Mergi la conţinut

AM NEVOIE DE CARNET 800 EURO


Recommended Posts

n-am mai postat pt aici de f multa vreme insa acum merita s-o fac.......

neamtzule se pare ca nu mai sunt asa prosti romanii sa-i fraieresti ca odinioara...

oi fi tu serios insa nu prea iti dai seama cat de penibil esti

eu zic sa te apuci de invatzat romana ...ca de ai uitat-o in 6 ani...si apoi sa invetzi circulatia la romani

asfalt uscat si aufidersin

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai, ma doare stomacul de ras. Doamne, asta nu e pe bune, nimeni nu poa sa fie atat de cretin!

Fortuna, in cazul in care vorbesti serios eu iti transmit condoleante si o invitatie la noi la Ceao Darwin, asta e o emisiune, nu se mai face dar cand te vad aia pe tine mai baga o editie speciala. Si apropos, cand trei iti spun ca esti beat, te duci acasa si te culci. Tie ti-au zis vre-o 10 ca esti prost si n-ai tras nici o concluzie. Sunt prea subtila pentru tine?

Apropos, cand vii in Romania sa faci o intrecere cu Kimmie prin Bucuresti, da sa imi zici si mie sa pun pariu, sa fac si io de-un permis de avion pe naspa.

(Apropos asta nu e o injuratura, serios, uita-te in dictionar)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, .......... a-ti suparat neamtzu !!! ...... "individiosilor" :unsure: asta in cazul un care nu s-a intersectat cu "fraierii" de POLIZEI si :boxing: .... l-au ascuns putin de privirile voastre indiscrete. :to_become_senile:

Bafta tuturor si fiti inteligenti ca de prosti e plina lumea

:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

te rezolv eu cu carnetul. momentan nu am de cat A dar pot sa iti ofer unul din urmatoarele tipuri pe care le am pe stoc:

carnet ptr vehicule cu tractiune animala max 2 CP (trebuie sa cunosti fff bine alfabetul ptr ca au comanda vocala)

carnet ptr utilitare 1/2 roti cu tractiune umana (roaba, carut de butelie, etc...)

carnet de nebun ajuta la internare intr-un spital de psihiartie (pentru cei care viseaza ca merg cu 300 km/h ).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Marfa post, l-am citit cam in 20 min in care cinci am fost nervos si era sa incep cu de-alea grele cu sa fie si sa dreaga si alte 15 m-am tinut de burta.

Mie cam greu sa inteleg cu in 6 ani uitzi limba romana, imi e cam greu sa vad povestile si harphele pe care le au unii in cap, nu inteelg de ce sa dai in.... ce vreti voi o tara care fie ea fara drumuri ca in "JERMANIA" frumoasa cu multe urcusuri si coborisuri si diferite forme de relief doar ca u esti JMECHER si ajuns in tara lui GOETHE si ai dat de bani.

Mai baiete dute fatzi un control la cap (asta daca ai 23 ani) daca nu roaga-o pe mamica satzi dea putin lapte cald si satzi spuna noapte buna + un capitol nou din Harry Potter :thumbup:.

Zici ca esti baiat de LKM - nu inteb cit costa mototreta ca sigur nu stii (by the way - avem si noi in tara saracilor asa ceva) asa ca nu suntem uitatzi de lume, itrebarea mea este legata de legislatie - cine pana mea limiteaza la 36 kw sau CP ce ai zis u acolo un GSXR 1000 K7 - sau mai bine zis cine il vinde unuia care plimba ciini cu covrigi in coada - presupun ca esti incepator (sub 2 ani) ca nu am auzit ca vreunu din noi care am fost in JERMANIA sau in alte tari europene si am fost opritzi de FRITZ ca avem probleme ca carnetu este de un an si noi merem cu 220-240 km/h pe autostrada sau cine stie unde.

Si inca una - vrei 340 km/h ... da ma opresc aici ca..cred ca te-au facut colegii de mai sus sa intelegi ca ori esti dus, ori ....CIOCOLATA CALDA si ...HARRY POTTER.

Numai bine

Ma duc ca tre sa iau o piine de la piatza cu fo ... 250km/h

:scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
te rezolv eu cu carnetul. momentan nu am de cat A dar pot sa iti ofer unul din urmatoarele tipuri pe care le am pe stoc:

carnet ptr vehicule cu tractiune animala max 2 CP (trebuie sa cunosti fff bine alfabetul ptr ca au comanda vocala)

carnet ptr utilitare 1/2 roti cu tractiune umana (roaba, carut de butelie, etc...)

carnet de nebun ajuta la internare intr-un spital de psihiartie (pentru cei care viseaza ca merg cu 300 km/h ).

cel mai tare post :thumbup:

unde-i neamtu' ala??? :hunter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...