Mergi la conţinut
  • 0

Race Tek


sabinrace

Întrebare

Salut tuturor.

Sunt Sabin Zabarcencu.Motociclist din 1991, Pilot FRM 1998-2003, Formula USA 2004-2005.

In 2005 am incheiat activitatea sportiva, in favoarea serviciilor de custom&racing.

In acest moment sunt presedintele RaceTek Romania.

RaceTek Garage este un service moto cu capacitate max de 35 moto din care 5 in lucru.

A fost creat pe bazele unui service Mobil Racing cu aproape toata tehnologia de ultima ora.

RaceTeK creeaza si creste datorita suportului tehnic si experientei de care dispune.

Majoritatea Vedetelor din lumea Moto Romaneasca folosesc si ajuta RaceTeK.

RaceTeK beneficiaza de spatiu si angajati pentru a tine deschis Garajul tuturor motociclistilor ce-i poate ajuta.

Suntem in aproprierea intersectiei Sebastian-13Septembrie intr-o suprafata de 108m2, pazit si incalzit non-stop.

Hotelul dispune de 15 locuri stocare si intretinere pentru orice anotimp, 25E/Luna.

Servicii:

Intretinere moto.

Reparatii carene-sub carene-vopsitorie-autocolante.

Reparatii cutii de viteze-quloase-vibrochene-cilindrii-etc.

Reprezentatii in fata firmelor de asigurare cu servicii complete in urma accidentelor.

Reparatii-tuning-seting, suspensii-geometrii.

Reglaj-curatare carburatoare-injectii, harti injectie.

Orice tip de sudura-rectificare in orice mediu.

Consultanta in afara Garajului in vederea cumpararii de vehicole la cerere cu programare.

Practic rezolvam orice problema de orice nivel dupa standardele cele mai inaltae cerute.

Toti banii castigati din serviciile oferite sunt investiti in RaceTek pentru a urca la cele mai inalte standarde.

Cu toate ca n-am facut reclama in revist sau tv de specialitate in numai 4 luni de la deschidere, garajul se bucura in acest moment de 14 moto in Hotel si 7 in lucru.Asta dovedeste recomandarile facute de clientii nostri.

Tariful este de 18 euro-ora si pentru a intelege mai bine, un schimb de placute frana fata (demontat,curatat,degripat,sigurantat) toate cu solutii din stoc costa 12 euro.In cazul motocicletelor noi dupa 2003 acest serviciu costa 9 euro.Toate lucrarile noastre sunt trecute in fisa motocicletei si se dau garantii in functie de produsele ptr care ati optat.

Acest topic nu are ca tinta cresterea clientelei ci ridicarea standardului de reparatii-intretinere moto in Romania.

Va multumesc pentru timpul acordat.

RaceTek-Garage-0726 974 121

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Asa e cu masculi astia care stau cu lunile pe vapor numai printre barbati.

Se pricep la cremuit si pixuit reciproc.

Sau viseaza la motociclete in pauze.

Barbate ... mai gusta-ti si tu propriile glume ... asta a fost o gluma ARN 100% ... trebuia un © . ;)

Scuze Racetek ptr off-topic .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
andreiutz....te-ai batut vreodata? ai furat vreun mar? te-ai uitat sub vreo fusta?

Replici adolescentine de la un pusti de 16 ani cordit .... tu ai primit oral ? =))

PS - punem pariu ca daca ii scormoneste cineva in viata din Romania afla ca turna copii care isi luau Toblerone de la Shop cu dolari ? Si parintii ca aveau benzina de contrabanda in balcon . ;)

Dar acuuuuuuuuuuuuum ... are el 20 de mobre si 100 de caini si muuuuuuuuuuulti bani ? Are ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Mai terminatu-le.

Vezi ca esti in topic RaceTeK si scri sub Sabinrace!

Nu cautam piloti de talia ta!

Despre restul si replici de 2 lei...

Chiar nu va mai ajung ... in gura sau chiar trebue sa am si 3 caini vagabonzi in fata portii?

1 Care se da Marinar

Altul care nu intelege ca voi 2 sunteti doar virtuali...

