Mergi la conţinut

A mai patito inca unul......


huanito

Recommended Posts

sambata noaptea am vazut un accident in direct pe autostrada C-ta-Buc.

un motor cu nr. OT-77-VIP a intrat intrun cielo si s-a facut zob....

motociclistul nu arata bine deloc....era plin de sange....casca ii sarise de pe cap.....

norocul lui a fost ca era echipat ca la carte......alfel cred ca murea pe loc....desi nici bine nu cred ca ii este.....din motor nu se mai poate alege mare lucru.....

este un kawasaki ZX7R ....pacat de el......ii doresc numai bine motociclistului

am mai aflat ceva acum...tipul este cel de la care a luat soramea motorul.....iar cel cu care a facut accident este al sorasi....nu al lui........mi-a zis sorumea acuma ca de la el a cumparat motorul......

a aratat si la stirile de pe N24 accidentul......cica este in stare foarte grava......s-a lovit zdravan la cap.......

pentru cine vrea sa vb. cu sorasa :alinus_invartecus@yahoo.com sau mesenger :alinus_invartecus. asta este o poza cu tipul care a patito...

post-4852-1124691123_thumb.jpg

Editat de huanito
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da.....din pacate este vb. de fratele meu..... :mega_shok: se intorcea de la C-ta de la prietena lui.....totul cred ca s-a intamplat din cauza nervilor.....a furiei.....si a vitezei.....se certase cu prietena lui si plecase spre bucuresti......s-a lovit foarte tare la cap.....dar nu asta este problema....problema este ca are 3 coaste rupte iar una din ele i-a atins foarte rau ficatul....... :this::this:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum dracu vine asta...? ce fel de prietena este daca nu a aflat si daca nu se intereseaza de el....? probabil ca putin ii pasa..... probabil ca acum este multumita...nu mai are cu cine se certa.....sau poate are remuscari.....(daca el nu pleca de la ea...nu se intampla asta......)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi fato ..cine te crezi tu sa ma judeci pe mine ?? :treaten:

Analizeaza-ti caracterul, iti devine destin.

tu crezi ca eu nu am vrut sa-i tin fraul sa nu faca gestul asta ..?Nu vezi decat ceea ce cunosti..nu sunt deloc sufleteste multumita ...si daca eu nu m-am interesat de starea lui de sanatate te inseli amarnic. Imi doresc din toata inima sa se faca bine si stiu ca este un suflet puternic ca sa renunte,misiunea lui inca nu s-a incheiat mai are multe de facut pe lumea asta.Un om poate gresi de mai multe ori, dar nu e vorba de un esec pana ce nu incepe sa dea vina pe altcineva.

Invinuieste pe altcineva si vezi-ti de viata ta!

Auzi fato ..cine te crezi tu sa ma judeci pe mine ?? :treaten:

Analizeaza-ti caracterul, iti devine destin.

tu crezi ca eu nu am vrut sa-i tin fraul sa nu faca gestul asta ..?Nu vezi decat ceea ce cunosti..nu sunt deloc sufleteste multumita ...si daca eu nu m-am interesat de starea lui de sanatate te inseli amarnic. Imi doresc din toata inima sa se faca bine si stiu ca este un suflet puternic ca sa renunte,misiunea lui inca nu s-a incheiat mai are multe de facut pe lumea asta.Un om poate gresi de mai multe ori, dar nu e vorba de un esec pana ce nu incepe sa dea vina pe altcineva.

Invinuieste pe altcineva si vezi-ti de viata ta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa......s-au luat femeile la cearta.....si asta nu este bine......

in loc sa va certati mai bine ati merge sa-l vedeti.....lucrurile s-au complicat si din pacate se pare ca este la un pas de moarte......

am fost la el si nu am putut sa intru....:mad:....era la reanimare bagat la aparate.... :mad: tot ce am aflat este ca pe la pranz din cauza loviturilor de la cap a cazut in coma profunda......ingerii sa-l aibe in paza......este groaznic......

nu stiu ce sa mai zic.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se rupe sufletul de el ...desi nu suntem de prea mult timp impreuna e suflet din sufletul meu ....eu nu pot lua deciziile in locul lui...Cristi :aggressive: care stia ca numai are carnet si ca a avut atatea accidente..cat de bun prieten i-ar fi fost nu trebuia sa-i aduca motorul!..faptul e consumat..ma rog ptr el sa-i fie bine ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica nu avea permis....? soramea zice ca are.....doar a cumparat un motor de la el......un kawasaki ZX7R din 2002 preparat de curse.....si il cunoaste destul de bine.....tipul a fost plecat in italia 2 ani si ceva pe undeva prin campionatul intern de viteza....ceva de ganul asta....pe la monza.....asa ca nu avea cum sa nu aiba permis......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratele meu se zbate intre viata si moarte.... =((=(( =(( si nimeni nu il poate ajuta..... :(=(( doctorii se uita neputinciosi la el.....imi vine sa urlu.......sa mor.....nu stiu cat am sa mai rezist.....:(( =(( =((

am incercat sa stau pe holul spitalului si simteam ca inebunesc....ca mi se scurge viata din mine.....=(( =(( =(( cu ce doamne ti-a gresit de il pedepsesti asa tare......????????? :(:(:(:( nu vreau sa imi pierd fratele.....el este tot ce am mai scump in lumea asta......:((:((

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa aud asta.....sincer.....incerc sa imi imaginez cata durere este in sufletul vostru....cei apropiati lui.......eu ma rog din tot sufletul ca sa isi revina cat mai repede. eu nu l-am cunoscut....dar sora mea il cunoaste destul de bine si zice ca este un luptator si ca nu o sa se lase el asa usor.....asa ca fii tare si roagate pentru el.....asa am sa fac si eu....si cred ca toti cei care-l cunosc si au aflat.....

astept vesti bune de la voi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu nu-l va lasaa si va avea grija de el...sper din tot sufletul sa`l revedeti printre voi...kiar dak nul cunosc...ma pun in locul vostru...prieteni rude...si imi dau seama cata suferinta purtati in suflet...ma gandesc k nu as rezista dak fratele meu ar fi in locul lui...insa fiti puternici...isi va reveni...

DOAMNE AJUTA!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit inmarmurit acest topik si vreau sa va zic caci un grupuletz de bikery din Pantelimon din Bucuresti se roaga ptr.el sa-si revina.Sa-i ajute bunul Dumnezeu sa-si revina si sa fie iarasi printre noi la petrecerile moto ce vor urma.(si nu va mai certati fetelor.NU ESTE MOMENTUL potrivit) SANATATE MULTA SI DOAMNE AJUTA-I

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete Vulvixxx

La cat v-ati rugat toti la dumnezeu trebuia sa se insanatoseasca demult..dovada ca nu exista asa ceva.........imi pare sincer rau pentru ceea ce a patit......sper sa se insanatoseasca repede.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...