Mergi la conţinut

Caut Transport Pentru O Motocicleta Din Cuneo/piemonte/italia


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Vazusem pe undeva (pe forum) anuntul asta cu reply-uri bune. Nu l-am sunat niciodata pe baiat, dar l-am pastrat in caz ca voi avea nevoie. Vezi poate te ajuta.

VAND INTERMEDIEZ SI ADUC LA COMANDA ORICE TIP DE MOTO LA CELE MAI AVANTAJOASE PRETURI FARA AVANS

LOCUIESC IN ITALIA CER SI OFER MAXIMA SERIOZITATE

TELEFON PT ITALIA 0039 329 841 8846

CONTACT PE MAIL cos75mari@yahoo.it

ID MESS YAHOO cos75mari

MAXIMA SERIOZITATE

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai gandit la o suma ? sa o adaugi? poate iti raspunde cineva in felul asta

Maxim 250E. Multumesc pentru sugestie.

Vazusem pe undeva (pe forum) anuntul asta cu reply-uri bune. Nu l-am sunat niciodata pe baiat, dar l-am pastrat in caz ca voi avea nevoie. Vezi poate te ajuta.

VAND INTERMEDIEZ SI ADUC LA COMANDA ORICE TIP DE MOTO LA CELE MAI AVANTAJOASE PRETURI FARA AVANS

LOCUIESC IN ITALIA CER SI OFER MAXIMA SERIOZITATE

TELEFON PT ITALIA 0039 329 841 8846

CONTACT PE MAIL cos75mari@yahoo.it

ID MESS YAHOO cos75mari

MAXIMA SERIOZITATE

Am vorbit cu oamenii, ma pot ajuta numai daca duc motocicleta pana in Lombardia. Nu pot face asta deoarece are RCA-ul si ITP-ul expirate, in cazul in care o duc pe roti. Daca as apela la o platforma sa o duc pana la ei, costurile ar fi mai mari decat sunt eu dispus sa cheltuiesc. Multumesc pentru pont.

Inca valabil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

salut. ma intereseaza sa aduc din italia zona milano nord in romania ( targoviste) un scuter   de 150 de kg si 2 m lungime. ma intereseaza sa vin si eu in romania dar doar daca este loc. data cand vreau sa fac aceasta operatiune ar fi 21 - 22 decembrie  un pret as vrea sa aflu si disponibilitatea dumneavoastra.multumesc.


care ma poate ajuta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...