Mergi la conţinut

www.scooter-center.com


rusnac

Recommended Posts

Fac comenzi pe scooter-center.com pentru cei din IASI!

http://shop.scooter-center.com

Termenul de livrare este de 7-9 zile lucratoare.

Nr de telefon: 0744632476

Id messenger: armstrong0115 (preferabil)

In principal comenzile sunt pentru cei din Iasi. Pentru cei din alte localitati, momentan nu am pus la punct un mod de plata sigur pentru amandua partile. Vb pe messenger pt comenzi in alte orase:) Am GAsit o metoda favorabila...

TAXE:

Pt. piese cu pretul intre: -1e si 49e taxa este de 15 euro

-50e si 99e taxa este 20 euro

-100e si 149e taxe este 25 euro

-150e si 199e taxa este 30 euro

-peste 200e taxa este 40 euro

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

nu cumparati ca da tzepe!!!!!!!1

am facut o comanda de pe easyparts eu si inca cineva ... a adus toate produsele mai putin manetele mele...asta prin decembrie...a zis ca face comanda iar si imi aduce si manetele...l-am asteptat 1 saptamana, 2, 3, 2 luni si nu mai dadea niciun semn..pana la urma a zis ca le-a adus dupa ce l-am disperat cu telefoane, mesaje ...il sun si imi zice ca mi-a trimis coletu...astept 1 saptamana, 2 saptamani nimic ma duc la posta cauta peste tot si nimic nu era nimic...imi zice dupaia ca s-au pierdut manetele la posta....de n ori care folosesc posta romana si nu s-a intamplat asa ceva...si acu zice ca imi trimite 50 ron...ma pis pe ei de bani nu am nevoie eu am nevoie de manete sa pot merge cu scuteru...cu toate ca am platit mai mult

astea erau manetele care trebuia sa mi le aduca

http://www.easyparts.nl/showarticles_info/...t-99-Carbo.html

concluzie: daca nu aveti ce face cu banii comandati de la el!

sfat in viata: nu va bagati la persoane fara firma caci nu stii ce tzeapa iti poate da...

PS: voi lua banii ca a zis daca nu asta e am pierdut...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
nu cumparati ca da tzepe!!!!!!!1

am facut o comanda de pe easyparts eu si inca cineva ... a adus toate produsele mai putin manetele mele...asta prin decembrie...a zis ca face comanda iar si imi aduce si manetele...l-am asteptat 1 saptamana, 2, 3, 2 luni si nu mai dadea niciun semn..pana la urma a zis ca le-a adus dupa ce l-am disperat cu telefoane, mesaje ...il sun si imi zice ca mi-a trimis coletu...astept 1 saptamana, 2 saptamani nimic ma duc la posta cauta peste tot si nimic nu era nimic...imi zice dupaia ca s-au pierdut manetele la posta....de n ori care folosesc posta romana si nu s-a intamplat asa ceva...si acu zice ca imi trimite 50 ron...ma pis pe ei de bani nu am nevoie eu am nevoie de manete sa pot merge cu scuteru...cu toate ca am platit mai mult

astea erau manetele care trebuia sa mi le aduca

http://www.easyparts.nl/showarticles_info/...t-99-Carbo.html

concluzie: daca nu aveti ce face cu banii comandati de la el!

sfat in viata: nu va bagati la persoane fara firma caci nu stii ce tzeapa iti poate da...

PS: voi lua banii ca a zis daca nu asta e am pierdut...

mai...care are sa-mi dea si mie adresa de la scooter center din bucuresti va rog!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...