Mergi la conţinut

sabinrace


Recommended Posts

  • Răspunsuri 424
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hopaaa...te-am atins la faza cu baietii, right? daca te bagi in hora, danseaza.....amintiri neplacute din spania sau ce?:D

cat despre sarmulite si etrierii prinsi cu ele....vorbeam de 98'u tau care lua foc in mers si care stii prea bine ca asa era dotat la frane :)))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sters ceea ce-am scris ca nu m-am putut abtine si... e totusi un forum despre motociclete ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxanelu nu confunda pro-bike cu sbz !!...omu tea rugat sa ii lasi topicul in pace ... o sa sterg si aici posturile care nu isi au rostu ...sper sa fie ultimu avertisment

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Administratiei Pro-Bike pentru autosesizare.

Mergem astazi la Bikers Club sa vedem cursa GP in reloare la 15,30 ora locala.

Haideti si voi, cu aceeasi ocazie aveti prilejul sa vedeti si motorul atat de controversat sau mai bine zis aplaudat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap si yo o sa vin sa vad cursa , motorul il stiu de la 4tunning ....eu vreau un dyno test :)

Sper ca te-au ginit baieti ca e ziua ta si te-au lasat lefter , incercand sa iti vinzi mobra ca sa platesti nota . :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ariciule, cred ca esti orbit de o mare dragoste "anormala" ;)......ai citit si injuraturile lui sabinrace? a primit vreun avertisment? nu cred....te-a pupat pe tine cum a vrut sa ma pupe pe mine ?:D

cum adica sa nu confund probike cu sbz? ca aici nu l-a luat lumea la suturi virtuale ca pe sbz ii da vreun drept sa ma faca in vreun fel? a clacat acolo ca a vazut ca nu e loc de abureala asta care o face aici si se da baiat bun.....e ca si cum as spune eu : " imi bag piula-n situ vostru de chizdoi retarzi".....acum orice user care acceseaza pro-bike s-ar simti jignit, nu? si nu o baga pe aia cu "doar cine se simte, restul ar fi prea destepti sa aplece urechea la asa ceva".....asta face el cand o ia randeaua cu supape frezate in garaj si zeci de cai castigati peste noapte cand altii baga multe mii in mobre pentru doar jumate din ce pretinde el cacastiga ;)....ma ia pe mine, ca user al acestui forum care nu este destul de destept sa treaca peste nebunia unuia ca el, de prost :)....intr-un fel stiu ca sint, dandu-i atata atentie si nelasandu-l sa se ingroape singur cu aberatiile lui. Dynotest? n-o sa vezi....de ce? stii prea bine :)

vad ca este extrem de pasionat de ce face, stiu ca si-ar vinde sufletul ptr mobra absoluta, stiu ca merge tare ( totul este relativ oricum)....insa cand simt ca ma ia cineva de prost, oricine ar fi acela, nu ma pot abtine ;)

dar acum sa lasam celebrele poze cu mobra-n duba si-n pat precum si singura poza de pe circuit ( ia-uite, aici nu e invartita ca pe sbz sa para ca se apleaca mai mult :D ) sa vorbeasca de la sine :D

la multi ani si de la mine.

ps: ti-a sarit sabin din tort?:)))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ai vrea sa te iau eu pe tine daca tu atunci cand eu bateam cel mai tare motociclist din Dr Taberei tu erai probabil la varsta de 15 ani?

Cum sa te iau atunci cand vorbesti de mecanica cu mine. In 1998 eu imi preparam quloasa la motorul meu de curse sub indrumarea Clubului Sportiv LuPo Racing. Cum?

De cand am intrat pe Sbz am intalnit ura impotriva numelui meu. Am simtit asta din partea mai multor catelusi ca tine.

Sunt un Lup Batran mai Coxanelule. Sunt Sabinrace ala de scrie Play Boy de luna asta in secunda asta cand tu te scarpini cu degetu-n nas.

In schimb tu esti . De ce? Ai vrea sa fi tu Sabinrace si sa fiu eu Coxanelul?

Hai sa facem schimb.Sunt sigur ca ma voi descurca foarte bine in locul tau daca as fi mort de beat. Hai ma ! Toata saptamana ce vine eu ma semnez coxanelul... Ce tare...

Mai bine incep chiar acum.

Vin imediat. :banana:

post-9604-1178494409_thumb.jpg

post-9604-1178494643_thumb.jpg

post-9604-1178494702_thumb.jpg

post-9604-1178494785_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce obraz ma? Ala cu care a permis sa transforme fraieru de ... topicul meu intr-un SBZ.

