Mergi la conţinut

Locul unde povestesc motoristele


Lila

Recommended Posts

:clap::thumbsup:

Buna, inteleg ca varsta te limiteaza? Poate te inveseleste faptul ca eu mai am putin si ating cealalta limita a varstei sau descopar unde este.. :jump:

Nu avem un club la propiu, dar bafta in achizitionarea unui scuter si astept poza de inaugurare. Nu mai zic de suc, daca esti din Buc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut, fetelor. Andreea, am cateva poze facute in "viteza", imi cer scuze pt calitate, dar deocamdata astea sunt. Sachsenring 2004, etapa de MotoGP. Am prins o vreme superba, in special la drum ma refer, pe care l-am facut pe 2 roti. :crazy:

...

post-1118-1125867817_thumb.jpg

post-1118-1125868066_thumb.jpg

post-1118-1125868067_thumb.jpg

post-1118-1125868412_thumb.jpg

post-1118-1125868434_thumb.jpg

post-1118-1125868919_thumb.jpg

post-1118-1125868921_thumb.jpg

post-1118-1125868975_thumb.jpg

post-1118-1126040106_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna sunt si eu noua pe aici. Daca poate sa ma ajute cineva am si eu o intrebare.Stiu ca m-am trezit cam tarziu dar vreau sa fac scoala acum si am inteles ca ultimul examen e pe 2 luna viitoare.Credeti ca mai am sanse sa dau examenul anul asta? Sunt disperata si nu stiu ce sa fac pt ca am inteles ca programarile se fac cu 30 zile inainte.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salz girls.Sunt din Braila si am 19 ani,am dat anu asta la fac si abia m-am apucat de scoala, pe care sper sa o termin cu succes.Imi place sa conduc si sper sa ne cunoastem in viitorul aproapiat avand in vedere ca o sa ma mut si eu in Buc. acum un rasp la intrebarea de mai sus ...mey stai linistita...si eu am inceput scoala de la inceputul lu sept si am facut doar de 2 ori pana acum.mie instructorul mi-a zpus ca nu e vital sa fac nr ala de ore prevazute in lege ci numa atat sa te inveti ca sa fii in stare sa faci 8-urile alea si sa treci pe langa jaloanele alea.mie personal mi se par ceva mai greutze 8-urile.oricum abia astept sa dau de carnet si sper sa iau ,ca dau si ptr B si sa fie vreme buna cand dam proba si mai ales sa nu uitam pana la primavara

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti intrebari despre carnet, sfatul meu este sa intrati la topicul "scoala moto Sam-Tradi" de la "incepatori" in "motociclisti...in Romania". Acolo va raspunde chiar instructor Razvan Mezdrea pe care il recomand, in special daca sunteti din Buc. Acesta scoala noua ne-a servit bine.

Ioana, multumesc mult, pe de-o parte, pe de alta iti lungesc urechile cand te vad...esti mai mica si nu m-ai scos la o plimbare cu moto, iar vara trece . Dar mai astept, mai am timp, sunt inca tanara :D . Poate reusim sa aj mierc la Arcu.

Andreea, fara Tweetyes a'm sad... :sadwalk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Buna, Doro, imi pare bine ca motociclesti in fiecare saptamana, sa stapanesti sanatoasa motorul si cat mai multi km, o parte, sper , impreuna. Vad ca fetele nu au reactionat weekendul asta, duminica facem o plimbarica mica la SIAB, daca mai vin fete te sun sa facem gasca mare :D .Vorbim

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au absentat nemotivat Queen Butterfly si Katy, pe care sper sa le vedem in the future!

Apropo,Katy, merci mult pt Tweety, a ajuns la mine intr-un final glorios gratzie amabilitatii unui colectiv intreg de pers carora le mmesc si lor pe aceasta cale... :D

Se pare ca recordul de la Amckart nu a fost doborat oficial asa ca s-ar putea sa vedem si Bad Boys IV :shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna. Depinde de persoana, de buget si nu in ultimul rand de gusturi. Sunt fete care au inceput pe mociclete de 120 CP, trebuie sa vezi mai multe motoare, de 600cm, 1000cm, 400, cu 2 sau 4 cilindrii, faci diferenta intre un suzuki sau ducati si apoi cand decizi cam ce iti place,pui intrebari mai precise si noi te ajutam.

Andreea, ce zici de baietii astia?

http://media.putfile.com/UpOnOne_Team_Wicked

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...