Mergi la conţinut

Vas Expansiune Yamaha Wr 400


Recommended Posts

buna...as avea nevoie de o informatie...recent in weekendul care a trecut mi sa spart vasul de expansiune de la o yamaha wr 400...se poate lipii ?eu as prefera sa cumpar alta,second.nu noua ca e exorbitant de scumpa..ma poate ajuta cineva..va multumesc anticipat..sau daca este ceva asemanator de la alta motocicleta..va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt sugestie,am sa ma uit sa caut pe la dezmembrari, sa vad ce pot gasii...numai pe la noi prin tzara nu prea sunt dezmembrari specializate pe motoare..o sa incerc.. multumesc inca odata pt sfat

Vezi că este un tip pe forum, userul "impostorul", de prin Tulcea, care dezmembrează ceva enduro-uri (un husky şi o yam dt 125),

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Întreabă şi aici: http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=291545&st=650&start=650

Vezi şi site-ul oficial al tipului, speedmotor.... Dă-i un search pe ambele site-uri, adică aici pe pro-bike cît şi pe celălalt (motoci...) după "dezmembrări" şi vezi ce afli.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...