Mergi la conţinut

Prea Scund pt CBR 600 RR REPLICA MoviStar


CBR_Raper

Recommended Posts

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:unknw: Opppppppppps ..se pare ca nu m-am exprimat corect ...am permis...shi am mers pana acum numai pe moto joase..... scoala am facut-o pe un choper...shi am pers pana acum pe o honda cbr 125......

Intrebarea pe care am pus-o eu.....este ..in cazul in care mi-as lua o honda CBR 600 RR " pt ca asta imi place..." ma pot descurca cu ea tinand cont ca nu am decat 1.66.... .... ? :unknw:

Daca cbr-ul este in pozitie verticala ating cu ambele picioare insa nu complet....dc o inclin ajunc doar cu un picior...este suficient....? :unknw:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Din cate stiu eu ...nu difera cu nimik fata de modelul 2005....doar culorile....

pb este ca tre sa mai stau un picut pt ca replica movistar...apare abia in martie...shi cred ca am sa o cumpar din spania.......bine pb mea este cu inaltimea ei imi este frica, ca nu o sa o pot tine...uite spre ex pe o honda hornet....stau lejer insa aia are 79cm la seeea......in timp ce cbr -ul 600RR are 82cm.....

CE ZICE-TI VOR FI PB IN A TINE MOTORUL ? :mega_shok:

Am stat pe CBR-ul de la honda insa nu este suficient pt a-mi da seama........daca...ma voi descurca in trafic...sti-ti voi ....la semafor...bla bla bla....

Mai vreau detalii

VA ROG !!!!!!!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ti-e frica sa treci pe el si incerci sa iti gasesti scuze :fuck: ,

glumesc , eu am avut un FZR pe care ca sa il tin cum trebuie , incepator fiind , l-am lasat un morman de centimetrii in jos ... este foarte important sa stai cu ambele talpi pe asfalt pe un motor pe care nu il cunosti si asta se rezolva in 45 de minute maxim .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca voua va arde de glume... eu doar incercam sa imi dau seama ..dc pot tine un cbr ....pe roti...

nu este vb nici de frica nici de nimic altceva.....vreau in urmatoarele 2 -3 luni sa imi iau un cbr shi este normal sa ma interesez......in fine asta ramane de vazut..dc am sa pot sa il tin sau nu ...

ok ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca voua va arde de glume... eu doar incercam sa imi dau seama ..dc pot tine un cbr ....pe roti...

nu este vb nici de frica nici de nimic altceva.....vreau in urmatoarele 2 -3 luni sa imi iau un cbr shi este normal sa ma interesez......in fine asta ramane de vazut..dc am sa pot sa il tin sau nu ...

ok ....

man am vazut ca au raspuns la intrebarea ta.e normal poate sa mai rada ca in toate posturile tale ai pomenit honda cbr....incearca sa te urci pe una normala nu cred ca difera asa mult si vezi cum e

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o curiozitate, ce inseamna "vreau sa vad daca pot tine cutare motor pe roti"... pai cum adica?

Oricum, cred ca intrebarea ta e incompleta, corect ar fi sa intrebi :

" oare credeti ca as putea tine pe roti viitorul meu motor ( alo, se aude in spate acolo, la domnishoarele alea bune?) marca Honda, model CBR ( de curse fetelor!) 600 RR ( fa, proasta dreak, asta e bestie nu gluma, ce te hlizeshti in ultimu rind acolo) Movistar Replica ( v-am spar huh?), motor nu beshina"

