

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.