Mergi la conţinut

Sunt nehotarat!


Johnny

Recommended Posts

sorry da eram ocupata cu un anume pisoi :D  :wub:  :throb:  :red:  :crazy:

ba da scumpa cum sa nu....  BINE AI VENIT :kiss2: ....dar iti zic sa nu te astepti la mare lucru ca nici nu se compara cu ....... nu dau nume k poate se supara baietii :lol:

ma bucur ca ai ajuns si pe la noi :*:beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Hi hi hi... Nebunaticilor :blum:

Sar'mana pentru urare. Contul il aveam de mai mult timp dar nu prea postasem.

Oricum... sa revenim la subiect.

@Johnny, cam pe la ce pret se invarte oferta ta? Dar totusi e destul de greu sa strangem 40 de oameni. :nea:

Printre altele, unul dintre sefii mei are si o agentie de turism, si sincer iti spun ca nu mai e absolut nimic liber. Sunt toate rezervate. Am luat baza de date la mana si am sunat pe la toti. Nu mai e nimic. :sweat:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hi hi hi... Nebunaticilor  :blum:

Sar'mana pentru urare. Contul il aveam de mai mult timp dar nu prea postasem.

Oricum... sa revenim la subiect.

@Johnny, cam pe la ce pret se invarte oferta ta? Dar totusi e destul de greu sa strangem 40 de oameni. :nea:

Printre altele, unul dintre sefii mei are si o agentie de turism, si sincer iti spun ca nu mai e absolut nimic liber. Sunt toate rezervate. Am luat baza de date la mana si am sunat pe la toti. Nu mai e nimic.  :sweat:

<{POST_SNAPBACK}>

Buna sefo :Jumpy: si bine ai venit aici printre noi cei care am mai ramas aici si nu am fugit unde stim noi!!!! :P

Poate gasim pe cineva cu o casa pe undeva sau un apartament, dam o petrecere ceva si facem si curatanie dupa aia ca in rest nici eu nu am planuri.Mai e pana atunci ,daca se iveste ceva vorbim :beach: daca nu a-l facem pe strazii cu beutura in brate si petarda in buzunar.Parerea mea :beer: !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna sefo :Jumpy: si bine ai venit aici printre noi cei care am mai ramas aici si nu am fugit unde stim noi!!!! :P

Poate gasim pe cineva cu o casa pe undeva sau un apartament, dam o petrecere ceva si facem si curatanie dupa aia ca in rest nici eu nu am planuri.Mai e pana atunci ,daca se iveste ceva vorbim :beach:  daca nu a-l facem pe strazii cu beutura in brate si petarda in buzunar.Parerea mea :beer: !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Bai, stii ca sunt binevoitoare, fac si curatenie, fac si mancare (daca ma invata cineva :D )

Iar la faza cu strada... mergem la taica-miu undeva intr-o piata, pe unde l-or trimite anul asta... si facem cu ei in spatele scenei. Si asta e... mancare, bautura, distractie, oameni tampiti. :focus:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 pagini fara rost... doar chat... intrati pe mirc la # pro-bike :P ... prea multa vorba... sariti unul din voi cu casa la bataie eu pun bautura... si vedem ce iese :D

<{POST_SNAPBACK}>

Pai incercam sa organizam ceva, undeva dar ne trebuie o casa libera ai cumva asa ceva? :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu inchiriati t2-ul ca am vazut ca te duci des pe acolo... cu matza... fara matza... :D :D am o pasarica care imi zice mereu ce faci pe acolo... :D

<{POST_SNAPBACK}>

@dark_evil > sari repede cu mita pe om sa-si tina pliscu. Si de mine a "ciripit" pe unde nu trebuie. :chair:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu inchiriati t2-ul ca am vazut ca te duci des pe acolo... cu matza... fara matza... :D :D am o pasarica care imi zice mereu ce faci pe acolo... :D

<{POST_SNAPBACK}>

Au m-am ars rau :D deja mi-o iau acum.AUCHHHHHHHHHH and touchhhhhhhh!!!

Hmm nu prea e acolo de party, asa s-a inchiriat Etrusco care e mult mai marfa, dar 3 milioane de fiecare mi se pare cam mult pentru un bar dar in fine, se gaseste ceva pana la urma.La munte nu vreau eu sa mergem ca nu imi place frigul, dar poate se gaseste o petrecere sa beau sa dorm pe balcon ca acum doi ani cu sticla de coniac in brate si zapada pe mine :beer: .Marfa senzatie si mai ales uda rau!!! :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca recunosti  :diablo: muhahahaha

hai dex (imi dai voie sa te alint nu-i asa :D ) nu vrei tu mai bine in loc de beutura sa pui la dispozitie casa? :crazy: ......

dark ar fi foarte bucuros sa facem impreuna....................

