Mergi la conţinut

Aduc Motoare Din Italia - 350 Eur - Din 01.07.2010 Sun In It


Recommended Posts

Amice sa inteleg ca la acest transport ai mai putea aduce un cbr 600 95-99 si cu care sa ma incadrez in max 2500 cu transport inclus?

95 - 96 da .... 97-99 nu gasesti nimik in banii astia bun

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

95 - 96 da .... 97-99 nu gasesti nimik in banii astia bun

ok fa te rog ceva propuneri in functie de ce ai in zona sau da-mi un cod postal al zonei in care te afli ca sa incerc eu sa dau o cautare.

ok fa te rog ceva propuneri in functie de ce ai in zona sau da-mi un cod postal al zonei in care te afli ca sa incerc eu sa dau o cautare.

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=11874041sau despre ce vb mai devreme Honda CBR 600F 1997-1999 ......ce am gasit e din 1995 una neagra si una rosie care erau bune cam 2300 E daca intereseaza pe alticineva!!!! asta ar fi pretulcare include si adusul in tara?

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1187404 care ar fi pretul care include si transportul pt Cluj?scuze de insistente dar ma gandesc ca vrei sa decolezi cat mai repede din Italy si poate gasim o varianta buna pentru amandoi.Care ar fi o alta posibilitate de a comunica?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok fa te rog ceva propuneri in functie de ce ai in zona sau da-mi un cod postal al zonei in care te afli ca sa incerc eu sa dau o cautare.

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=11874041sau despre ce vb mai devreme Honda CBR 600F 1997-1999 ......ce am gasit e din 1995 una neagra si una rosie care erau bune cam 2300 E daca intereseaza pe alticineva!!!! asta ar fi pretulcare include si adusul in tara?

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1187404 care ar fi pretul care include si transportul pt Cluj?scuze de insistente dar ma gandesc ca vrei sa decolezi cat mai repede din Italy si poate gasim o varianta buna pentru amandoi.Care ar fi o alta posibilitate de a comunica?

honda cbr 600 1998-1999 sub 2500E in it sunt deja vandute!!! se vand fff repede!

ce am vazut eu din 1995-1996 e cam 1800E si in tara ar veni 2300E

sal as vrea si eu o aprilia rs 125 care sa aiba p talon 11kw (adica sa o pot conduce cu a1) gasesti pe la 1000-1200 euro cu transport inclus?

in banii astia gasesti doar rs 125 de prin 1996 -1997

si deobicei sunt forjate motoarele astea ...findca tot omul vrea sa prinda cat mai mare viteza ...nu iti recomand!

zi-mi te rog ce mai stii nou de r6, cel cu 3300 euro?

de r6 nu pot sa iti zic nimik nou findca nu l-am vazut !!!!

macarionarul si-a inschis telefonul la ora 6 cand trebuia sa vb de adresa sa ne intalnim !!! acum am ajuns inapoi de la bergamo si nu stiu ce sa iti spun despre ea dupa faza asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honda cbr 600 1998-1999 sub 2500E in it sunt deja vandute!!! se vand fff repede!

ce am vazut eu din 1995-1996 e cam 1800E si in tara ar veni 2300E

in banii astia gasesti doar rs 125 de prin 1996 -1997

si deobicei sunt forjate motoarele astea ...findca tot omul vrea sa prinda cat mai mare viteza ...nu iti recomand!

de r6 nu pot sa iti zic nimik nou findca nu l-am vazut !!!!

macarionarul si-a inschis telefonul la ora 6 cand trebuia sa vb de adresa sa ne intalnim !!! acum am ajuns inapoi de la bergamo si nu stiu ce sa iti spun despre ea dupa faza asta

daca gasesti un r6 bun la pretul ce ti-am zis eu, e ok, sau daca nu zi-mi te rog cand te intorci in Romania

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domni cu sv si cu hornetul astept un raspuns ce si cum va intereseaza !!!!

am gasit sv si hornetul cel argintiu e disponibil!!!