Nu'sh dac'ai observat, la rubrica "fete motocicliste" o sa constati ca mai multe domnishoare si doamne au acest model de motocicleta si nu cred ca toate-s neamuri cu Gica Mureshan si-l tzin bine din cite am auzit ( nu le cunosc, doar din ce-am citit pe forum si ce-am vazut in pozele postate) si vazut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incurajator ...incurajator... :fuck: intr-adevar este vina mea...trebuia sa imi vad de treaba....shi sa nu postez ninic....dar acun este prea tarziu pentru regrete...si in final alegerea nu poate fi decat a mea...in cea ce priveste motorul pe care il voi lua.... acesta va fi tot o HONDA CBR 600RR Replica MoviStar.....indiferent ca asta deranjeaza pe cineva sau nu ....shi apropo ...mai cititi si voi baieti .....Replica nu difera cu nimic fata de modelul serie....doar culoarea ...si putin la pret ...si oricum asta nu cred ca conteaza ...mult pt voi ...numai ca nu mai postati....toate balariile..shi mai bine ati incerca sa dati o mana de ajutor..celor care au nevoie....doar este o sectiune pt incepatori si unii chiar ar putea avea nevoie de sfaturile ...celor mai experimentati......asa se intampla si in trafic...apar fel si fel de basinosi care in loc sa isi vada de drum o iau pe aratura si bat campii....si cu riscul sa ma repet ....mai spun odata sa fie clar.....eu nu am incercat decat sa obtin niste inf......nu sa ma laud nu sa...fac alte chestii....shi chiar m-as fi bucurat sa mi se raspunda dar nu la modul respecti....aaaaaaa si inca ceva...am specificat modelul 600RR Replica ...ptr a sti eventualii parteneri de discutie despre ce model este vorba...adica ce inaltime are...nu asa cum fac alti destepti ..... :chair: .....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate, am constatat si eu acelasi lucru straniu, cum vopsesc o carena cum nu mai ajung cu talpile la pamant, nu'sh ce dreak se'ntimpla!!!

mai glumim si noi cu tine, bre, daca nici intre noi nu putem face un mishto mic, cu cin' sa facem , cu f'un camionagiu la PECO?

nu te mai opari atit si nu face bashinoshi oameni pe care nu-i cunosti :hunter:

shi faza cu "hai sa ne-aratam portofelele" , sincer, mi-a displacut intotdeauna. Sunt , pe site-ul asta, oameni care se chinuiesc din greu sa faca rost de bani sa puna benzina si sa mearga la intruniri. Oare ar trebui sa fac mishto de ei pentru ca eu nu am problema asta? Ei bine, afla, poate cu surprindere, ca eu ii consider mult mai "motociclisti" decit mine pentru ca fac atitea sacrificii pentru a-si implini visul, pentru un far de minsk sau o sha de Ij. Poate nu-ti dai seama de ce spui dar mie mi se pare ca esti destul de sfidator atunci cind vii sa-ti etalezi posibilitatea de a cumpara un movistar replica ( care nu difera etc...) sub ochii unuia ( probabil mai multi au citit posturile astea) care isi face singur garnitura de chiulasa la mz-ul bunicului. Eu imi scot palaria in fata lor si te sfatuiesc sa faci la fel pentru ca nu stii niciodata ce-ti rezerva viata, bre :focus:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok BAIETI vad ca aici este pe fratii ...si tinand cont ca eu sunt nou pe acest forum...am sa tin cont pe sfaturile voastre o sa-mi cumpar o roaba... si poate asa nu o sa mai supar pe nimeni ...ORICUM IMI CER SCUZE DC AM SUPARAT PE CINEVA.........

SI MAI AM O SG INTREBARE LA VOI.....DC MAI AM MICI NELAMURIRI...POT SA MAI POSTEZ....PE AICI...SAU SA O LAS BALTA.....CA VAD CA DIN CE MA INTERESA PE MINE...NU AM FACUT DECAT..SA INCING SPIRITELE FARA SA VREAU....

INCA ODATA IMI CER SCUZE....SI JOS PALARIA...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta asa am sa fac peste 2 -3 luni ....numai ca nu prea am pe ce CBR sa ma sui.....bine defapt pe un CBR am stat....insa nu stiu dc ma pot acomoda cu el...asa imi place ...insa imi este frica ca am sa o cumpar shi nu pot sa ma inteleg cu ea....

nasol....la noi nu sunt test drive-uri...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...