Mergi la conţinut

R1 Sabinrace


Recommended Posts

Bai nene...tu nu esti sanatos! Ceea ce faci tu aici si felul in care te comporti si vorbesti...se numeste nebunie cronica! citesc topicul asta cam la 3-4 zile(mai las sa se adune) ca sa ma binedispun! Dar...ce este mai grav este ca sunt unii care il incurajeaza pe Sabin! Asta imi da mult de gandit(iarasi) asupra sanatatii mentale a romanilor!

P.S. zodax... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calin. Am dat-o ca mi s-a pus pata pe un Porsche. MV Agusta e cu toate piesele aproape gata si urmeaza incet incet sa-i incep montajul.Am alte prioritati...

De cand am venit in Ro Laur Balaur asta are un gsxr cu jante tiganite. Asta da tiganie. Si tot se baga in seama aiurea. Asta e tot ce a facut alaturi de altii ce sufera de sarmanicie fara sa faca nimic pentru a creste. Eu am muncit si am creat si am reusit. Tu? Ce varza esti mai nimeni...

Nu mai incercati sa va dati aproape ca nu mai dau 2 bani pe voi si vorbele voastre plinbe de invidie.

Am construit am mers si am vandut.

Nu mai am R1. L-am vandut si mi-am luat alta iubita.

Ce si cum nu mai e la comun ca m-am acrit .

Acest topic poate fi inchis sau daca Zoltan si gasca lui de ciungari vor sa mi-o raontaie aiurea atunci e treaba voastra ... Nu ma mai intereseaza. Rontaiti va linistiti...

Ca sa sti ce fac si ce construiesc trebuie sa fi in gasca mea reala nu pe site sa te bagi aiurea in seama de parca si tu ai fi facut ceva la inaltimea muncii mele.

The End!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai daca pot focaliza banii in aceasta directie atunci vin ca am destule moto sa ma dau dar pe R1 asta nu puteam sa-l bag. E prea frumos si nu garantez ca nu-l tavaleam asa de vre-o 3 ori in 3 zile. N-am cum. Nu-mi permit asemenea idiotenii.

N-am suport din partea nimanui deci trebuie sa gandesc inainte de a trage spre tinta.

Porsche imi va aduce cu siguranta clipe si momente fericitesi va fi R1 meu de zi cu zi.

Stai linistit ca cu tine n-am terminat... Te scot la o forje cu el cand va fi gata.

post-9604-1236065764_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai daca pot focaliza banii in aceasta directie atunci vin ca am destule moto sa ma dau dar pe R1 asta nu puteam sa-l bag. E prea frumos si nu garantez ca nu-l tavaleam asa de vre-o 3 ori in 3 zile. N-am cum. Nu-mi permit asemenea idiotenii.

N-am suport din partea nimanui deci trebuie sa gandesc inainte de a trage spre tinta.

Porsche imi va aduce cu siguranta clipe si momente fericitesi va fi R1 meu de zi cu zi.

Stai linistit ca cu tine n-am terminat... Te scot la o forje cu el cand va fi gata.

Dar de ce nu ai luat si tu un porsche adevarat si nu asta cu motor de audi 80

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi gradina internetului mare dar io prosti mai mari ca astia nu am vazut

astia sunt ca si capra din proverb

si raioasa si cu coada sus

Porsche este Porsche

si atat.

va dati voi cu parerea dar sigur dupa balivernele astea insirate pe aici,nici nu cunoasteti ce masina este in poza .

deci asta cu marshu lui cel putin...

beshi in long vechicle-ul meu ca stink.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...