numai bine

Eu cu SV-ul . Multumesc mult ...cred ca o sa mai aman putin achizitia din motive obiective. Multumesc mult si scuze pt eventualul deranj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca gasesti un r6 bun la pretul ce ti-am zis eu, e ok, sau daca nu zi-mi te rog cand te intorci in Romania

eu ma intorc in romania vineri

daca vad r6 ala sau altul iti spun!

am vazut unul negru si unul rosu

km cam 40 mii - 58 mii

ca an 1995 - 1996

linkuri nu am ca erau in concesionarie cand ma uitam dupa altemoto

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma intorc in romania vineri

daca vad r6 ala sau altul iti spun!

am vazut unul negru si unul rosu

km cam 40 mii - 58 mii

ca an 1995 - 1996

linkuri nu am ca erau in concesionarie cand ma uitam dupa altemoto

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1191432 asta e ok trebuie sa sun 500 E

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1186405 acesta tot ok 600E

Daca Cau se hotaraste eu as ramane pentru celalalt din astea doua.Am banii pregatiti si te intreb daca pot suna pe numarul pe care il folosesti in Italia?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,il vreau pe asta http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1191432 am bani tot,spune-mi cum sa procedam.

pentru tine si cealata persoana care a intrebat de zx6r

motorul acesta este am sunat si e ok

daca il vrei trebuie sa suni in romania la nr 0332101933 si sa rezolvi cu actele si avansul eu joi seara sau vineri vreau sa ma intorc in ro

dar ma intorc sapt viitoare asa ca daca te intereseaza motorul si nu reusesti sa te misti repede sa rezolvi actele ramane pe sapt viitoare

daca rezolvi eu ma duc sa ii las bani sa radieze motorul ca sa ti-l aduc

tie sau celuilalt baiat care e interesat de zx6r

pe mine ma gasiti pe nr de it

numai bine

pt baiatul cu r6 ...maine ma duc sa iti iau motoreata

te sun cand o cercetez bine ca sa vezi ce e cu ea ....eventual sa iti masor garda la sol la sha ....vezi ca motoreata e modelul 2001

numai bine

dar la cam cati euro gesesti un rs bunicel ?? nu prea ma intereseaza anu decat sa arate bn...

salut ...motoretele astea in 2t nu prea le vezi in concesionarii sh ...doar la oameni pentru ca nu le mai da nimik in concesionarie pe ele!!!

nu stiu ce sa iti zic ...eu personal nu am adus pana acum rs ...am cautat rs pentru cineva si cand am vazut cum arata motoretele am renuntat! oricum unul mai calumea e pe la 1500E aici din ce am vazut eu !!! dar sa stii ca la un rs si la 10 mii km daca e vorjat e varza motorul ...uzura e de cel putin 4 ori mai mare ca la 4t ...eu unul iti recomand un cbr 125 in 4t e un pic mai scumput dar nu te doare capul cu el!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru tine si cealata persoana care a intrebat de zx6r

motorul acesta este am sunat si e ok

daca il vrei trebuie sa suni in romania la nr 0332101933 si sa rezolvi cu actele si avansul eu joi seara sau vineri vreau sa ma intorc in ro

dar ma intorc sapt viitoare asa ca daca te intereseaza motorul si nu reusesti sa te misti repede sa rezolvi actele ramane pe sapt viitoare

daca rezolvi eu ma duc sa ii las bani sa radieze motorul ca sa ti-l aduc

tie sau celuilalt baiat care e interesat de zx6r

pe mine ma gasiti pe nr de it

numai bine

pt baiatul cu r6 ...maine ma duc sa iti iau motoreata

te sun cand o cercetez bine ca sa vezi ce e cu ea ....eventual sa iti masor garda la sol la sha ....vezi ca motoreata e modelul 2001

numai bine

salut ...motoretele astea in 2t nu prea le vezi in concesionarii sh ...doar la oameni pentru ca nu le mai da nimik in concesionarie pe ele!!!

nu stiu ce sa iti zic ...eu personal nu am adus pana acum rs ...am cautat rs pentru cineva si cand am vazut cum arata motoretele am renuntat! oricum unul mai calumea e pe la 1500E aici din ce am vazut eu !!! dar sa stii ca la un rs si la 10 mii km daca e vorjat e varza motorul ...uzura e de cel putin 4 ori mai mare ca la 4t ...eu unul iti recomand un cbr 125 in 4t e un pic mai scumput dar nu te doare capul cu el!

ok.o sa sun sa vad ce rezolv cu ectele dar te rog sa o verifici si tu bine sa nu fi avut cazaturi carene reparate etc.si lasa-mi si mie nr tau de italia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok.o sa sun sa vad ce rezolv cu ectele dar te rog sa o verifici si tu bine sa nu fi avut cazaturi carene reparate etc.si lasa-mi si mie nr tau de italia.

