Mergi la conţinut

kawasaki ZXR400


Duminica

Recommended Posts

Vreau sa imi fac o idee. Cat pot sa iau pe un Kawasaki ZXR400, daca l-as vinde piese?

Motoru ( motocicleta) merge excelent dar din cauza unui singur accesoriu pe care nu l-am gasit pe nici o piata, motocicleta nu ar mai face banii pe care ii merita. Asa ca s-ar putea sa ma gandesc si la varianta asta de a o vinde piese. Ma puteti ajuta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parbriz am gasit pe Ebay. 1Euro. dar nu stiu cum sa il cumpar. La noi in romania 80 de euro. Suntem in romania. comanda de lumini de pe ghidonu din stanga, unde de fapt nu am nevoie decat de manetuta de shok. Si cea care m-a lovit in plex, a fost o carena frontala care am dat o groaza de bani pe ea, de la Doru"Tomina" , care cum mama masii este mai mica decat orginala.ATAT.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parbriz am gasit pe Ebay. 1Euro. dar nu stiu cum sa il cumpar. La noi in romania 80 de euro. Suntem in romania. comanda de lumini de pe ghidonu din stanga, unde de fapt nu am nevoie decat de manetuta de shok. Si cea care m-a lovit in plex, a fost o carena frontala care am dat o groaza de bani pe ea, de la Doru"Tomina" , care cum mama masii este mai mica decat orginala.ATAT.

<{POST_SNAPBACK}>

am un prieten care azi la 17.00 a plecat in Germania si se intoarce in cateva zile.Cred ca te poate ajuta .Il poti suna, sau ii poti da un sms la numarul 0723.790.446. Are anunt si pe forum aici

Parbriz am gasit pe Ebay. 1Euro. dar nu stiu cum sa il cumpar. La noi in romania 80 de euro. Suntem in romania. comanda de lumini de pe ghidonu din stanga, unde de fapt nu am nevoie decat de manetuta de shok. Si cea care m-a lovit in plex, a fost o carena frontala care am dat o groaza de bani pe ea, de la Doru"Tomina" , care cum mama masii este mai mica decat orginala.ATAT.

<{POST_SNAPBACK}>

pretul ala de 1 euro e pus la misto...pe ebay am impresia ca se liciteaza .

cat despre carena respectiva de la Doru, daca e asa cum spui tu , du-te si da-i cu ea in cap.Vezi ca Doru nu prea stie preturile la piese( ori posibil sa nu il intereseze), sau daca le stie cere prea mult pe piese.Iti pot da exemplu cu un cadru de R1, second: a cerut 1000 pe el in conditiile in care la Yamaha la noi este 1200 nou , factura, garantie , tot ce trebuie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...