Mergi la conţinut
  • 0

Vreau Sa-mi Iau R1


ss-33

Întrebare

teapa .. de fapt nu vreau, dar am vazut ca topicurile cu titluri din astea au cele mai multe vizitari :)) si oricum daca as avea bani si mi-ar lipsi o doaga .. ar fi hayabusa nu R1:))

de fapt tema acestui topic e legata de aspectul motorului. M-am tinut azi dupa doua motoare .. eram curios sa vad cum merg altii care n-au lamaia atasata de numar .. asa ca m-am tinut mai intai dupa un kawa mare si dupa aia dupa o yamaha cred ca de 400 .. am observat ca erau foooaaaaaaaaarte bine lustruite .. adica aratau foarte bine la modul ala "shiny" ... eu din octombrie de cand mi-am luat motorul am sters de doua ori oglinda de praf .. in rest e din ce in ce mai jegoasa :)) nu-i de lene ci ... sa-mi fie cu iertare da motoarele ultra curatate mi se pare ca au ceva pitziponcesc in ele :D desi sunt frumoase .. e ca la tipe .. n-as iesi never ever cu una prea aranjata :)) asadar .. de ce va curatati motoarele ca pe ceasuri elvetiene ?:)) (in caz ca o faceti)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recommended Posts

  • 0
ah deci porcaria aia de pe sosea era acolo premeditat!?? :)) mortii lor ca mie nu mi se pare deloc ca te=ar ajuta sa nu aluneci, ba din contra. toate portiunile de sosea care erau cu gheata neagra din aia aluneca in draci ... nu ma prind .. actioneaza altfel asupra cauciucurilor de masina ?

MAN , baga o reclamatie la primarie , poate aude careva despre problema asta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
ah deci porcaria aia de pe sosea era acolo premeditat!?? :)) mortii lor ca mie nu mi se pare deloc ca te=ar ajuta sa nu aluneci, ba din contra. toate portiunile de sosea care erau cu gheata neagra din aia aluneca in draci ... nu ma prind .. actioneaza altfel asupra cauciucurilor de masina ?

In general oamenii au cauciucuri de iarna la masini. Nu cred ca tu ai la motocicleta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

bun ... am spalat mobra pt prima oara de cand o am (in 2 zile se fac 6 luni de cand o am:)) a durat 3 ore :-s am reusit sa scot namolul bine prins .. daca o mai lasam o vreme incepeau sa creasca lipitori si alte vietati de mlastina :)) saptamana viitoare urmeaza lantul .. n-am gasit spray de lant inca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...