Si un Invidios nefutut nevinovat si neterminat...

Gasca prostilor de pe internet.

Javrele din fata portii mele.

Sa fiti iubiti...

post-9604-1186777177_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
Sigur ca e loc.E ca si cum ai fi facut 7 ani de acasa la FF.Bravo Americanu le.
Pai mai sus spuneai ca e terminat , nu te contrazici ?
1 Care se da MarinarAltul care nu intelege ca voi 2 sunteti doar virtuali...Si un Invidios nefutut nevinovat si neterminat...Gasca prostilor de pe internet.Javrele din fata portii mele.Sa fiti iubiti...
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Marina fa interval cu motocicleta. Cred ca-ti rupe carnea dupa tine...

Te ROG iesi din topicul RaceTeK si concentreaza-te pe topicurile in care discut cu tine si avem lucruri in comun.

Sau nu mai scrie sub numele meu doar ca sa te afli si tu in treaba...

Ai creer sa intelegi sau esti Gaina ca Coxanelul?

Alege tu si Dani sau cum il cheama pe americanu ala pierdut in spatiu ...

Va rog concentrati-va pe subiect sau mergeti in topicuri ce venereaza discutiile contradictorii sau mai bine si Romaneste zis:

Gainariile...

Scuze pentru limbaj dar sunt de dupa blocuri...

post-9604-1186783381_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Ca bine zici si uite am o intrebare .... ce presiune recomanzi in cauciucuri pe strada .

Mie producatorul imi spune 2.5 fata , 2.9 spate ..... Lumea spune 2.0 pe ambele ....

Am observat ca intr-adevar , ai un grip mai bun pe presiuni inferioare , insa 2.0 nu pot sa pun din un principiu simplu , cel al pastrarii proportiilor . Daca as pune 2.0 spate as pune 1.7 fata , sau 2 fata cu 2.3 spatele .

Fa o recomandare de profesionist si da-mi si mie o explicatie daca binevoiesti .

PS- cum plm poti sa ii ceri unui om sa aiba CREIER si sa scrii CREER ... scuzati limbajul , tot blocurile ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
Pe strada ai presiunile mai mari decat pe pista.

Daca nu reusesti sa ocolesti gropile, atunci de ce te-ar interesa presiuni de aderenta maxima? Sa spargi gentile?

Daca nu le ai cu ocolitul atunci vezi ca scrie pe bascula presiunea constructorului! Si fa ca constructorul... :download:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
Spatele "trage" si cand are presiune mai mica are suprafata de aderenta mai mare.

Fatza mentine directia si daca este mai moale in curbe se manevreaza mai dificil.

Pe strada ai presiunile mai mari decat pe pista.

Ok ... asta pot sa inteleg .

Multumesc .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
La liniute cunoscatori lasa cauciucul pe spate "moale" ca sa aiba un avantaj.

Mai moale de 2 nu merita sa cobori chiar si la liniutze.

La mersul pe o roata cobori la 1,5 -1,3. Si asta daca vrei s-o faci la viteza mica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Aia data de producator e ptr 2 pers si pentru motociclistii ce nu au acces la info.Adica sa nu se creada Rossi.Cu presiunea data de mine ati putea atinge performantele maxime (vorbeam doar de presiuni in gume) dar numai atunci cand mergeti singuri si pana la viteze de 260km/h.

Asa cum v-am promis RaceTeK creste pe zi ce trece.

Aveti o poza de ieri cu cam ce se intampla in garajul meu...

post-9604-1187944821_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Salut Sabin...

Am promis ca te sun sa trec cu asta mica la un control...dupa belea :ranting:

Imi pare rau ca nu am avut timp, sunt foarte prins cu cafeneaua acum (inca te astept)

Felicitari pentru progrese si sa ne vedem sanatosi.

PS: cand am trecut atunci parca nu era evacuarea sub sa... ori sunt nebun...??

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Salut.

Da era sub motor cum e acum din nou.Era doar o proba sa vad daca toba de curse e mai tare ca aia facuta de noi.Si nu e.

Te asteptam la inspectie si vopsitorie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...