Mergi la conţinut

Salonul de tunning auto/moto


E.J.

Recommended Posts

Buna tuturor. :scooter:

Ma gandeam sa va intreb daca a fost cineva la salonul de tunning auto ,sa ne spuna ce parere a avut despre salon.

Mie una mi-a placut desi imi pare rau ca au fost foarte putine motociclete. Cred ca mai putin de 10 toate.PLus ca nu a fost foarte bine organizat,motoare la motoare, masini la masini.

Cel mai mult mi-a placut chopperul portocaliu a lui Zoltan. Un Chopper reusit.

Din cate am inteles a lucrat aproape un an de zile la el.Cu o intreaga echipa!! :thumbup:

Am facut si citeva poze.

As vrea sa aud si alte opinii.

Mersi.

EJ.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. :scooter:

Ma gandeam sa va intreb daca a fost cineva la salonul de tunning auto ,sa ne spuna ce parere a avut despre salon.

Mie una mi-a placut desi imi pare rau ca au fost foarte putine motociclete. Cred ca mai putin de 10 toate.PLus ca nu a fost foarte bine organizat,motoare la motoare, masini la masini.

Cel mai mult mi-a placut chopperul portocaliu a lui Zoltan. Un Chopper reusit.

Din cate am inteles a lucrat aproape un an de zile la el.Cu o intreaga echipa!! :thumbup:

Am facut si citeva poze.

As vrea sa aud si alte opinii.

Mersi.

EJ.

ce parere ti-ai facut despre yamaha r 1 race tek???? ai vazut-o?!!! :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto la design RaceTek-ul

o sa pun eu poze maine

un salon de tuning auto destul de SLAB, cu piosesori de masini cu motoare nespalate de scartari ce au fost, fete unele bune altele ba.

Maine mai pe detaliu.

O MV Agusta frumoasa si ONO 41 Car & Moto DEOSEBITE.

Atat.In reste fetite cu fumuri si cocalari

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ce se intampla la noi e in faza de inceput. Anii urmatori sper sa fie mai buni si sa avem ce vedea...

Sa nu uitam ca pana acum un an nu erau prea multi detinatori de motoare. Pe cand anul asta zici ca s-au inmultit precum ciupercile dupa ploaie. Ca sa nu vorbesc de scuteristi.Nu ca as avea ceva impotriva lor dar sunt cam inconstienti mergand fara un minim de protectie (casca).

Ce m-a amuzat teribil a fost ca de la salon multi dintre teribilisti ca altfel nu pot sa le zic plecau in mari fite,ba pe o roata ba pe 2(atv) sau chiar si masini forjate la maximum. Comedie nu alta. Ca si cand salonu' le-a inspirat adrenalina si placerea de a face pe viteazu... :hunter:

E.J.

Tocmai ma uitam pe niste poze de la un tunning auto in Canada. Nici nu avem termen de comparatie.

Ca sa intelegeti ce vreau sa spun o sa va dau niste exemple .

EJ.

Sa va atasez cateva poze.

EJ.

z00096k.jpg

z00121k2.jpg

z00144k3.jpg

z00146k4.jpg

Si alte poze.

z00153k5.jpg

z00162k6.jpg

z00193k7.jpg

Mai am ceva frumos:)

z00197k8.jpg

z00198k9.jpg

z00211k10.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, E.J. Nu comentez frumusetea motocicletelor canadiene, ca tin de optiunea personala. Unele imi par superbe, altele chiar urate, dar toate sunt customizate pana la os... Ai dreptate, la noi mai rar sunt d'astea atat de custom. Singura care mo socheaza e barca aia alba... ce traznet e, ceva scuter care a luat anabolizante?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, E.J. Nu comentez frumusetea motocicletelor canadiene, ca tin de optiunea personala. Unele imi par superbe, altele chiar urate, dar toate sunt customizate pana la os... Ai dreptate, la noi mai rar sunt d'astea atat de custom. Singura care mo socheaza e barca aia alba... ce traznet e, ceva scuter care a luat anabolizante?

Hehe, da stai ca nu ai vazut-o bine. Cred ca apartinut bunicului. Deh as vrea eu.:)

E o motocicleta f. veche. Sa ma uit sa iti arat si alte detalii ,poate incepe sa iti placa.:)

Poti sa imi spui Elly.

EJ.

barca1.jpg

barca2.jpg

barca3.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

Bleah............naspa barca aia alba.............

Majoritatea motoarelor "tunnate" din canada sunt mai mult dragstar-uri...........prea incarcate (parerea mea)........oricum genul nu-i pe gustul meu

E.J. arati traznet (poza avatar)...............imi place si strungareata aia care se lasa ghicita (pozele de la salonul de tunning) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...