Mergi la conţinut

Locul unde povestesc motoristele


Lila

Recommended Posts

Eu sunt Elly si sunt pasagera.

Prietenul meu conduce.

O sa atasez si eu o poza aici cu bestia mea.

Offff, ce le place sa se laude cu motorul prietenului la cate unele.

Cand o amica sa laudat cu motorul meu ca e al ei i-am cerut sa plateasca asigurarea si inregistrare.

A ramas pedestra. :chair:

Andrei, ai iesit la o barfa mica intre fete?

Iti sta bine, se potriveste caracterului tau.

Scuze, fetele, nu am vrut sa deranjez, am salutat un prieten. :)

Dupa cum ai observat. :beer: Bun venit si tie la barfa.

Mia imi sta bine cam oricum. :banana:

Tu niciodata nu ai putea deranja pe nimeni. Prea finutz.

ma gandesc ca daca gasesti altele nu e bai

Serios??? :beer:

Pai deschide un topic XXX. :banana:

cum le gasesc ei pe toate inaintea mea...

Pai baieti au un simt aparte in detectarea celor goale. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offff, ce le place sa se laude cu motorul prietenului la cate unele.

Cand o amica sa laudat cu motorul meu ca al ei i-am cerut sa plateasca asigurarea si inregistrare.

A ramas pedestra. :chair:

Auzi draga Romanule de peste tari si mari! Esti singur acolo si suferi pe motorul tau??

Observ ca ai uitat sa vorbesti romaneste corect.

Vezi: "Cand o amica sa laudat cu motorul meu ca al ei i-am cerut.."

PS: Unii se cred prea slabi ca sa se ia in bete cu baietii si asa ca trec la partea feminina.

Iti sugerez ceva: Stai in saua ta ca stai bine acolo!!

E.J.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Ma bucur sa ma aflu aici. Eu sunt Elly si sunt pasagera. Nu stiu daca am curaj sa fiu si conducatoarea motorului meu un frumos Suzuki . Prietenul meu conduce.:D

M-a luat o data fostul lui instructor pe un cruiser Suzuki, si m-a lasat sa conduc. Doame ce frica am tras.:)

Mai era si greu ghidonul, ma tineam de el nu il tineam eu pe el. Hehe.

Am permis de conducere, dar nu prea conduc. Sunt prea multi tampiti care conduc haotic. Am avut parte de ceva probleme si chiar un accident grav de masina. Sunt totusi de parere ca ar fi bine sa investighez fetele care conduc, si sa aflu daca se merita sau nu sa fii Motorista*.:D

Va pupic pe toate.

Ps: O sa atasez si eu o poza aici cu bestia mea.:D

xx E.J.

moto4.jpg

Foarte tare bestia .... cand ai timp pune si motocicleta ca poate e si aia interesanta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Quote E.J.

1. Esti singur acolo si suferi pe motorul tau??

2. Observ ca ai uitat sa vorbesti romaneste corect.

Vezi: "Cand o amica sa laudat cu motorul meu ca al ei i-am cerut.."

3. Unii se cred prea slabi ca sa se ia in bete cu baietii si asa ca trec la partea feminina.

4. Stai in saua ta ca stai bine acolo!!

E.J.

1. De suferit pe motor nicidecum. Este o placere pt mine. Se para ca adevarul te-a intepat. Asa este normal. Joi seara veneam cu mandra de la plaja calare pe VFR si nerabdatoare sa jucat ......

2. Corect. M-ai prins cu greseala si am corectat-o. :beer:

3. Si zici ca tu ai bete? =))

4. Asa o sa fac.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

pot posta si eu chiar daca nu am motor, inca?

pana imi raspundeti tin sa spun despre mine k nu suport fetele care isi iau motor pt k asa au vazut la altii si le-a placut de fitze pe banii lu taticu'....la baieti am o vorba: nu-mi plac acei motociclisti care si-au luat motor numai k sa aibe ceva tare intre picioare ;)

in rest port stima si respect motociclistelor adevarate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa ai motor sa ai ceva intre picioare o sa constati ca e alta senzatia sa ai ceva tare intre picioare sau un moped.Nu o zic cu rautate dar sunt adevaruri.Sunt fete care ne dau la multi fum si poate unele au motoreta doar ca au vazut la altii dar se dau bine si asta e un merit al lor.