<{POST_SNAPBACK}>

ar fi bucuros sa faci tu cu dexter revelionu' ? :shok:

Daca accepta dexter, ma ofer eu sa fiu fotograf :kewlpics:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ingeras..... aia trei insemnand io cu tine si cu dark......in fine si cu carbone k vad k vrea neaparat sa faca poze....... si cine mai vrea sa vina,asta daca vrei si u ..........

ce zici ingeras?suna tentant? ce-o sa iasa pe urma...... numa io si cu :diablo: stim.apropos poa sa vina si el nu?e un preten de familie....

cate camere ai?ca daca o sa te deranjeze "invitatii" ne ascundem pe undeva :D..........

aaaaaa........ pe forum esti dexter deci......te-am alintat :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ingeras..... aia trei insemnand io cu tine si cu dark......in fine si cu carbone k vad k vrea neaparat sa faca poze....... si cine mai vrea sa vina,asta daca vrei si u ..........

ce zici ingeras?suna tentant?  ce-o sa iasa pe urma...... numa io si cu :diablo: stim.apropos poa sa vina si el nu?e un preten de familie....

cate camere ai?ca daca o sa te deranjeze "invitatii" ne ascundem pe undeva  :D..........

aaaaaa........ pe forum esti dexter deci......te-am alintat :P

<{POST_SNAPBACK}>

pai in cazul asta eu ma retrag, porumbeilor. :lol2:

iti urez succese nebanuite, ingerash :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am 3 camere.... gasim noi una libera..... dar nu se supara dark ca o sa fim 3? in camera unde ne vom retrage.. ( el tu si eu ) sau ne ascundem de el in alta camera :P

<{POST_SNAPBACK}>

ingerash, tot nu te-ai prins ?

fata a zis ca va ascundeti de invitati. Daca este casa ta ... doar tu nu ai statut de invitat, nu ?

Deci daca te ascunzi tu si cu ea de restul invitatilor ... ce nu ti-e asa clar ?

Poate trec in seara asta pe la garaj sa-ti fac o schema :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carbone: Sunt unele situatii in viatza in care trebuie sa faci pe prostul ca sa ajungi unde vrei ...... :D

---------------------------------------------------------------------------------------------

asteptam un raspuns de la matza si de la dark.... sa clarificam lucrurile... nu e frumos sa stricam cupluri perfecte... dar vorba aia... sexul intretine o relatie :D asa ca ... sa-i dam bice...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carbone: Sunt unele situatii in viatza in care trebuie sa faci pe prostul ca sa ajungi unde vrei ...... :D

---------------------------------------------------------------------------------------------

asteptam un raspuns de la matza si de la dark.... sa clarificam lucrurile... nu e frumos sa stricam cupluri perfecte... dar  vorba aia... sexul intretine o relatie :D asa ca ... sa-i dam bice...

<{POST_SNAPBACK}>

Sa-i bam bice ? :D

La ce te-ai gandit mai ingerash ?

:whip:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ingeras..... aia trei insemnand io cu tine si cu dark......in fine si cu carbone k vad k vrea neaparat sa faca poze....... si cine mai vrea sa vina,asta daca vrei si u ..........

<{POST_SNAPBACK}>

Me, me, me. :D Paaaaaaaaaaarty :yahoo::jump:

Ma luati si pe mine? Promit sa fiu cumintica. Sau nu. Depinde de situatie. :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Me, me, me.  :D  Paaaaaaaaaaarty :yahoo:  :jump:

Ma luat si pe mine? Promit sa fiu cumintica. Sau nu. Depinde de situatie.  :blum:

<{POST_SNAPBACK}>

sigur scumpa ca te luam da numa daca vrei sa faci un show cu mine :Jumpy:

Sa-i bam bice ?  :D

La ce te-ai gandit mai ingerash ?

:whip:

<{POST_SNAPBACK}>

vezi ca ma gelozezi carbone,io i-am cerut voie sa il alint nu tu :P

deci e ingerasu meu.nu al tau :P ........... :crazy:

asteptam un raspuns de la matza si de la dark.... sa clarificam lucrurile... nu e frumos sa stricam cupluri perfecte... dar  vorba aia... sexul intretine o relatie :D asa ca ... sa-i dam bice...

<{POST_SNAPBACK}>

ingerash,noi 2 nu discutam despre sex in public,ne spalam rufele in familie;dar daca vrei sa afli cum sta treaba pune-ti casa la dispozitie :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angel:

(Trebuie sa fac in continuare pe prostul ca sa ajung unde trebuuie)

Care casca? eu am mashina de spalat!!!! am casca la dispozitie!!! Ce fac cu ea :P :P :P

<{POST_SNAPBACK}>

casa ingerash,casa nu casca =)),aia o pui pe cap si te plimbi cu ea inainte si inapoi ,....... =)) =)) :crazy:

apropos :D unde vrei sa ajungi? ca poate te duc io..... da platesti drumu cu........ pifarine :D :D :Jumpy:

pufarine ,iertati-ma da ma luat sughitzuuuuuuu :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...