Mergi la conţinut
  • 0

Mersul Fara O Mana In Poligon


Raducanul

Întrebare

Recommended Posts

  • 0

:rolleyes: DACA TOT M-AI INTREBAT ...

SA LE IA DRACU DE MOTOARE DACA MAI CONDUC VREUNA VREODATA! :biggrin:

Va las pe VOI sa va "faceti damblaua" ...

Nici nu mai vreau sa conduc motor (din motive de rationament ; nu EXISTA SIGURANTA PE MOTOR iar eu "am cam inceput" sa tin la mine... ; din motive de REALIZARE a jecmanelii ce ne este aplicata de catre MARII JEGOSI , PARDON "AFACERISTI" AI PETROLULUI { daca nu stiai , ti-o zic eu acum : benzina ce se vinde in benzinarii ESTE DIN CE IN CE MAI PROASTA D.P.D.V. AL CALITATII SI DIN CE IN CE MAI SCUMPA , ca asa vrea p..a unor JEGOSI! } ; si in final , din motive financiare : nici nu-mi mai permit motor DA' NICI DACA MI-AS PERMITE MOTOR MAINE , NU MI-AS MAI LUA IN RUPTUL CAPULUI DIN CAUZA CELORLALTE MOTIVE DE MAI SUS! )

Pana la urma fiecare face CE DORESTE CU VIATA LUI!

Daca este bine sau nu , iarasi > il priveste!

Da' sa stii ca sunt lucruri de 1 miliard de ori mai importante decat motoarele(si senzatia "aia" de atunci cand esti pe motocicleta si accelerezi) pe lumea asta...

BAFTA!

senzatia aia e unica... dar nu am inteles... de ce te-ai lasat pana la urma de motor? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

O sa ma las de motoare cind o sa fiu mort. Chiar daca viata devine primejdioasa pe sosea , tot imi iau o saracie de250 si o rup pe cimpuri , aici , la tara. Sau un atas , sa am stabilitate pe strada. Da' de lasat , nu ma las nici mort. Cind nu aveam mobra , aproape imi dadeau lacrimile cind trecea cite unu' pe linga mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...