Mergi la conţinut

well...m-am facut pilot


coxanelu

Recommended Posts

nu rekinule.. o urare inteligenta este sa se certe pe primul loc ;) sa concureze intre ei, ceea ce inseamna ca sunt primii doi piloti, iar unul, asta e situatia , este mai bun.. daca nu ar concura pentru locul 1, ar concura pentru 2, 3 ,4 sau restul ..

fireste cel mai bun pilot al tuturor timpurilor sunt eu, dar conjunctura a facut sa nu pot participa, sa nu am o motoreta si sa nu merg la fel de bine.. dar eu sunt .. bafta

<{POST_SNAPBACK}>

Si mai spui ca nu ai nimic cu mine gaxel :thumbdown: Eu le uram sa ocupe locul I cu schimbul ca doar si-au "cerut" prietenia si ar fi pacat sa se "certe" din cauza locului obtinut.Deci...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am citit regulamentul de curind avind in vedere aspiratiile mele de pilot si suna cam asa:

-trebuie sa mergi cel putin un an la incepatori ca sa poti trece la o alta clasa

-la incepatori ai voie sa mergi maxim doi ani dupa care trebuie sa treci la o alta clasa

cit despre discutiile referitoare la lupta pentru locul 1 , imi place ca deja am inceput sa fiu luat la misto si emotia primului start se va diminua considerabil

coxanele daca poti si ai vreo informatie scrie si tu depre concurenta la aceasta clasa , cine sint , cu ce se dau ce aura emana etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, pai doar din ce am vb noi...pe starda imi pari cineva cu multa experienta....care conteaza dar nu va fi decisiva...

concurenti o sa ai asa : tot un sabin pe un kawa 636, este deja la al doilea an, fratele lui maly pe un r6 2005 , amandoi sint mici si ai draq :D ...o sa mai fie un tip corin din buzau pe un zx6 mai vechi, omul e cam draq dar nu-l ajuta fierul deloc...hmmm,am plecat vreo 5 de la amatori anul asta....o sa mai fie cativa care nu au venit decat la vreo 3 etape anul acesta....dar ptr locurile in fata ti-i i-am zis deja pe cei cu aspiratii ;)

cat despre luatul la misto cu pozitia 1...asa am fost si eu inainte sa intru in cursa ;):photo:

ps: inca nu am sponsorizare :D:beer::beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e tunata de blank-racing germania si cam asta scrie despre ea

Daten:

Gebrauchtfahrzeug,

150 kW (204 PS),

rot,

Beschreibung:

CBR 1000 RR Rennstrecken Umbau von Hoppyfahrer Alles gemacht was man so machen muss um sicher schnell zu fahren. .Fahrwerk : Öhlins Federbein speziell abgestimmt 1290.-/Gabel komplett Öhlins Überarbeitet 800.-Motor / : Kopfbearbeitung mit Superbike Nockenwellen überarbeitetes HRC Profil. Kittkabelbaum mit HRC Steuergerät incl. kompettabstimmung 4200.-Auspuff: Arrow Komplettanlage Titan 1190.-Fußrastenanlage/ Gilles Superbike 390.-/Kohlefaser teile : Rahmenschoner Tankhaupe,16,5 Zoll PVM und und Am besten sie rufen mich an .

Händler:

BLANK Motorrad

Würzburger Landstr. 24

D-91522 Ansbach

cit despre antrenament m-am gindit si o sa ma duc la sala si la alergari

stiu cum e , poiana are 12 km si dupa 3 ture in forja se cam simte cu toate ca ma dau de mult

P.S. nu stiu cit de bine tintesc , macar glont de argint sa am

<{POST_SNAPBACK}>

Stiu eu germana si am citit... E de bine, de f. bine. Toata smecheria e ca e "Gebrauchtfahrzeug", adica a vazut forja. Deci e la mana a doua.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...