Ce tare...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dam3n : baietii nu au venit , au stat inchisi in casa de frica ploii :)

@coxanelu : in primu rand mersi pt urare , in al doilea rand scrii mult si degeaba :) tu te iei mereu de el , ai ajuns fanu lui number 1 la cat ii urmaresti toate posturile , avertismentul a fost pt amandoi (am zis de la inceputu topicului sa va potoliti) , cand am zis de sbz mam referit ca forumu asta nu e ca ala adik o gluma (nu prea buna , ca sa nu zic proasta) in care va laudati si va masurati singuri gradele de vreo 2 ani intrun mod foarte jalnic (nu am nimik cu forumu ala dar asta e realitatea) , eu miam spus parerea despre mobra "vreau sa vad cati cai scoate pe dyno ca sa ma apuc sa o laud" , nu ma pricep la mecanica si daia dynotestul e singuru care ma va face sa inteleg cat de puternica e mobra asta , pana atunci e inca un r1 cu aerograf si accesorii pt design

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana atunci e inca un r1 cu aerograf si accesorii pt design

bine ca ai vazut macar asta ariciule....desi gradele si le masoara doar idolul tau....cand a inceput discutiile de grade pe sbz, si-a luat mistoul de rigoare....

bine ca ai vazut mai departe de ce e pe ecran, zoltan..... dar sa-l lasam pe arici sa piara pe limba protejatului lui :D

bine ca te vezi in oglinda in fiecare zi si iti spui ca esti cel mai tare, sabine ;) .....dar nu uita nu ca atunci cand urcai pe podium dadeai in sacul de box ( stii tu, ala care nu riposteaza) chiar nu inteleg de ce tot aduci faima (in ure head) asta apusa de acum 15 ani in discutie....atunci erati 3-4 dintre care tu erai undeva in frunte....ceva gen chior in tara orbilor....trezeste-te din visul asta si vei redeveni ce ai fost....again, in ure head ;)

sint frumoase pozele astea care le tot pui, dar sint f vechi....daca tu te complaci sa traiesti in trecut, e treaba ta....mai bine ai face un topic separat unde le-ai pune...si vb f serios, ai putea sa-l intitulezi "amintirile lu' habarnam" :)))

la fel cum eu in ochii tai nu am nici o valoare....asa esti tu pentru mine ceva inmultit cu 0

de ce nu-ti faci un drum la united sa testezi calul lui zorro? ti-e frica,ca ar putea fi beat?:) nu ar fi nicio rusine ci mai degraba un act de curaj fata de sine....dar mai bine te culci pe o ureche ca nu ai vreo boala decat sa te duci la analize :D

o sa urmaresc in...lasa-ma sa te citez sabrin....."continoare" acest topic cu mare interes :)

ps:

am discutat acum cateva zile cu un amic de-al tau f bun ( asa am fost lasat sa cred cel putin) .....m-a intrebat : "cum mai gaseste ala fraieri sa le umble in motorete?" daca vroiam sa bag vreo carcota dadeam si un nume sau te faceam sa intelegi cine ar fi.....dar asa te las in lumea ta unde crezi tu ca ai doar prieteni buni :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am ajuns la bar din cauza schimbarii orei de difuzare a cursei.Imi pare rau ca nu am ajuns si nu am mai apucat sa anunt asta...

Voi duce calul la dynamometru si o voi face saptamana asta.

Normal ca am si dusmani. Daca tu in 3 ani de motociclism ti-ai facut 100 de dusmani eu in 18 ani, am doar 10 .Cat despre numele lor, crede ma ca ii stiu foarte bine pe toti ce si de ce. Ca nu sunt prostul care continua sa dea fara sa primeasca inapoi. Daia.

Despre grade nu mai vorbiti. Ele sunt peste tot, inclusiv acolo unde o cereti voi la dynamometru.

Pe Pascota de ce nu l-ati invitat cu motoarele lui la Dyno?

La Dyno merg cu conditia sa vi si tu Coxanelule cu R1 tau nou.Fixeaza de miercuri incolo o zi si ma prezint la start.

N-am vrut sa vin inca deoarece merg pe injectia de serie si nu e normal .E posibil sa scot sub puterea de serie dar vin chiar si asa.

Fixeaza ziua in care vrei sa ne prezentam la United si vin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa te tin de mana cand ti-o spune testerul ca dupa atatea ore de munca, pistoane si supape modificate mai tare ca la yamaha factory....tu tot ce ai facut a fost sa downgradezi motoreta de la serie? :))), cum ti-am zis : ti-e frica sa nu afli ca esti bolnav si eviti analizele? ;)....ce treaba am eu sa vin acolo? r1 meu e stock, asa ca nu am de ce sa apar acolo....nu ma intereseaza puterea lui....am luat-o doar ca e frumoasa, atat. Asta e culmea....sa te impiedici de o amarata de injectie.....pune ciocanu racetek pe ea :D:))))

si nu te mai scuza atat ca nu ai ajuns la bar....sau crezi ca te astepta cineva si se cerea un anunt oficial cum ca nu poti veni?:)))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dam3n : baietii nu au venit , au stat inchisi in casa de frica ploii :)

@agariciu ...... ce uameni buey , ce uameni .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca eu m-am acrit, imi dau seama voi...

