Mergi la conţinut

Sa Cazi...


Cesar

Recommended Posts

Lucru pe care nu vi-l doresc si voua. In seara asta in timp ce faceam un drum pe bicicleta (de multe ori merg pe trotuare) am nimerit intr-o "constructie" demarata de niste "gospodari". Adica un sant sapat pe trotuar. Am cazut (lucru pe care nu vi-l doresc) dar m-am ridicat si am mers mai departe. Ciudat lucru, nu prea m-am enervat. O julitura la un genunchi si cam atat. Am cazut bine =))

P.S.

Nu purtam protectie B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucru pe care nu vi-l doresc si voua. In seara asta in timp ce faceam un drum pe bicicleta (de multe ori merg pe trotuare) am nimerit intr-o "constructie" demarata de niste "gospodari". Adica un sant sapat pe trotuar. Am cazut (lucru pe care nu vi-l doresc) dar m-am ridicat si am mers mai departe. Ciudat lucru, nu prea m-am enervat. O julitura la un genunchi si cam atat. Am cazut bine =))

P.S.

Nu purtam protectie B)

hehe, faine-s meleagurile patriei :D . ce-mi place mie in tarisoara mea este ca intalnesti "forme de relief" peste tot, inclusiv in metropola: "dealuri", "vai", "ape curgatoare/ statatoare". ce sa mai.... traim in romania si asta ne ocupa tot timpul :rolleyes: . tu ai fost cat de cat mai norocos. un amic de-al prietenului meu a cazut cu motocicleta intr-un sant de vreo 2 metri. l-au scos de acolo muncitorii care munceau la sant, ca sa ma exprim asa, care atunci erau in pauza de masa :D . n-a avut oase rupte, din fericire.

eh, pana o sa cresti mare o sa-ti treaca julitura :P .

bafta :beer: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A doua zi de dimineata nu mi-am mai gasit bicicleta :D Obiect furat carevasazica - nu-i nimic, poate i-a trebuit cuiva mai mult decat mi-a trebuit mie. :kiss2:

P.S.

Nu mai sunt nici in crestere, sunt si insurat si cu copii so.... watch out, watch out! B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A doua zi de dimineata nu mi-am mai gasit bicicleta :D Obiect furat carevasazica - nu-i nimic, poate i-a trebuit cuiva mai mult decat mi-a trebuit mie. :kiss2:

s-or fi suparat aia de au sapat groapa ca le-ai stricat feng-shui-ul la groapa cand ai cazut in ea :D . acum serios vorbind, poate cel mai bine era sa incerci sa o tii in casa...... :unsure: . urat, oricum.

P.S.

Nu mai sunt nici in crestere, sunt si insurat si cu copii so.... watch out, watch out! B)

foarte frumos . "meseria" de parinte ofera cele mai mari statisfactii :smile:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucru pe care nu vi-l doresc si voua. In seara asta in timp ce faceam un drum pe bicicleta (de multe ori merg pe trotuare) am nimerit intr-o "constructie" demarata de niste "gospodari". Adica un sant sapat pe trotuar. Am cazut (lucru pe care nu vi-l doresc) dar m-am ridicat si am mers mai departe. Ciudat lucru, nu prea m-am enervat. O julitura la un genunchi si cam atat. Am cazut bine =))

P.S.

Nu purtam protectie B)

BINE Ca nu ti-ai rupt nimic... ar fi fost culmea sa te vada vreunul cu mana in gips si sa "presupuna" ca ai avut vreun accident MOTO...si tu sa-i zici ca de fapt AI CAZUT CU BICICLETA INTR-UN SANT "D'AL PRIMARIEI..."

de obicei loviturile la genunchi(sau coate/oase/articulatii) or sa te doara IN TIMP ... eu asa am patit... NU mi-am rupt nimic da' ma doare genunchiul lovit "mai tare"...>dreptul... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...