Mergi la conţinut

Accident Eforie


tkrap

Recommended Posts

Am trecut azi (19.08.2009) prin eforie pe la 3 si am vazut un intruder alb cazut pe sensul meu de mers spre mangalia si pe sensul celalalt o masina rosie destul de veche si prafuita (probabil cu nr de bulgaria) infipta cu spatele intr-un stalp sifonata destul de rau

asa cum se vede si din poza intruderul nu era sifonat, era doar cazut pe o parte, baiatul era doar in sort, bine ca macar era o casca langa motor (se vede putin dupa motor in spate intins)

cand am trecut eu erau cativa langa el si din ce am apucat sa vad voia sa se ridice de jos, nu cred ca era lovit prea tare, mai mult julit si ametit

multe salvari de unde trag concluzia ca in masina impachetata erau destui oameni

cam atat am reusit sa vad in cateva secunde, daca stie cineva mai multe detalii, eventual cum se simte baiatul sau oamenii din masina sau ce s-a intamplat de fapt il rog sa posteze in continuare

post-5360-1250724507_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete JOHNY2005
Cine stie ce sa intamplat . Bulgari astia sunt destul de nebuni . Am fost si eu pe acolo si .. uni sunt OK alti ... niste psihopati .

eu inclin sa presupun ca nu erau bulgari ci doar un alt racer cocalat venit cu stolul la mare cu masina inmatriclata in bg.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie ce sa intamplat . Bulgari astia sunt destul de nebuni . Am fost si eu pe acolo si .. uni sunt OK alti ... niste psihopati .

..te referi la cocalarii cu motoare inmatriculate in Bulgaria? Psihopati? Ii cunosti personal? Sau scriem ca sa scriem?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul se prezinta destul de bine de unde trag concluzia ca baiatul nu avea viteza, cel mai probabil cei cu masina au provocat accidentul, banuiesc ca s-au bagat in depasire pe contrasens si l-au acrosat pe baiat

masina era impachetata si bagat cu fundul intr-un stalp

la locul accidentului au venit vreo 3 salvari, una deja plecase cand am trecut eu pe acolo si motociclistul era inca pe asfalt deci trag concluzia ca cei din masina erau raniti mai grav (trierea se face in functie de gravitate)

va rog sa lasam polemicile si ii invit pe cei care stiu mai multe sa posteze aici, doar stiind ce s-a intamplat vom sti sa ne ferim pe viitor

va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...