Mergi la conţinut

PRO BIKER'S PARTY - SNAGOV PARC


NDR

Recommended Posts

Este normal , cred ,sa incercati a satisface cat mai multe gusturi dar daca motociclistii ce asculta house (sau cum se cheama muzica aia ce o pun dj-ii prin discoteci) i-au intrecut la numar pe cei ce asculta rock eu va propun sa faceti o intalnire house only , sa vedeti daca nu cumva va lipsi cam multa lume .

Si ca sa fim totusi obiectivi , e treaba fiecaruia ce asculta dar ptr a asigura diversitatea de care ziceti ca este nevoie ar fi fost necesare : 2 scene (cel putin ) si mult mai mult spatiu .

Si inapoi la subiectivism :referindu -ne la muzica , cele doua categorii nu sunt compatibile , decat cel mult tolerante una cu alta .

Eu cred ca veti avea reclamatii si poate chiar evenimente , nu trebuiau amestecate intr-un spatiu asa mic si , oricum , asa numai cu rock cum a fost pana acum a fost foarte bine .

Asociez motociclismul numai cu rockul (desi nu poti avea pretentii la toata lumea) insa admit ca se poate sa gresesc si atunci trebuie impacati cu totii .

Felicitari ptr celelalte editii , va respect munca si va voi felicita si dupa aceasta , daca bine'nteles va fi cazul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o harta era mai pe sus...iar la a doua intrebare....yo cred k te primesc ...kiar dak nu o sa bagi masina...o lasi si u p acolo p la intrare si intri perpedes.... :D ...yo cre'k asa o sa fac!!!oricum de lipsit nu lipsesc!dupa c k ultima intalnire a fost acu 2 ani...ar fi mare pakt sa o ratez! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu trecut nu a fost organizat nimic...pur si simplu ne-am adunat niste nostalgici ai intilnirii de alta data si am chefuit pe muzica din git si chitara si am dat la peste sa prindem balauri.Mie unul si linistea imi place citeodata.Sa ne vedem sanatori si mult zgomot anu asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RON nu este egal cu LEI

Iar pt comentatori ce pot sa va spun este ca daca sunteti atenti sunt 6 trupe rock si vineri in spatiul liber este DJ CHARLIE. Nu inteleg care-i problema?! Oricum voi cei nemultumiti puteti sa va asociati intr-un club al rockerilor si sa va faceti o intrunire la care sa chemati Metallica, AC/DC, IRON MAIDEN si asa mai departe... :beach:

e trist!...

adevarul e ca in ultima vreme s-au inmultzit motociclistii, dar nu in sensul bun.au aparut ca cipercile baietzasii rasfatzatzi cu bani care-si iau ultimul model de nush-ce xx,xr bla bla si se dau pe o roata prin centru,dar nu stiu sa-si srtanga un surub la motor,dar-mi-te sa-si construiasca unul. ei n-au nimik de-a face cu spiritul de motociclist in care am crescut unii,dar au pretentzia sa -si impuna stilul lor de a fi.aici nu e vorba de rock , metale sau manele,e o chestiune de principii, ma repet ,de spiritul de motorist.

sper sa se gandeasca la asta organizatorii de astfel de evenimente si sa nu ne trezim peste 2-3 ani cu bikers party-uri unde cap de afis e nush ce dj.

oricum eu nu vreau sa iau parte la inceputul declinului si le urez celor prezenti distractie! bine ca ati putut inghiti galushca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti aberant si limitat! Construieste-ti in continuare motocicletele si nu veni pe la intalnirile moto. Cred ca ai castigat bani frumosi pentru modelul Steed construit pentru Honda...caci nu-mi inchipui ca tu construiesti motociclete pentru altii si tu conduci una de serie, nu?

Pt. cultura ta, XX e vechi de 9 ani iar XR e un amarat de enduro si nici una dintre ele nu e de fite. Nu neg ca sunt multi baieti_ciuperci dar nu aia sunt spiritul petrecerilor. Aia merg la Cluburile unde le place lor. Eu cred ca nu poti sa condamni un om ca gusta alta muzica decat rockul. Mie imi place sa ascult rock dar nu fug de house sau de ... sa zicem Depeche. Eu te sfatuiesc sa iti mai deschizi mintea caci altfel o sa ajungi ca cel din avatarul tau.

Iar daca (,) cautai o scuza ieftina pt lenea de a calatorii 500km, ei bine, ai gasit-o pe cea mai ieftina. Ramai la Lugoj.

PS: Lugojul nu e orasul ala cu multe biciclete? Recunosc ca nici eu nu m-as angaja la un drum de 500x2 km cu bicicleta ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri, 26 August s-au adunat mai multi la Snagov, a fost vreme frumoasa... au venit din bulgaria un grup mare de chopperisti si de prin tara..

Pe la ora 8 erau vreo 150-200 de motoare (sper sa nu ma insel)...

Astazi, va ploua putin iar in rest temperatura va fi de peste 20 grade, cu cer nu prea senin, dar va iesi si soarele..

Concluzia, nu va speriati si sa ne vedem acolo cu totii :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-abia am venit de la Snagov! A plouat putin(mai tare) de dimineata, dar acum totul este ok! A fost dragut aseara, dar cam putina lume! Oricum astazi cred ca o sa fie plin! :ok:

Sa nu uit de preturi! BAAAAAA Scump dom'le...scump

20 de mii micu', 90 de mii o umbra de ceafa de porc! Iar la bere....destul de piperat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e trist!...

adevarul e ca in ultima vreme s-au inmultzit motociclistii, dar nu in sensul bun.au aparut ca cipercile baietzasii rasfatzatzi cu bani care-si iau ultimul model de nush-ce xx,xr bla bla si se dau pe o roata prin centru,dar nu stiu sa-si srtanga un surub la motor,dar-mi-te sa-si construiasca unul. ei n-au nimik de-a face cu spiritul de motociclist in care am crescut unii,dar au pretentzia sa -si impuna stilul lor de a fi.aici nu e vorba de rock , metale sau manele,e o chestiune de principii, ma repet ,de spiritul de motorist.

sper sa se gandeasca la asta organizatorii de astfel de evenimente si sa nu ne trezim peste 2-3 ani cu bikers party-uri unde cap de afis e nush ce dj.

oricum eu nu vreau sa iau parte la inceputul declinului si le urez celor prezenti distractie! bine ca ati putut inghiti galushca.

Sunt de acord cu tine.Pana acum motociclistii erau un grup ok . Daca sunt mai multe gusturi nu-i nimic , putem oricand sa ne impartim in grupuri cu gusturi comune. E loc pentru toata lumea .Oricum cred ca discutiile de pe forumul asta ar trebui sa fie despre motociclete si nu despre muzica .

Va salut cu farul!

PS . Unde au fost demonstratiile de astazi din piatza constitutiei? Nu am vazut decat organizatori care alergau panicati sa-i opreasca pe cei care mai turau motoru`. Cam de cacao frate ce sa zic....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut yo sunt nou aici sunt din suceava ji am ajuns ji eu azi la bucuresti ji am mers pe la 14 30

pe la piata constitutiei gah era toata lumea plekta ji nu am vazut nik nah asta e

oricum va salut pe toti motoristii din forum

nu am ajuns mai devreme ca am avut ieri examen a+b (pe care le-am luat) dati-mi ji mie

idei am vreo 3000 de euro ji imi plac motoarele super sport

ajtept oferte voastre

ASFALT USCAT :scooter::ninja:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...