Numarul lui de italia este 00393493768596.

Salut

Am vb la telefon acum 5 min si ti-am zis de prietenul meu cu TDM-ul de 850.

Uite linkul http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1196441

Vezi ce zice macaranorul,tovarasul meu e hotarat,daca e motorul BUn e ca si luat,sa-mi dai un pret final cu adusu la Bucuresti

Transportul asta e aranjat,doar la urmatorul transport daca o vrei neaparat.Am sunat acum si inca e valabil anuntul.Singura problema este ca e cam departe si e posibil sa fie un pic mai scump transportul in jur de 700 euro.Daca esti interesat zi si vorbesc cu sa-l rezerve pe saptamana viitoare la urmatorul transport.Acum depinde si de unde sunt restul motoarelor de la transportul urmator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok.o sa sun sa vad ce rezolv cu ectele dar te rog sa o verifici si tu bine sa nu fi avut cazaturi carene reparate etc.si lasa-mi si mie nr tau de italia.

motorul nu e cazut ...are crapata codita un pic deasupra stopului si stopul dat un pic in jos ca si cum a dat cu spatele in perete cand l-a parcat! nu se vede decat daca t euiti special acolo ! restul carenelor nu sunt crapate si nici reparate ....si nici crapatura de la codita din spate nu e reparata

are revizia facuta ....si cauciucurile 80%

proprietarul nu negociaza deloc

nu se grabeste sa il vanda ....il foloseste pentru munca-acasa ....si e intretinut bine!

deobicei nu negociaza mai mult de 50 -100 E

si taxa de radiere e cam 70 ... deci incul asta in pret si nu mai negociaza nimik zic ca platesc ei radierea!

negociaza mai mult dac aare motocicleta probleme ...daca e cazuta ...daca ceva nu merge bine si observi ...cum ar fi lumini

ca asa se intampla

numai bine

dau maine tel sa le vad pe astea de langa milano

daca nu reusesc nimik ramane pe saptamana viitoare ...eu ma intorc in it vineri

vb la tel

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! sunt al naibii de interesat de un gsxr 1000 k1-k2 pana in 35.000km. Cat m-ar ajunge cu tot cu transport in IASI? (daca am inteles bine esti tot din Iasi si tu?) da-mi te rog si mie niste linkuri cu ce poti aduce si la ce pret.

Multumesc mult !

Uite de exemplu

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1207000

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1165636

astea 2 sunt superbe... a doua daca ii pun doua spoturi gen far oare se poate inmatricula?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numarul lui de italia este 00393493768596.

Transportul asta e aranjat,doar la urmatorul transport daca o vrei neaparat.Am sunat acum si inca e valabil anuntul.Singura problema este ca e cam departe si e posibil sa fie un pic mai scump transportul in jur de 700 euro.Daca esti interesat zi si vorbesc cu sa-l rezerve pe saptamana viitoare la urmatorul transport.Acum depinde si de unde sunt restul motoarelor de la transportul urmator.

Eu sunt iteresat doar ca pana spatamana viitoare mai este timp.... si mai bine vorbim cand ajungi acasa poate gasesc altu mai aproape.... vedem cum facem

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine este ziua lui nevasta-mea .O scumpa si o dulceata .Seara petrecere ,invitati, toti o vom sarbatori .Ce nu va stii nimeni este ca unchiasu Rama tre sa imi aduca motor .cu putin noroc ,de ziua scumpei mele Andrushka LA multi ani Mamboushka-Andrushcka O sa beau un pahar pentru voi toti PA ,Axxo adica Axu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...