Revanim iar la bani si fite...aia cu fitze cad si a doua oara nu se mai suie crede-ma cunosc un caz

Cei care au bani si isi iau moto periculos si cad si iar se urca nu mai au fitze ci doar bani

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te inteleg, ai luat-o cumva personal? eu nu am facut o generalizare atunci knd m-am referit la baietii de bani gata care isi iau motor sa se plimbe numai in zona romana ;)

cat priveste achizitionarea si schimbarea parerii, spune-mi unde gresesc daca parerea mea e k nu imi plac cei care isi cumpara motoare pt fitze si plimbat gagici.

cat priveste experienta mea...(chit k nu am motor) nu te arunca cu capu inainte ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI BINE UITA bine?

nu stiu ce experienta ai si nici nu ma intereseaza.DACA ASA AVEA BANI as alege intre: 1000 RR, GSXR 1000, si R1 ATAT.poti sa spui si pt fitze ca sa fii tu multumita.

Tu de ce iti iei motor?Sa nu imi spui tu mie ca dupa ce iti iei o scula nu o sa ai ceva fitze ca nu cred.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tu nu ai prins ideea, nu stiu de ce te-ai suparat asa....normal k daca ai bani iti cumpari ce vrei nu ma deranjeaza atata timp kt exista pasiune si motivare.

de ce imi iau motor, pt k asa ma simt eu bine, pe motor, e pasiune din familie....

in fine chiar nu vreau sa supar pe nimeni eu mi-am spus parerea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI BINE UITA bine?

nu stiu ce experienta ai si nici nu ma intereseaza.DACA ASA AVEA BANI as alege intre: 1000 RR, GSXR 1000, si R1 ATAT.poti sa spui si pt fitze ca sa fii tu multumita.

ce discutie kakaramelizata. :))

oricum r1der, obection aicii'she. pai tu pui honda inainte de gixer?

daca tot vrei ceva periculos ia in calcul clasamentul : gsx-r 1000 the ultimate, r1 second, honda 1000rr third. the last but not the least kawa zx10.

eu daca as avea bani mi-ash cumpara tot ce exista. -dar nu peste 600 cmc-, pt ca orice altceva mai mare m-ar omora. - si exceptia va/ar fi yamaha. sau poate ca ash lua-o ca sa ma dau mare ca le am pe toate. :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kimmie fiecare alege ce vrea

mie personal imi place R1 clar e cea mai frumoasa si fuge binisor, acum GSXR e suparata si RR super fiabila deci...

si inca o chestie AS ALEGE INTRE cele 3 :) - probabil tot un GSXR as lua ca e mai cumsecade poate un picut cu greselile decat R1

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kimmie fiecare alege ce vrea

mie personal imi place R1 clar e cea mai frumoasa si fuge binisor, acum GSXR e suparata si RR super fiabila deci...

si inca o chestie AS ALEGE INTRE cele 3 :) - probabil tot un GSXR as lua ca e mai cumsecade poate un picut cu greselile decat R1

:) corect, fuge binishor. d-aia si reclama la yamaha se incheie apoteotic cu sloganul "the rest is up to you"... tre' s-o vezi ca sa iti dai seama la ce ma refer. e pe tub.

Gsx-r-u' de 1000 nu te iarta. Insa e mai "linear" si tine drumul mai bine decat fizto-musca R1. Si, binenteles, gixeru e mai tare ca r1. :)

diferenta reala intre cele doua este ca... r1 e construit pt performanta, iar gixeru e construit pt pilot. degaba un avion poa' sa mearga cu 10 000 km/h daca structura nu este facuta pt asa ceva.

uita-te la "accidente" pe toate forumurile. cate r1 si cate gixeruri? ...

CEI CARE MERG PE ASPECT sunt fitzobikerii. a mea e zgariata pe carena.. Se vede, si se vede urat. am bani sa mi-o vopsesc tuti frutti daca vreau, insa prefer sa n-am motive sa intorc capu dupa propria-mi persoana in oglinzile de pe magheru. :D ( faza cu banii - nu ca m-ar da afara din casa, dar din ziua in care am cazut si pana acum am pus "deoparte". si am strans ceva :D )

cum am zis, pt stilul meu -personal vbesc- daca mi-ash lua ceva mai mare de 600 ...

probabil ca in cativa ani ma vad in curte cu inca o honda 600rr si un dirt bike.

poate si un ATV ( dupa cum ai vazut, sunt fan. dar fanatismul vine de la "MONSTER TRUCK"! Pe vremea cand stateam cu ochii lipiti pe tv ... ce vremuri... Da ce stiu pampalaii astia. Numa' r1 ce-au in cap :) c-au auzit ei ca-i cea mai tare. ATI AUZIT PROST MAAA)

mah, noi suntem ontopic acum?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...