Mergi la conţinut

Recommended Posts

Dupa cum unii stiti, de anul trecut sunt proprietarul acestui MT 10, si pentru ca nu imi placea estetica sa l-am pus putin la modificat. Acum, dupa jumatate de vara pierduta, note de telefon exorbitante si 2 drumuri bacau - sibiu am reusit sa il aduc acasa. Din toata povestea asta, care s-a lasat cu un motor refacut de 2 ori, ultima data ieri, in aproximativ 8 ore de munca sustinuta, am iesit cu mai multa experienta, si concluzia ca daca vrei sa faci ceva in Romania, trebuie sa stai de capul omului, si mai ales sa ai grija pe cine alegi sa te ajute (uneori contra cost, bineinteles) daca tu nu ai experienta. Mai jos, pozele cu Gracie in forma ei actuala, si subsemnatul purtandu-si cu mandrie costumul.

post-26-1089282362_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as mai pune poze, dar nu stiu de ce, forumul da o eroare :

THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

You cannot upload this type of file

e foarte simplu de ce iti da eroare nu poti incarca anumite dimensiuni de poze sau formatul nu este admis ;)

salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roby, pe forumul celalalt (...) a mers fara probleme.

pe forumul celalat poti incarca poze mai mari ,de aia nu poti incarca aici:)

salut ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...