Mergi la conţinut

POZELE MEMBRILOR ACESTUI FORUM!


SuspanS

Recommended Posts

750..ocazional

e la semnatura :D

:D "banuiam" eu ca nu e CHIAR MOTORUL TAU(gixxer-ul ) CI e al gagiului :P

pai sa stii ca si eu sunt curios daca ESTI TU IN POZA , deoarece , parca ai pus ceva ceva "in plus" la solduri :P

eu stiam ca "astia" ce se dau cu gixxere sunt numai oase , muschi si piele (in afara de combinezonu' de piele... :blush: , si... ASA TREBUIE SA FIE un "pilot" de gixxer... slabut dar cu vana in el... nici nu prea "da bine" un umflat pe motor de viteza... n-are loc burta de rezervor :D )

DECI? CINE-I IN POZA "PI MOTOR"?

:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D "banuiam" eu ca nu e CHIAR MOTORUL TAU(gixxer-ul ) CI e al gagiului :P

pai sa stii ca si eu sunt curios daca ESTI TU IN POZA , deoarece , parca ai pus ceva ceva "in plus" la solduri :P

eu stiam ca "astia" ce se dau cu gixxere sunt numai oase , muschi si piele (in afara de combinezonu' de piele... :blush: , si... ASA TREBUIE SA FIE un "pilot" de gixxer... slabut dar cu vana in el... nici nu prea "da bine" un umflat pe motor de viteza... n-are loc burta de rezervor :D )

DECI? CINE-I IN POZA "PI MOTOR"?

:drinks:

n-am gajic :thumbup:

Nu stiai ca busa nu se da daca nu ai burta?? :lol2:

post-20788-1250362449_thumb.jpg

post-20788-1250362488_thumb.jpg

De puneai un custom,poate eram prieteni;sau poate suntem oricum... :D

:D next time

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blush: "dom'le"... sper sa nu exagerez, da' io n-am mai vazut motociclista asa ca tine... tot respectu' ... :yes:

si o poza de-a mea "DUPA" BERE... :D (eu si un bun prieten) :beer:

P.S. : de motoare "m-am lecuit"... nu mai vreau... vreau sa traiesc! :P

post-24028-1250372365_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blush: "dom'le"... sper sa nu exagerez, da' io n-am mai vazut motociclista asa ca tine... tot respectu' ... :yes:

si o poza de-a mea "DUPA" BERE... :D (eu si un bun prieten) :beer:

P.S. : de motoare "m-am lecuit"... nu mai vreau... vreau sa traiesc! :P

Mai frate nu oi fi eu prea frumos(de fapt sunt un pic mai frumos ca dracu =)) ) da voi 2 ...... .Nu am cuvinte. =)) =)) =)) =)) =))=))=))=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai frate nu oi fi eu prea frumos(de fapt sunt un pic mai frumos ca dracu =)) ) da voi 2 ...... .Nu am cuvinte. =)) =)) =)) =)) =))=))=))=))

mda... bah eu stiu asa: DA , amandoi purtam ochelari DA' TU SIGUR SEMENI CU P..A! :rolleyes:

cu dedicatie speciala : http://www.mp3alese.com/v/povestea-bufnite...zurat-1343.html

:fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... bah eu stiu asa: DA , amandoi purtam ochelari DA' TU SIGUR SEMENI CU P..A! :rolleyes:

cu dedicatie speciala : http://www.mp3alese.com/v/povestea-bufnite...zurat-1343.html

:fuck:

Mai bine cu p..a decat ca voi.

Sau probabil te gandesti la ce s.gi cu s.oboz.

=)) =)) =)) =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blush: "dom'le"... sper sa nu exagerez, da' io n-am mai vazut motociclista asa ca tine... tot respectu' ... :yes:

si o poza de-a mea "DUPA" BERE... :D (eu si un bun prieten) :beer:

P.S. : de motoare "m-am lecuit"... nu mai vreau... vreau sa traiesc! :P

:P

prietenul cred ca il cunosc...daca nu il confund.. :unsure: ....si vezi ca nu stai departe de mine =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blush: "dom'le"... sper sa nu exagerez, da' io n-am mai vazut motociclista asa ca tine... tot respectu' ... :yes:

si o poza de-a mea "DUPA" BERE... :D (eu si un bun prieten) :beer:

P.S. : de motoare "m-am lecuit"... nu mai vreau... vreau sa traiesc! :P

=)) =)) =)) =)) =)) =))

Sa traiesti veterane pe forum:

=)) =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine cu p..a decat ca voi.

Sau probabil te gandesti la ce s.gi cu s.oboz.

=)) =)) =)) =))

oare ce IQ ai tu "maica"? :blink:

:P

prietenul cred ca il cunosc...daca nu il confund.. :unsure: ....si vezi ca nu stai departe de mine =))

Foarte probabil! ca TVSAT 2002 e si prin Buzau ;) iar Andrei e om de baza la firma asta! :yes: (mai este si Raul, da' el e cu soft-ul)

Pai sa stii ca sunt in Buzau de Luni pana Vineri in fiecare zi de la 8:00 la 13:00 ! :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte probabil! ca TVSAT 2002 e si prin Buzau ;) iar Andrei e om de baza la firma asta! :yes: (mai este si Raul, da' el e cu soft-ul)

Pai sa stii ca sunt in Buzau de Luni pana Vineri in fiecare zi de la 8:00 la 13:00 ! :drinks:

tvsat?? :P nu ma uit la asa ceva si daca il cheama Andrei sigur nu e el ;)..iar prin Buzau city nu prea stau :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

='tanasescuandrei74' date='Aug 16 2009, 03:35 PM' post='316052']

oare ce IQ ai tu "maica"? :blink:

Probabil ca nu am iq-ul f ridicat.Asta e.Ce sa-i fac daca nu m-a facut mama destept.Nu ma pot compara cu tine ca inteligenta.

EUGENE , stiu ca n-o sa ma intelegi si nici n-o sa ma asculti, DAR , sa stii ca ai "probleme".... de care? afla singur sau mergi la un psiholog!...EU AM FOST :yes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestia asta cu frumusetea la barbati mi se pare gay. si mai ales cu laudatul "eu arat mai nush cum decat...".

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem si dovezi....

Mai stiti poza aia cu mciaulih in vama si era si unu in chilti roz prin preajma lui?

Deci se adeveresc presupunerile noastre!

:group:

De ce ma provoci sa iti adaug si tie cateva commenturi la pozele tale?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii, va rog sa va jucati frumos! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem si dovezi....

Mai stiti poza aia cu mciaulih in vama si era si unu in chilti roz prin preajma lui?

Deci se adeveresc presupunerile noastre!

:group:

:red:ZISE MAMICA CU DOI COPII FRUMOSI SI DITAMAI BARBATUL MOTOCICLIST! :P ... SI DACA NICI Iolanda NU ARE "OCHIUL FORMAT"... ATUNCI NU STIU CINE...

Da mamiiii, da el a inceput!

A zis de tanasescu ca e urat!

SENC IU VERI MUCI! SA INTELEG CA NU-S CHIAR URATANIE NU? :drinks: VEZI POATE CITESTE "MASCULUL" :D

De ce ma provoci sa iti adaug si tie cateva commenturi la pozele tale?

:boxing: bah eugene, N-AI TUPEUL :D

sa nu ajungi asa : :stretcher:

Si dupa ce te-a consultat a-nceput sa-mpinga sfoara?? =))=))

sfoara , adica... cam cum face asta de la Planeta Moldova? :D

=))

P.S. : eu n-am atatea probleme cat zicea "pacientul" ala acolo... de fapt... nu prea am probleme... :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...