Mergi la conţinut

MOTOhub


scrissti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Scuzati-mi lipsa de cunostinte in domeniu dar va rog sa-mi dati si mie niste detalii cum as putea sa intru pe acest hub (daca am nevoie de vreun soft sau de alceva)

:help::help::help:

P.S. as aprecia niste raspunsuri cat mai clare (daca se poate fara sa ma luati la misto) :D:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai nevoie de un program pe nume Odc sau DC++. Dupa ce ti-ai copiat programul, iti setezi la favorite hubs, hubul de mai sus, iti adaugi din setari sharing-ul (de cativa gb...filme..muzica, ceva de pe calculator) si asta este tot.. :)

DE PRECIZAT: Pe acest hub se gasesc manuale de service!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai nevoie de un program pe nume Odc sau DC++. Dupa ce ti-ai copiat programul, iti setezi la favorite hubs, hubul de mai sus, iti adaugi din setari sharing-ul (de cativa gb...filme..muzica, ceva de pe calculator) si asta este tot.. :)

DE PRECIZAT: Pe acest hub se gasesc manuale de service!!

<{POST_SNAPBACK}>

Mersi mult de tot ... inca odata raman dator :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

La mine a mers tot timpul. nu am avut nici un fel de probleme. Adresa e buna, uitati-va pe la setarile DC- ului sau ODc-ului depinde ce program folositi, la share, cum trebuie scris nick-ul. La fel aruncati un ochi si la tipul de conectare : Active ....Passive !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Mesajele pe care le-ati primit cei care nu v-ati putut conecta se pot datora mai multor circumstante, si anume:

- hubul nu este non-stop, moment in care, cand hubul este oprit nici un user nu se poate conecta, iar voi primiti mesajul "connection refused by target machine", "connection timeout", sau astfel de mesaje

- hubul este non-stop insa nu aveti peering (retelele de net din care faceti parte), motiv pentru care deasemenea nu va puteti conecta

Speakin' of wich ... scrissti, daca tot esti serios in privinta asta, de ce nu-l bagi in hublisturi, sau gaseste alt mod de a-l mediatiza pentru a atrage si mai multi motoristi pe el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...