Mergi la conţinut

Furt Moto In Iasi


mihai

Recommended Posts

In data de 5-6 mai 2009 s-a furat in PLINA ZI o motocicleta Suzuki GSX-R 750, an fab. 1994, neagra cu dungi albastre si roz pe carenele laterale, windshield albastru, de pe Splai Bahlui Drept (intre Podul Ros si Tudor), cu numarul de inmatriculare CS 90 BFL.

Se ofera recompensa pentru orice indiciu care duce la gasirea ei SAU al faptasului. (in caz de ea nu mai este in tara doresc personal sa dau de faptas sau de cel mai mic soarec implicat)

Contact:

Mihai - 0741/32 02 92

Liviu - 0744/801 262

mihai_biker@yahoo.com

liviu.munteanu@consultant.ro

... revin cu poze :ranting:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm ... morti lor de opariti. pune poze aici si seriile motocicletei. poate reusim sa facem ceva. eu sunt proaspat in problema asta si cu ajutorul celor de pe aici. nu dau nume case stiu ei am reusit sa imi recuperez motorul. ...... nu intreg dar oricum. sper sa se rezolve si asta. DECI poze si seriile motor,sasiu. si cauta bine netul. googaleste zi si noapte . nu sta in baza politiei ca nu vor face nimic sa ti-o gaseasca. :aggressive:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...