Mergi la conţinut

Se Zvoneste Ca Ar Fi Sabinrace


Jorjel

Recommended Posts

Sper doar sa fie o gluma proasta sau un zvon viral aiurea dar ma tem ca Sabin, membru cu state vechi aici, ar fi decedat. Un personaj uneori cam controversat dar plin de imaginatie. Pacat, mare pacat.

http://www.antena3.r...ala-201700.html

http://www.motocicli...sa-fie-o-gluma/

post-1-0-72308900-1359817872_thumb.jpg

post-1-0-41937400-1359817873_thumb.jpg

post-1-0-61370900-1359817874_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ii fie tarana usoara! A fost chiar o minte tare deschisa la nou si un om de caracter.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost un visator si un om care vroia sa faca ceva remarcabil, asta am apreciat maxim la el, chiar daca vedeam ca altii mai prea plini de ei(sau ciudosi ca nu puteau fi precum el ca e tipic pe la noi) il luau la mistouri pe topicuri, dar eu l-am inteles si am apreciat ce voia sa faca....mai tin minte si ca, acum cativa an una din creatii i-a fost furata, cam pe atunci a inceput sa fie mai activ pe forum. Ce mai ramane de spus e doar RIP si desi nu prea ar fi locul sau tocmai ca aici ar fi cazul de spus mai ales ca si eu mai practic meseria ce o avea si Sabin, si anume cand lucrati sub o masina indiferent cat de mult sau de putin nu va bazati numai pe cric si asigurati masina cu ceva rigid macar de latimea voastra!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il ierte!

Un tip cu comentarii controversate, dar simpatic si foarte inventiv... imi aduc aminte de motoarele transformate de el, in special o yamaha R1 si un motor transformat in `cafe racer`

Condoleante familiei

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...