Mergi la conţinut
  • 0

SERVICE IN CONSTANTA


petergherghina

Întrebare

M-am lovit de o problema: am nevoie de service in CT pt motorul meu; intrebare: care este oferta de service in CT?

Eu stiu 2:

- service Aprilia pe I C Bratianu (sub podul de cale ferata)

- service-ul lui Pepe vis-a-vis de bazar Gorbaciov

Invit pe cine stie si altele (sau mecanici buni care se pricep la moto) sa le facea cunoscute!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recommended Posts

  • 0

mai pepe!

scrie mai tu...nu mai pune pe altcineva sa scrie in locul tau.

pe privat esti alt om...adica ...stii tu!nu dau acum "copy"..."paste" sa vada si poporu cum vb tu de obicei....cum mi-ai scris mie.

in speranta k iti vei ( sa fiu bun) imbunatati prestatiile inchei aici.

...dar cum apare alt caz(si sunt f sigur k va aparea) voi posta aici.

hai noroc!...nu sunt din mangalia...sau poate ma incurci cu useru de pe motociclism.ro(e cel ce a cumparat moto de la mine).

THE END.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Aveti grija ca de la bere sa n'ajungeti la ... :boxed:

In fine, s'a cam uitat tema initiala, "service'uri in CONSTANTA"! Prost sau bun, nu cred totusi ca Pepe e singurul in zona, chiar nu mai sunt si altele? Pareri? Experiente neplacute?

Manuel, din post'urile tale se subintelege ca esti in bransa... tu unde ai "sediul"?

De mult mi'am propus sa fac un "studiu de piata", sa scot fisa la o bujie ... sau ceva de genul asta, si sa fac un tur pe la "expertii" mecanici. Ar fi interesant ce diagnostice ar pune si cati bani ar solicita pentru "reparatii" si "piese" ?! Hmmm... mi'e doar ca topicul cu rezultatul unui astfel de test va fi mutat rapid la... "funny topics" si multi mecanicosi vor fi... :giljotiini:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...