Mergi la conţinut

Proiect: Explore Romania


Recommended Posts

Vad ca ai taiat o portiune frumoasa de tara. De la Satu Mare poti extinde traseul spre Oradea-Varfurile-Brad (superbe serpentine)-Simeria-Petrosani-Obarsia Lotrului-Brezoi-Ramnicu Valcea. Sau sa cobori macar pana la Sibiu si sa bagi un Transafagarasan. Bate la cur (scuze de expresie) orice vale a Prahovei, de care ar trebui sa fii deja plictisit de moarte ca orice bucurestean :)

Spor la drum, Caniggia!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) Daca te consoleaza, am patit si eu faza cu Sighisoara in loc de Fagaras. Prapadita iesirea aia din Brasov. Tare fain blogul, pacat ca intra "gigoloi" sa isi afiseze prostia. Baieti, intrati neaparat pe blogul lui Caniggia, e un loc placut ochiului si mintii!

Jos palaria, tinere domn!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) Daca te consoleaza, am patit si eu faza cu Sighisoara in loc de Fagaras. Prapadita iesirea aia din Brasov. Tare fain blogul, pacat ca intra "gigoloi" sa isi afiseze prostia. Baieti, intrati neaparat pe blogul lui Caniggia, e un loc placut ochiului si mintii!

Jos palaria, tinere domn!

Multumesc pentru aprecieri si La multi ani pentru azi! wine.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...