Mergi la conţinut

Recommended Posts

uite cum sta treaba . eu acuma fac scoala dupa ce o termin as vrea sa imi iau un dnepr :Jumpy: dar mie frica , k nu o sa ma descurc .Eu pana acuma mam dat cel mai mult pe hoinar si un pic pe minsk . Am auzit k niprurile sunt f grele . eu am cam 182 cm si 79 de kg .deci ce miati recomanda ? :help:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cum sta treaba . eu acuma fac scoala dupa ce o termin as vrea sa imi iau un dnepr :Jumpy: dar mie frica , k nu o sa ma descurc .Eu pana acuma mam dat cel mai mult pe hoinar si un pic pe minsk . Am auzit k niprurile sunt f grele . eu am cam 182 cm si 79 de kg .deci ce miati recomanda ? :help:

stiu o fata de 50 kile si cam 160 si ceva, care a avut nepra ca prima motocicleta (si nici nu mai mersese cu altele). Nu a avut probleme decat cu pusul pe cricul central, ca nu avea lateral deloc :D

daca iti place si gasesti una buna atunci cumpara :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca si eu am inceput tot pe Nipru, si au am 1.86 si 86 kg...Nu o sa ai probleme. Doar sa ai o afinitate catre surubarit si mecanica - asta e tot ce conteaza la o comunista ( a, si prieteni care tiu cu ce se mananca ele)

Multa bafta si sa ne vedem pe sosele

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca si eu am inceput tot pe Nipru, si au am 1.86 si 86 kg...Nu o sa ai probleme. Doar sa ai o afinitate catre surubarit si mecanica - asta e tot ce conteaza la o comunista ( a, si prieteni care tiu cu ce se mananca ele)

Multa bafta si sa ne vedem pe sosele

Mati convins :D

Acuma urmatoarea problema :blum: Vinde cineva un Nipru ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cum sta treaba . eu acuma fac scoala dupa ce o termin as vrea sa imi iau un dnepr :Jumpy: dar mie frica , k nu o sa ma descurc .Eu pana acuma mam dat cel mai mult pe hoinar si un pic pe minsk . Am auzit k niprurile sunt f grele . eu am cam 182 cm si 79 de kg .deci ce miati recomanda ? :help:

Ce daca are 650 cm, putere are cam putina si unde mai pui ca acceleratia este la tine... cat despre greutate, nu cred ca o sa trebuiasca sa o duci in spate. Poate sa o mai impingi din cand in cand...

Bafta la cumparare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...