Mergi la conţinut

Iesiri De Week-End 2013


zigzag

Recommended Posts

@Carul Banal,cu care mobra te-ai plimbat de data asta? Observ ca in ultima vreme tot sari de pe una pe alta,sper sa nu fie vorba de cea cu atas din poza,din '81 parca nu ai mai purtat atas..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Carul Banal,cu care mobra te-ai plimbat de data asta? Observ ca in ultima vreme tot sari de pe una pe alta,sper sa nu fie vorba de cea cu atas din poza,din '81 parca nu ai mai purtat atas..

"LA MULTI ANI!" Penetrule...si cred ca @Balana a fost cu Honda Deauville din dotarea proprie, parca asa se vede-n poze! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma Pedala , ai ghicit ne vedem la un pahar de apa sa ne facem Manga in cinstea Moto vederanilor care nu au participat la marsul din Bucuresti .

Manga, muci...ne facem noi cumva...numa' apa plata ori suc sa fie! Dar la marsuri prin capitala n-am cum sa particip, chiar de-ar fi marsuri dansante, cu muzica pusa de @Doctoru'! :banana:  

Mulţumesc de urare, eram pe tabletă, poze mici-mici fără posibilitate de mărire. Căutam K-ul 75 alb că de acolo vine numele...

Mi-am dat seama ca te-a lasat vederea, nu-i rusine, virsta...lipsa lentilelor...sanatosi sa fim! :friends:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze...credeam ca Silviei i se adresa Penetru, pe ea o stiam ca fiind una dintre balane...fara sa-mi imaginez ca exista si-un balan! Spor la iesiri...cit mai tine vremea cu noi! :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa zi de moto, putin cam rece mai ales sus.Ne-a facut placere sa-l salutam pe Noni care iesise la plimbare cu tatal lui. Cea mai extrema alaturare de motoare. Harley Davidson + KTM 990. Spre seara am reparat manerele incalzite si as iesi si maine sa le probez. Deocamdata impreuna cu Sorin Nitescu si Doru Master. Zona de patrulare tot Jud Prahova. plecarea pe la 10 la iesirea din Buc. Maine cel tarziu la 9 revin cu date mai precise.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca nu prea merita. Drumul este mai lung si prea repede nu se poate merge din cauza frigului si a radarelor. De obicei ne intalnim pe DN1, la benzinaria de dupa McDonalds, la intrarea in Otopeni, dupa pod. Plecarea la 10,30 max, caci la 12 ,30 cum a fost ieri, este cam tarziu si ne prinde noaptea pe drum. Vedem dimineata ce spune majoritatea.

Vremea va fi buna cu 11 grade la 10 si 16 la amiaza si cel mai important fara ploaie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine cu Adrian Mijaica plecam la Constanta pe drumuri usor ocolite. Eu am ceva treaba , Adrian la plimbare. Plecam la 8,00 din Militari, si probabil la 8,45 vom fi pe autostrada. Daca mai sunt amatori dintre pensionari, someri, liberi profesionisti cu chef de duca ,ma gasesc la 0722646373 pana maine la 8.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...