Tine ti viermele in brate si nu-l banati. E super bine...

Smart so far...

N-am nevoie de prosti...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca eu m-am acrit, imi dau seama voi.

Tine ti viermele in brate si nu-l banati. E super bine...

Smart so far...

N-am nevoie de prosti...

prosti adica userii/moderatorii sitului, nu? ca nu ma baneaza pe mine.....corect? fii sigur ca ei au nevoie de tine, trebuie sa le ghidezi pasii in lumea asta unde doar tu esti stapan, nu ii lasa la greu si arata-le pasii catre tuningul final : moartea motoretei prin procedeul racetek :))))

hai ma zorro ce faci, ai fugit asa repede?:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va dedicati enorm de mult timp unu altuia pentru doua persoane dezinteresate una de cealalta .

Sigur sigur nu este mai mult intre voi ...... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine zis , coxanelu vezi ca ai 37 posturi pe topicul asta ... e clar ca ai ajuns ce urai tu cel mai mult adik un :notworthy:

maine e miercuri sper sa aflam in sf cati calutzi are

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici in Olimp, pana si fanii au fani :D

interesant totusi ca nu ai spus nimic in public in legatura cu limbajul lui sabin, ariciosule....ti-e frica sa nu-ti iei vreun pumn in frana pe curba la shogun ?:)

ontopic....cum a ramas? te-au sunat baietii de la option moto? ai pus-o la vanzare pe ebay cu 25 de mii? maine e miercuri si ai promis in fata copiilor ca mergi la daino-test :)....aaa, am uitat....te duci doar daca vin eu....uite ca ai o scuza ca nu o sa te duci caci eu nu pot sa vin....trebuie sa ma dau tare pe taste :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cunosc programul de editare al Dynamometrului de la United si de aceea te invitam pe tine cu seria sa vad cat are.

Am schimbat tot mai oftopicule in motor si evacuare.Normal ca vreau sa vad cat sunt fata de serie.

Te rog vin-o cu al tau. Mm. :aggressive:

Nu cunosc programul de editare al Dynamometrului de la United si de aceea te invitam pe tine cu seria sa vad cat are.

Am schimbat tot mai oftopicule in motor si evacuare.Normal ca vreau sa vad cat sunt fata de serie.

Te rog vin-o cu al tau. Mm. :aggressive:

Hai ca nu trebuie sa conduci tu... Te scoteam la o liniuta, dar stiu foarte bine cat e ceasu in zona ta...

Cum zicea si Ariciul.Multumesc pentru timpul alocat si pentru a incheia aceasta discutie hai sa ducem caii la cursa.Sa se bata ei... Tot zici ca l-am facut din martoaga catar. Hai Taica, Hai!

Eu singur sa fiu pacalit nu ma duc !

La cat s-a vorbit de United, Dynamometru si preparari in acest topic si in general ma asteptam sa fiu invitat la test de catre United Motors. Pai eu de ce sa ma duc la ei la test daca ei nu ma recunosc pe mine?

De prost? Sau ca zici tu si Ariciu si inca 3 sau 2.

Nu merg fara o serie langa mine. Si nu platesc seria si testul.

Sau invitati ma gratis la forja...

E 12 Fix.

Hai miscati-va si aranjati cursa.Astept telefon pentru ora si loc.

Ha Ha Ha... :search:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ajuns sa te citezi singur?:)))))))))))) woahahahahahahah

Ok, hai ca vad ca incepe sa iti iasa si pe probike suferinta prin pori.....nu vezi ca nu vrea nimeni forja? asta e numai in lumea ta aia fara nici un trecut/prezent/viitor. Ai injurat un site intreg;sbz-ul....ca ii faci pe toti pe orice circuit.....ai fost frumos invitat sa iti arati maestria, ai dat-o-n ciunga si nu mai stiai cum sa te fofilezi, dar inca nu a trecut timpul, chiar sper sa apari la serres, ai mult timp de pregatiri si preparari pana atunci.....nu va mai dura mult si isi va da si aici lumea seama ce papitzoi stricator de motorete esti defapt ;)

Injura-ma cat vrei, chiar nu pot sa ma cobor la nivelul tau sa iti raspund la fel....ma distrez doar cand mi se spune ca iei foc dupa tastatura.....ooops, inca un prieten care te sifoneaza :D

ps: si vezi ca ai postat la 10.49, nu la 12 fix ;) .....sau o fi stricat ceasul in zona mea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Dynotestul nu va avea loc din vina United Motors? Chiar nu esti curios de rezultat? Atati bani investiti in o motocileta si te opreste taxa testarii? Daca eram in locul tau, consideram treaba terminata doar dupa ce vedeam negru pe alb. Nu de altceva, dar testul de putere ar trebui sa conteze de fapt doar pentru tine, nu pentru restul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...